ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

O is Lite-On neisitu istraukt dvd-key be jokiu pirkimu? As zadu nest meistriu nuflesinti i LT1.9 ir parasyciau jo to key, tada ,kai iseitu LT2.0 pats nusiflesinciau. EDIT:jau zinau atsakyma.

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O neatsirado jokio budo, kad eitu paleist ta filmų update per usb?

 

Dar ne, bet manau ir nebus budo per flasha filmu updato daryt. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As biski nesuprantu abgx. Irasau zaidima, praleista pro abgx, ir idomumo delei pabandziau per kita kompa patikrint ar geras stealh, bet per verification vis tiek atsiuncia kazkoki failiuka. Kodel cia taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nusipirkau xbox'a elite jasper ir gavau 1 zaidima ir jis veikia tai yra Nuke Dukem Forever ir ysirasiau ta pacia diena dar DBZ ir jis veike kita diena dar ysirasiau zaidimu shift 2 ir t.t kartais yjunkdavo iki pristatymo ir ismesdavo unreadable disk arba iskarto ismesdavo tai,bet vistiek veikia tas zaidimas kury gavau duke nukem 4ever ir pirkau daug disku visokiu firmu rasiau letai kad yrasitu nedegtu kaip girdejau, taigi nusipirkau snd ta diska kur valo lazerius valiau kelis kartus po 3-4 minutes ir po jo pradejo skaityti,bet vel po pristatymo ilgai krauna ir neuzkrauna taigi dar sumaniau issitim dvdroom'a ir isvalyti su spiritu viska,nes dulkiu daug,taigi isvaliau ir jau isvis nebeveikia net nepajungia pristatymu zaidimu kuriuos pats ysirasiau,bet tas zaidimas kury gavau ispardavejo veikia.. DVD Room'as yra Liteon'as nebezinau ka daryti pagelbekite ir toks garsas dvdroom'e braskejimas toks keistas.Visa xbox'a issivaliau graziai idealiai kad nebutu dulkiu,bet vistiek neveikia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirk tokiu daiktu be garantijos, dabar turi pasekmes. Rekomenduoju pasikeisti dvdroma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirk tokiu daiktu be garantijos, dabar turi pasekmes. Rekomenduoju pasikeisti dvdroma.

 

kur galima rasti kaune kas turetu liteon parduoti ir kartu atristi jy gal zinai?

ir tai kas galit paaiskyt kodel vienas zaidimas veikia kiti ne?

Redagavo povke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vytauto g. 30 prie autobusu stoties ten biski reike paiaiti ir ten kazkokia vaistine yra ten reike uzlipti i 2a. Cia jo nr. +37067706820 Skype vytauto 30. ten jeigu nuolat pas ji aisi tai syti tai tau darys jis nuolaidas pvz: flesins uz 10LT. Sekmes

 

As biski nesuprantu abgx. Irasau zaidima, praleista pro abgx, ir idomumo delei pabandziau per kita kompa patikrint ar geras stealh, bet per verification vis tiek atsiuncia kazkoki failiuka. Kodel cia taip?

 

O tu per loptopa cia stealhinai zaidima? Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu per loptopa cia stealhinai zaidima?

 

Kai rasiau per PC, o tikrindamas is disko per laptopa. Tai kame beda?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.jei per transfer cable i hdd ikelsiu cod black ops update veiks botai offline multiplayeri?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.jei per transfer cable i hdd ikelsiu cod black ops update veiks botai offline multiplayeri?

 

Combat training tik online gali lost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai va , turiu aš gears of war 2 map pack'o kodą, bet jis neveikia , nes kai jį suvedu rašo, kad mano šalyje jis neveikia, tai ar yra koks būdas apeiti šia nesamone ir paleisti mapus Lietuvoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, tai va , turiu aš gears of war 2 map pack'o kodą, bet jis neveikia , nes kai jį suvedu rašo, kad mano šalyje jis neveikia, tai ar yra koks būdas apeiti šia nesamone ir paleisti mapus Lietuvoje?

 

XBL profilis UK ar US?
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XBL profilis UK ar US?

 

Visada UK, bet pabandžiau pasikeisti į US tai vistiek nėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada UK, bet pabandžiau pasikeisti į US tai vistiek nėjo.

 

Tada turbut tas map pack'as skirtas tik US, nieko nepadarysi, kurkis US profili tada.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada turbut tas map pack'as skirtas tik US, nieko nepadarysi, kurkis US profili tada.

 

Ačiū labai už atsakymą. O tarkim aš susikuriu US profilį panaudoju kodą, atsisiunčia map'ai į mano konsolę ir aš galiu tuos map'us permesti iš US profilio Į UK? Ir po to US profilį ištrinti? Ar eitų šitaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.