ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Step 1. sign in to your modded account..

Step 2. Quickly press Y " 6 times " than you will signing in..

Step 3. press the guide button and you will see you are online on XBL..

Step 4. launch the game of your choice, if when you come to the main menu it..

says sign in with the account that bought the game (or something like that), just click sign in and repeat step 2..

Step 5. Sign in to your main account..

 

Jeigu sita viska padarai tai nieka su flesinta konsole ban negausi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu sita viska padarai tai nieka su flesinta konsole ban negausi?

 

Nu dar nebuvo girdet, kad del to kas ban'a gavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu sita viska padarai tai nieka su flesinta konsole ban negausi?

 

Vienas ms tezino... Kolkas is vis nieks no-jtag budu negavo bano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo tokia kvaila beda vakar losiau su savuoju iksiuku ir pakibo jis man galvoju isjungsiu ir ijungsiu sau ir uzsidege pabreziu 3 raudonos lemputes pagalvojau gal kas atsijunge perkaisiojau vel tas pats galvoju gal telike jungtis kalta nunesiau prie kito vistiek pabreziu 3 raudonos dega tai kame beda kas ten nedasinjungia kad jis man nepasileidzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, jei jau parsisiunciau is lm COD black ops x360, ir ten yra ir .iso ir .dvd failai,tai jau nebereikia stealthint/patchint su abgx?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo tokia kvaila beda vakar losiau su savuoju iksiuku ir pakibo jis man galvoju isjungsiu ir ijungsiu sau ir uzsidege pabreziu 3 raudonos lemputes pagalvojau gal kas atsijunge perkaisiojau vel tas pats galvoju gal telike jungtis kalta nunesiau prie kito vistiek pabreziu 3 raudonos dega tai kame beda kas ten nedasinjungia kad jis man nepasileidzia

 

berods gavai rrod

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo tokia kvaila beda vakar losiau su savuoju iksiuku ir pakibo jis man galvoju isjungsiu ir ijungsiu sau ir uzsidege pabreziu 3 raudonos lemputes pagalvojau gal kas atsijunge perkaisiojau vel tas pats galvoju gal telike jungtis kalta nunesiau prie kito vistiek pabreziu 3 raudonos dega tai kame beda kas ten nedasinjungia kad jis man nepasileidzia

 

Ko gero tave ištiko bėda kuri kamuoja visus senesnius X360,kaip sakė Egis123 RROD (Red Ring Of Death),tad teks savo X360 nešti meistrui ir pakloti šiek tiek pinigėlių taisymui (jeigu pavyks pataisyti,nes ne visuomet šis gedimas yra sutvarkomas)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galit atsakyt, ar galesiu zaisti cod black ops, jei tik po irasymo diska patikrinau su abgx, ir parase: game data verified,but stealth isnt? gal bent pasileis zaidimas, man nebutina online kad eitu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galit atsakyt, ar galesiu zaisti cod black ops, jei tik po irasymo diska patikrinau su abgx, ir parase: game data verified,but stealth isnt? gal bent pasileis zaidimas, man nebutina online kad eitu

 

keista kaip tokiam senam zaidimui dar gali nebut stealth verified,kai jau seniausiai tas yra.imk naujausia abgx ir checkink tinkamai ,su autofix lvl3. viska supatchins ir sustealtint turetu . bet bet kokiu atveju gali lost aisku be stealth verifikacijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad rodui dega 4 raudonos lemputes o man dega tik trys pmaneu man jos yra degusios kai pirma karta tik gavau nebuvau visko sujunginejas ir dege 3 lepmutes bet kai pajungiau viska tada tvarkoi ir dbr manau kad kaskas blogai gal kas atsijunge viduje nes tireju nedega kai roda gauni noreciau suzinoti meistru nuomone del 3 raudonu lempuciu bet manau teks vezti pas meistru kurie ismano tai gal kas pasisiulytumete

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad rodui dega 4 raudonos lemputes o man dega tik trys pmaneu man jos yra degusios kai pirma karta tik gavau nebuvau visko sujunginejas ir dege 3 lepmutes bet kai pajungiau viska tada tvarkoi ir dbr manau kad kaskas blogai gal kas atsijunge viduje nes tireju nedega kai roda gauni noreciau suzinoti meistru nuomone del 3 raudonu lempuciu bet manau teks vezti pas meistru kurie ismano tai gal kas pasisiulytumete

 

4 dega del nepajungto kabelio vaizdo arba del nekontakto , 3rrod del to ir vadinasi, nes gavus rrod dega butent 3 , ne 2 ir ne 4 o butent 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nenoriu gincytis bet man yra jis deges pamenu vaizdo kabelio neikisau ir dege trys leputes o kai ikisau vazdo kabeli nebedege na gerai gavau reiskia ta roda nu tai meistrai sakykit kas pigiausiai jus man ji pataisysit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po pigiausio taisymo gali veikti 2h arba 2d :thumbsup4: Siaip apskritai klausimas ar verta tvarkyti, cia jau reiketu ziureti konkreciai i tavo xdeze. Siaip ~80% taisytu rrod'u vel genda anksciau ar veliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas ms tezino... Kolkas is vis nieks no-jtag budu negavo bano.

 

As norejau pasakyti sitas dalykas sumazina gal tikimybe gauti ban?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As norejau pasakyti sitas dalykas sumazina gal tikimybe gauti ban?

 

Nezinau , per update uzbanino tuos profilius bet profiliu naudotoju neuzbanino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.