ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Kodel kai ikisu interneto kabeli man vistiek neleidzia i live ten darai ta testa rodo kad interneto nera

 

Nustatymus suvesk i manul skilty tokius, kokie yra tavo routeryje arba kompe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu visiškai žalias xbox360 srityje, norėčiau paklausti kaip man prisijungti prie xbox live, jeigu pas mane internetas Omnitel USB modemas ar būtų įmanoma pajungti interneta į savo xbox'ą? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be spec irangos deja nepavyks

 

Spec įranga kad raktą ištraukt? Ar dar kažko reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu visiškai žalias xbox360 srityje, norėčiau paklausti kaip man prisijungti prie xbox live, jeigu pas mane internetas Omnitel USB modemas ar būtų įmanoma pajungti interneta į savo xbox'ą? :thumbsup4:

 

Įmanoma. Ethernet laidu sharink internetą xboxui. Bet ką tu su tokiu netu veiksi? Juk pingas milžiniškas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi :thumbsup4: noreciau paklausti kaip reikia atsisiuti xbox 360 vaizdo draiveriu.prijungiu harda prie xboxo ir man nerodo nei vieno klipo ar filmo.ka reikia daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki visi :thumbsup4: noreciau paklausti kaip reikia atsisiuti xbox 360 vaizdo draiveriu.prijungiu harda prie xboxo ir man nerodo nei vieno klipo ar filmo.ka reikia daryti?

 

Šitu atvėju reikia prisijungti prie Live, ten gausi VISUS reikiamos kodekus bei kita ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tinklapi jokiam nereikes uzsiregistruot? nes man draugas sake kad reikes kakzokiam uzsiregistruot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tinklapi jokiam nereikes uzsiregistruot? nes man draugas sake kad reikes kakzokiam uzsiregistruot

 

Į LIVE turėsi užsireginti, ten lengva kaip 2x2 :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paspaudei ijugimo mygtuka?

As buvau isejas valandai ir palikau xboxa grizes sake draugas kad lb uze as buvau isejas gal 2 val ir palikes boxa ijungta ant nba 2k11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nesu turejas xboxo tai turiu keleta klausimu, zadejau ant dienu pirkt xboksa slima bet db kaip ieskau tai nulauziamu slimu beveik nebera o jeigu ir yra praso po 1100lt. tai db galvoju palaukt kol atris kitus slimo dvd romus. tai norejau pklaust uz kiek laiko mazdauk atris tos kitus naujesnius slimus. ir zinau kad kaina ten bus nuo 150-250 lt tai kaskart po naujo dashbord updeito arba kaskart kai nauja firmware iseis man reikes moket po 150-250lt ar antra kart jei nesi jau bus pigiau ar kaip ten? dekui uz ats :)

Redagavo rajoninis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki nesu turejas xboxo tai turiu keleta klausimu, zadejau ant dienu pirkt xboksa slima bet db kaip ieskau tai nulauziamu slimu beveik nebera o jeigu ir yra praso po 1100lt. tai db galvoju palaukt kol atris kitus slimo dvd romus. tai norejau pklaust uz kiek laiko mazdauk atris tos kitus naujesnius slimus. ir zinau kad kaina ten bus nuo 150-250 lt tai kaskart po naujo dashbord updeito arba kaskart kai nauja firmware iseis man reikes moket po 150-250lt ar antra kart jei nesi jau bus pigiau ar kaip ten? dekui uz ats :)

 

Nulauzimas 0225/0401 slimam jau bus kito menesio pradzioj ir moketi reikes tik viena karta didele suma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nulauzimas 0225/0401 slimam jau bus kito menesio pradzioj ir moketi reikes tik viena karta didele suma.

 

tai kai naujesne firmware iseis jau bereikes apie 40lt moket?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kai naujesne firmware iseis jau bereikes apie 40lt moket?

 

Jo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip suzinoti koks dvd rom slim kai jis dezeja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip suzinoti koks dvd rom slim kai jis dezeja?

 

Isardyti ir paziureti. O jei nenori ardyt pagal data paziurek :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.