ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

per xbox menu eini i desine i nustatymus ir ziuri System Info. kol kas naujausias **1265 . jei losei Crysis 2 ar Homefront , ir kitus naujus geimus,tai jie padare jau ta dash.

 

mano dashboard : 2.0.8955.0 ar galima su sito padariti jtag?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man atrodo,kad jau ne, su 7xxx serija tai galejai daryt,nors gal dabar jau isrado kokiu naujesniu budu nulauzt naujesnias versijas...gal red car_ex paklausk,jis man atrodo neblogai tai zino...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ten 2 laidus prilituot tereikia :thumbup:

 

bet reike nujimti viska va ko as nenoriu daryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet reike nujimti viska va ko as nenoriu daryti

 

Nu jei esi Haris Poteris, gali bandyt lituot neisardes, o jai jau nesi kokios kitokios rusies burtininkas, teks kaip ir visiems mirtingiesiems, graziai issiardai, prilituoji, ir atgal sudedi, jei nebusi isgeres, viska kruopsciai padarysi. Nieko cia nereikia bijot, vistiek kadanors teks ja issardyt. Nu mano xboxas dar neardytas, bet jai prireiktu tai tikrai nemokeciau kazkokiam meistrui uz tai, ka pats ismanau... :thumbup:

 

EDIT: o jai sakysi, kad neismanai, tai kam tada dievas interneta sukure?

Redagavo pataloska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jei esi Haris Poteris, gali bandyt lituot neisardes, o jai jau nesi kokios kitokios rusies burtininkas, teks kaip ir visiems mirtingiesiems, graziai issiardai, prilituoji, ir atgal sudedi, jei nebusi isgeres, viska kruopsciai padarysi. Nieko cia nereikia bijot, vistiek kadanors teks ja issardyt. Nu mano xboxas dar neardytas, bet jai prireiktu tai tikrai nemokeciau kazkokiam meistrui uz tai, ka pats ismanau... :thumbup:

 

EDIT: o jai sakysi, kad neismanai, tai kam tada dievas interneta sukure?

 

Tai juk čia nėra ko neišmanyt. Blogiausiu atveju tėčio paprašyk, gal jis mokės prilituot :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galima deti venteletorius is sono kai jis padetas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galima deti venteletorius is sono kai jis padetas?

 

Padėtas kaip? vertikaliai, horizontaliai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks man klausimas iškilo. Kiek žinau, XBOX 360 skaito pirmo XBOX žaidimus, tai man įdomu ar visi modeliai juos skaito, ar turi įtakos cd-romas, ten pvz vieni skaito, kiti ne? Tikiuosi supratot mane, nes nepasižymiu savybe gerai išaiškinti viską. :thumbsup4: Dėkui. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks man klausimas iškilo. Kiek žinau, XBOX 360 skaito pirmo XBOX žaidimus, tai man įdomu ar visi modeliai juos skaito, ar turi įtakos cd-romas, ten pvz vieni skaito, kiti ne? Tikiuosi supratot mane, nes nepasižymiu savybe gerai išaiškinti viską. :kede: Dėkui. :)

 

Yra Xbox 360 Backward Compatibility žaidimai, kuriuos galėsi žaisti su bet kuriuo xbox 360. Paieškok, čia buvo tema tokia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks man klausimas iškilo. Kiek žinau, XBOX 360 skaito pirmo XBOX žaidimus, tai man įdomu ar visi modeliai juos skaito, ar turi įtakos cd-romas, ten pvz vieni skaito, kiti ne? Tikiuosi supratot mane, nes nepasižymiu savybe gerai išaiškinti viską. :) Dėkui. :)

 

Pilnas sąrašas Xbox žaidimų kuriuos gali žaisti su savo X360 http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Žaidimus gali žaisti su visais X360 modeliais,bet yra vienas būtinas reikalavimas norint juos paleisti t.y. tavo X360 turi turėti hardą (20GB,60GB,120GB arba 250GB),flešiukas šiam reikalui netinka...Sėkmės :kede:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats tai neturiu 360, tik galvoju ar verta pirkt pimą XBOX, ar geriau 360. :)

Bet kiek žiūriu, žaidimai kuriuos norėčiau palošt eina ant 360. :kede:

 

Bet matau dauguma žaidimų lagina ar bugai atsiranda.. Hmm. Gal geriau iš skelbimo atskirai už ~150lt paimt XBOX.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats tai neturiu 360, tik galvoju ar verta pirkt pimą XBOX, ar geriau 360. :)

Bet kiek žiūriu, žaidimai kuriuos norėčiau palošt eina ant 360. :kede:

 

Bet matau dauguma žaidimų lagina ar bugai atsiranda.. Hmm. Gal geriau iš skelbimo atskirai už ~150lt paimt XBOX.

 

Dėl lago,tai nežinau,kiek žaidimų žaidžiautai jokio lago ar bugų nepastebėjau

(o bandžiau visai nemažai BloodRayne 2,Blade 2,Ninja Gaiden,Dead Or Alive ir Halo bei Buffy serijas...)

Ne į temą

Brangiai tu čia ruošiesi jį pirkti,150lt vertas nebent atrištas,su didelės talpos hardu ir pora pultų..
Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki

Vakar parsiunte updeita, siunte ir instaliavo apie 1 valanda, kas neiprastai ilgai.

Po sio updeito xbox irasytus zaidimus mato tik kaip DVD diskus.

Ar yra koks budas, kaip istrint ta updeita, kad vel skaitytu irasytus zaidimus?

Ar dar kasnors susidurete su sia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.