ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

ar as kazka praleidau? Jam juk neskaito orignaliu geimu! Taip buna tik esant blogai fw arba blogam key jei gerai pamenu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

La.Gal kas žino kaip instaliuot i XBOX360 video kodekus BE LIVE!Kažkur maciau kad imanoma per USB pernest.Tiesiog db stovi DB 12xx-ir jeigu jungsiu LIVE! gausiu DB13xx ir išsitrins FW DVD.

Gal kas koki nuoroda duos ar pirstu parodis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodekus galima isirasyti tik is LIVE!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar as kazka praleidau? Jam juk neskaito orignaliu geimu! Taip buna tik esant blogai fw arba blogam key jei gerai pamenu?

 

Sakykim kazkas negerai su DVD FW. Jei perflesinsiu isnaujo FW ar padetu sutvarky sia problema? Ar buvo tokiu atveju kad nelietus dvd FW kazkas astsitiktu savaime? Gavau Xbox360 su RROD, tad nezinau ar DVD stovi originalus.

 

Blogiausiu atveju teks daryt jtag ir traukt DVD Key is motinines.

Redagavo PunT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu tikrini irasyta zaidima per abgx360 ir ka nors ten parsiuncia, tai, kad zaidas butu tvarkingas, ji reikia is naujo perrasyti?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu tikrini irasyta zaidima per abgx360 ir ka nors ten parsiuncia, tai, kad zaidas butu tvarkingas, ji reikia is naujo perrasyti?

 

Taip :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykim kazkas negerai su DVD FW. Jei perflesinsiu isnaujo FW ar padetu sutvarky sia problema? Ar buvo tokiu atveju kad nelietus dvd FW kazkas astsitiktu savaime? Gavau Xbox360 su RROD, tad nezinau ar DVD stovi originalus.

 

Blogiausiu atveju teks daryt jtag ir traukt DVD Key is motinines.

 

Perfleshinimas gali padeti tik tuo atveju, jeigu yra dvdromas su teisingu key. Jei ne, tada nieko nepadarysi. Vargu ar bus toks senas ir neupdeitintas modelis kad jtaga butu imanoma padaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perfleshinimas gali padeti tik tuo atveju, jeigu yra dvdromas su teisingu key. Jei ne, tada nieko nepadarysi. Vargu ar bus toks senas ir neupdeitintas modelis kad jtaga butu imanoma padaryti.

 

dashboard 6717 dar vis tas senas. As ta boxa gavau su RROD, rebalinau GPU, jis veikia, tik su DVD-rom turiu problema. Na dar teks NAND dumpa padaryt, kad isitikinciau 100% del jtag.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip dabar su tais "Games On Demand" paleidimais ant nefleshintos konsoles? imanoma dar juos paleist? kazkur (xbox-scene beroc) budavo temos su profiliais ir kaip tai padaryti, bet po updeitu profiliai visi buvo panaikinti, ir tu temo arba as nerandu arba ne ten ieskau...

 

gal kas vis dar uzsiima tuo GoD paleidimu, galetu mane apsviesti :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

k** nutiko problema atsisiunciau update is xbox.com per pc isikeliau i flasha ir ikisau i boxa ir man padare update bet vistiek nerodo filmu ir ir man nebeleidzia zaisti zaidimu is paptrastu disku = tai reiskia kad dingo nufleshinimas ? Aciu uz atsakimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

k** nutiko problema atsisiunciau update is xbox.com per pc isikeliau i flasha ir ikisau i boxa ir man padare update bet vistiek nerodo filmu ir ir man nebeleidzia zaisti zaidimu is paptrastu disku = tai reiskia kad dingo nufleshinimas ? Aciu uz atsakimus

 

Tas updeitas pefleshino tavo xbox'a i org :notworthy: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

k** nutiko problema atsisiunciau update is xbox.com per pc isikeliau i flasha ir ikisau i boxa ir man padare update bet vistiek nerodo filmu ir ir man nebeleidzia zaisti zaidimu is paptrastu disku = tai reiskia kad dingo nufleshinimas ? Aciu uz atsakimus

 

kad filmus rodytu pasijung online ir idek filma ziuret, update pats atsisius. ir nuo siol rodys filmus. aisku neskaitant kad kaip jau sake turi orginalu dvdrom dabar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas cia man po L.A. Noire? Nepameu ar buto update ar kas, bet greiciausiai taip. Nebeveikia COD:WM2 ir COD:BO (pajungus rodo juodai ir konsole isjungti galima tik du kartus paspaudus mygtuka), o visi kiti veikia, galvociau update grazino i org dvd-rom, bet kad visi kiti zaidimai veikia. Tai kaip cia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas cia man po L.A. Noire? Nepameu ar buto update ar kas, bet greiciausiai taip. Nebeveikia COD:WM2 ir COD:BO (pajungus rodo juodai ir konsole isjungti galima tik du kartus paspaudus mygtuka), o visi kiti veikia, galvociau update grazino i org dvd-rom, bet kad visi kiti zaidimai veikia. Tai kaip cia?

 

Zinok jei ilgai laikei juoda screen tai turbut jau flagintas esi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O neatsirado jokio budo, kad eitu paleist ta filmų update per usb?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.