ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Galima, bet priklauso nuo dashboardo berods. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , prieš geras 4 valandas baigiau lošti su xbox nba 2k11 ir išjungiau , dabar pabandžiau įjungti , bet išmetė errorą , ten rašo:

System Error. Contact Xbox Customer Support. Ir dar mirksi viena raudona lemputė , visus laidus peržiūrėjau , viskas gerai.Jei ištraukiu tv laidą iš xbox ir jį įjungių tada lemputė nemirksi , o būna normaliai , bet be tv juk nepažaisi...Kaip įmanoma sutvarkyti , jei įmanoma ? :rolleyes: Sužinojau , kad klaida e74 yra:

 

 

AV cable error... There is a problem with the AV cable, try using a different AV cable. If the cable is known to be working then there is a 90% chance it's a scaler chip problem (the "ANA" or "HANA" chip connected directly to the AV cable) in rare cases it is the GPU.

 

Blem , tas Scaler chipas , jo neina pa2iam sutvarkyti??? Nes juk kabelis tai veikė dar prieš 4h :/ O kaip su=inot koks chipas ? Hana ar ana? Ir ar nuo to kasnors priklauso?

 

Ir dar sužinojau , kad mano e74 klaida ištiesų yra 1022 klaida , kuri reiškia tą patį , ką ir e74: 1022 AV cable error... There is a problem with the AV cable, try using a different AV cable. (could also be a problem with the encoder chip)....Tai tik patvirtina , kad sugedo arba av laidas arba shipas tas , bet kodėl kai įjungiu konsolę , man rodo tą klaidą tv??? Jei av laidas sugestu , neturėtų nerodyti nieko??? O kiek kainuotų shipo taisymas?

Redagavo Grawitj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , prieš geras 4 valandas baigiau lošti su xbox nba 2k11 ir išjungiau , dabar pabandžiau įjungti , bet išmetė errorą , ten rašo:

System Error. Contact Xbox Customer Support. Ir dar mirksi viena raudona lemputė , visus laidus peržiūrėjau , viskas gerai.Jei ištraukiu tv laidą iš xbox ir jį įjungių tada lemputė nemirksi , o būna normaliai , bet be tv juk nepažaisi...Kaip įmanoma sutvarkyti , jei įmanoma ? :) Sužinojau , kad klaida e74 yra:

 

 

AV cable error... There is a problem with the AV cable, try using a different AV cable. If the cable is known to be working then there is a 90% chance it's a scaler chip problem (the "ANA" or "HANA" chip connected directly to the AV cable) in rare cases it is the GPU.

 

Blem , tas Scaler chipas , jo neina pa2iam sutvarkyti??? Nes juk kabelis tai veikė dar prieš 4h :/ O kaip su=inot koks chipas ? Hana ar ana? Ir ar nuo to kasnors priklauso?

 

Ir dar sužinojau , kad mano e74 klaida ištiesų yra 1022 klaida , kuri reiškia tą patį , ką ir e74: 1022 AV cable error... There is a problem with the AV cable, try using a different AV cable. (could also be a problem with the encoder chip)....Tai tik patvirtina , kad sugedo arba av laidas arba shipas tas , bet kodėl kai įjungiu konsolę , man rodo tą klaidą tv??? Jei av laidas sugestu , neturėtų nerodyti nieko??? O kiek kainuotų shipo taisymas?

 

Gali daryt x-clamp'a, nešt pas meistrą arba pirkt jasperi :). Na dar gali megint kita laidą TV ar HDMI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kasnors galetumet pasakyt kaip istrint black ops dashboard update kad galeciau offline lost?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kur kaune gali ideti papildoma vinteletoriu i xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kur kaune gali ideti papildoma vinteletoriu i xbox?

 

Taigi pats gali isidėti. Galiu parduot jei reik vietoj stock'u talismoon :giveup:

Redagavo Prototype

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kasnors galetumet pasakyt kaip istrint black ops dashboard update kad galeciau offline lost?

 

Dashboard'o updatu neiseis istrinti. O kas tau offline neleidzia zaisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Pas mane fw 1.61,dasboardas 12416.Kai idedu L.A. Noire zaidima meta Play DVD.Ar man cia blogai isirase ar kas cia yra ? Ar gal kartais reikia perflashinti xboxa ? Buvau visiskai atitrukes nuo x360 naujienu,gal ko nezinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kam. Man jau geriau keturios batareikos paprastos pakraunamos AA, negu šitas dalykas. Ir kitkam gali panaudot. Beto, man atrodo kad dvi AA laiko ilgiau berods, negu tos kurios yra P&C kit'e. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kam. Man jau geriau keturios batareikos paprastos pakraunamos AA, negu šitas dalykas. Ir kitkam gali panaudot. Beto, man atrodo kad dvi AA laiko ilgiau berods, negu tos kurios yra P&C kit'e. :)

 

Pritariu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinot kada normaliai praleis Brink pro abgx360, ziauriai noriu palost tai nervina laukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinot kada normaliai praleis Brink pro abgx360, ziauriai noriu palost tai nervina laukt.

 

Ne į temą

Jei pasakytume vistiek reiketu laukt.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet bent zinociau kiek laukti, nereiktu kiekviena diena jungti kompo del to, kad patikrinciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.