ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Isheitu, labai paprasta. Trunka apie ~15 min jei pirma kart darai, o siaip tai 3-5 min.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur kaune butu galima isigyt pigu play and charge kit? maniskio baterija nebesikrauna

Arba tik laida krovimui ;)

Redagavo sharpis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsitiko man tokia bėda. Įsirašiau piratinį dragon age 2, bet ant paprasto teliko cutscene filmukų vaizdas buvo ištemptas. Internete radau, kad yra išleistas patch, kuris tai ištaiso. Taigi prisijungiau prie live ir man atnaujino dashboard. Dabar nepaleidžia nei vieno piratinio žaidimo, visada rašo play DVD. Ką dabar daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsitiko man tokia bėda. Įsirašiau piratinį dragon age 2, bet ant paprasto teliko cutscene filmukų vaizdas buvo ištemptas. Internete radau, kad yra išleistas patch, kuris tai ištaiso. Taigi prisijungiau prie live ir man atnaujino dashboard. Dabar nepaleidžia nei vieno piratinio žaidimo, visada rašo play DVD. Ką dabar daryti?

 

Palaukti 24 val iki naujo fw ir persiflesinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsitiko man tokia bėda. Įsirašiau piratinį dragon age 2, bet ant paprasto teliko cutscene filmukų vaizdas buvo ištemptas. Internete radau, kad yra išleistas patch, kuris tai ištaiso. Taigi prisijungiau prie live ir man atnaujino dashboard. Dabar nepaleidžia nei vieno piratinio žaidimo, visada rašo play DVD. Ką dabar daryti?

 

reikia susizinot pries darant tokius dalykus. dabar turi nauja dashboarda, bei orginalu DVDroma xboxe. reikia vel flashint per nauja. o zaidimo patchus gali atskirai atsisiust i pc ir isirasyt i USB ir pasileist ant xbox kartu su zaidimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaukti 24 val iki naujo fw ir persiflesinti

 

Ok, dėkui, nelabai ką nusimanau apie tai, žinau kaip įsirašyti žaidimą ir tiek, tai truputį išsigandau.

 

reikia susizinot pries darant tokius dalykus. dabar turi nauja dashboarda, bei orginalu DVDroma xboxe. reikia vel flashint per nauja. o zaidimo patchus gali atskirai atsisiust i pc ir isirasyt i USB ir pasileist ant xbox kartu su zaidimu

 

Ačiū, dabar žinosiu.

Redagavo WiLLiUx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tiek uz pulteli mokejau :thumbup: tik kad per ziopluma baterija sugadinau. Na bet dekui :grt:

 

O tu duok čia į plm skelbimą,kad perki ir manau tikrai kažkas tau ką nors pasiūlys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek suprantu xbox1 visi game yra tik 480p ir pvz jaigu boxas prijungtas vga tai xbox1 geimai neina ant x360...(berods meta error kad pal50 reik)

bet esu bandes gta sa (perdaryta ant x360) ir ejo netgi per vga... (visus kitus xbox1 geimus zaidziau neperdarytus, o tiesiog original backupus... tai reikejo pal50)

taigi klausimas: ar imanoma perdaryt visus xbox1 geimus ant x360 kad eitu zaist pal60 rezimu? (nes pvz norejau kazkada halo1 ir teko nuo vga eit prie 480p tv tai sucks biski..)

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu visiškai žalias xbox360 srityje, norėčiau paklausti kaip man prisijungti prie xbox live, jeigu pas mane internetas Omnitel USB modemas ar būtų įmanoma pajungti interneta į savo xbox'ą? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.