ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

O to dvd-key reiktu jei pats flesinciaus,jei nesi meistrui tai jo nereikia?

 

meistrui nereikia, jis pats pasidarys viska jei jau apsiims flashint.uz tai ir moki. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jai as ant nefleshinto slimo isimesciau nauja update ir paskui noreciau ji nufleshinit man reiketu dvd-key?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki ar su sio gidu http://www.playmanija.net/xbox-360/p2003_a...03_glossaryid/8 nuflesinciau savo xbox 360 2009.11 . tik vietoj iXtreme v1.5 firmware naudociau lt+. ar dar reikia kasko papildomai? aciu

 

Na visu pirma reikia kad nuoruoda butu teisinga. Jei koda DVD turi ir firmware i kuria nori laust tau to pilnai uztenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki :) istojau ir as i x gretas. Va pirkom preowned anglijoje bet nzn koks maniskio modelis, ant dezutes yra tryju x360 palyginimas tai, arcade, xbox360 (mano) ir elite. System info irgi nerandu kokio jis modelio, tai nzn jasper, falcon, slim ar dar ten koks :) dekui

Redagavo Rschumacher

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki :mellow: istojau ir as i x gretas. Va pirkom preowned anglijoje bet nzn koks maniskio modelis, ant dezutes yra tryju x360 palyginimas tai, arcade, xbox360 (mano) ir elite. System info irgi nerandu kokio jis modelio, tai nzn jasper, falcon, slim ar dar ten koks :) dekui

 

Jeigu yra palyginimas tarp arcade ir elite, tai reiskia pas tave pro komplektacija, ar jasper'is ar ne suzinosi sitoj tomoj: http://www.playmanija.lt/forumas/t10352/kaip-atskirti-jasper/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pirkti neoriginaliu 250HDD xboxui is skytech gal galit patarti koki butu geriause pirkti? Kaina iki 160LT

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na visu pirma reikia kad nuoruoda butu teisinga. Jei koda DVD turi ir firmware i kuria nori laust tau to pilnai uztenka.

 

tu paziurek kokio senumo mato tas klausimas ir beto su flesinimu juokiu problemu nebeturiu :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu pirkti neoriginaliu 250HDD xboxui is skytech gal galit patarti koki butu geriause pirkti? Kaina iki 160LT

 

neorginalus HDD nepalaikomi jokie ant xbox 360. tik orgai gali but naudojami deja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi galima perdaryti ten pajungi prie pc ir perdarai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neorginalus HDD nepalaikomi jokie ant xbox 360. tik orgai gali but naudojami deja.

 

is dx turiu 250 gb HDD ant savo slimo uz 130 lt parsisiuntes ir kuo puikiausiai veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is dx turiu 250 gb HDD ant savo slimo uz 130 lt parsisiuntes ir kuo puikiausiai veikia.

 

Gal gali patarti koki pirkti ant xbox 360 Fat 250GB HDD is Skytech nes ten turiu nuolaida db :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar saugu jungtis interneta jeigu mano xbox perfleshintas po live atnaujinimo? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar saugu jungtis interneta jeigu mano xbox perfleshintas po live atnaujinimo? :thumbsup4:

 

Jungtis su flešintu niekada nėra visiškai saugu,jeigu esi persiflešinęs į naujausią versiją (kaip suprantu tai taip ir yra) tai gali bandyt,bet nuo bano vis tiek nei vienas flešintas xbox nėra 100 procentų apsaugotas... :whistling: laimės dalykas čia...

 

Gal gali patarti koki pirkti ant xbox 360 Fat 250GB HDD is Skytech nes ten turiu nuolaida db <_<

 

Ne į temą

O kur tu skytech'e radai tą hardą,aš tai nelabai jų ten randu...kokią tą nuolaidą turi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jungtis su flešintu niekada nėra visiškai saugu,jeigu esi persiflešinęs į naujausią versiją (kaip suprantu tai taip ir yra) tai gali bandyt,bet nuo bano vis tiek nei vienas flešintas xbox nėra 100 procentų apsaugotas... :whistling: laimės dalykas čia...

 

 

Ne į temą

O kur tu skytech'e radai tą hardą,aš tai nelabai jų ten randu...kokią tą nuolaidą turi?

 

aisku dekui uz atsakyma <_<:thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jungtis su flešintu niekada nėra visiškai saugu,jeigu esi persiflešinęs į naujausią versiją (kaip suprantu tai taip ir yra) tai gali bandyt,bet nuo bano vis tiek nei vienas flešintas xbox nėra 100 procentų apsaugotas... :) laimės dalykas čia...

 

 

Ne į temą

O kur tu skytech'e radai tą hardą,aš tai nelabai jų ten randu...kokią tą nuolaidą turi?

 

Ten man pazystamas padarys nuolaida toks tiktu ?

http://www.skytech.lt/sea-momentus-72004-250gb-sata2-16mb-p-24.html

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.