ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

console neflashinta, dashboardas 2.0.12625.0 cia tas naujauses xbox 360 (250gb) skaiciau forume kad lyg turi eiti zaidimai kad ir neflashintas, nejau blogai supratau? tai butina flashinti?

zaidimai ant neflashinto tai gali eit taip. arcade, bei GOD pilni zaidimai kurie yra tarp game on demands. bei dlc aisku . bet tokius zaidimus reikia siust jau is kitur, na daugiausia manau to viso yra http://www.xbox360iso.com/ . Halo3 yra tarp GOD,taigi galetum losti ji . tik reikes ji atsiuntus kelt i HDD kuri reiktu biski ardyt tada,arba per flasha, bet reikia turet ne mazesni kaip 8GB flasha kad tilptu pilnas zaidimas. siaip yra tema apie visa tai atskira.bet esme ten viskas paprastai gan pasidaro. tam saite rastum visa info jei su anglu draugauji gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

console neflashinta, dashboardas 2.0.12625.0 cia tas naujauses xbox 360 (250gb) skaiciau forume kad lyg turi eiti zaidimai kad ir neflashintas, nejau blogai supratau? tai butina flashinti?

Tai kad, veiktu zaidimai is irasytu disku, as manau tikrai reikia flesint :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskolinau XBOX360, kieko apie ji nezinau tik tai, kad jis nuflashintas. Iskilo klausimas ar imanoma atsisiusti ir isirasyt kaip nors zaidima i USB rakta ir zaisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas yra ir nesuprantu. Išjungiu aparatą(su pultu arba su knopke) atrodo viskas įsijungia, bet kol neištraukiu iš rozetės tol girdis kaip vistiek ūžia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskolinau XBOX360, kieko apie ji nezinau tik tai, kad jis nuflashintas. Iskilo klausimas ar imanoma atsisiusti ir isirasyt kaip nors zaidima i USB rakta ir zaisti?

su nuflashintu is disku,arba jei su nauja fw bei dashu gali online budamas lost kai kuriuos zaidimus is flasho su profiliu kito zmogaus. be tavo flashinta tai kepk i diska ir losk. nors irgi ziurint kokia fw ir koks dashas kai kas gali neit ir pan.

 

Kažkas yra ir nesuprantu. Išjungiu aparatą(su pultu arba su knopke) atrodo viskas įsijungia, bet kol neištraukiu iš rozetės tol girdis kaip vistiek ūžia.

tikrai ne. matyt uzia kazkas kita. :thumbsup4: na jei isjungi ir nedega jokia sviesele ant xbox priekio,reiskia jis off. viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas yra ir nesuprantu. Išjungiu aparatą(su pultu arba su knopke) atrodo viskas įsijungia, bet kol neištraukiu iš rozetės tol girdis kaip vistiek ūžia.

Cia seniau kazkas forume rase, kad jiem ilgiau padirbes jasper'is puse minutes suka ausintuvus dar, bet nezinau ar cia tiesa, pvz. man tai su jasper'iu dar taip nebuvo. Tai tu prikisk ranka prie ausintuvo ir paziurek ar pucia ora, zinosi tada ar ausintuvai ar kas kitas uzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet as pamenu tai jau buvau keites bo nes kinect dashbord naujinau . db kai vel naujinau vel tas pats tai man jau 3 kart reiks bo keist ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau del ko tu keitei ta BO, bet is viso reikejo perrasyt tik 1 karta, po naujausio updato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau del ko tu keitei ta BO, bet is viso reikejo perrasyt tik 1 karta, po naujausio updato.

Kai buvo lt ir senas dash veike tada atsinaujinau dash i kinect veike td perfleshinau i lt + neveike isirasiau per nauja veikia updatinau i naujausia dasha vel neveikia . Tai man vel per nauja isirasyt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žino ar būna ,kad dauiau negu vienas DVD romas būna su vienu DVD key?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žino ar būna ,kad dauiau negu vienas DVD romas būna su vienu DVD key?

su tuo paciu tai nebuna.bet gali padaryt irasydamas i kelis dvdromus pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia seniau kazkas forume rase, kad jiem ilgiau padirbes jasper'is puse minutes suka ausintuvus dar, bet nezinau ar cia tiesa, pvz. man tai su jasper'iu dar taip nebuvo. Tai tu prikisk ranka prie ausintuvo ir paziurek ar pucia ora, zinosi tada ar ausintuvai ar kas kitas uzia.

Galiu patvirtinti kad man taip buvo, jog pažaidus su jasper'iu ir išjungus jį, girdisi kaip dirba ventiliatorius, bet neilgai, apie 5-10s. Tai pasikartoja gan retai, gal kas koki dešimtą kartą kai išjungiu xbox.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kai pas manes kraunasi pultelio baterija per xboxo usb ir isungus xbox man uzia bet kaip istraukiu laida is usb tai nustoja pas menes taipogi jasper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kai pas manes kraunasi pultelio baterija per xboxo usb ir isungus xbox man uzia bet kaip istraukiu laida is usb tai nustoja pas menes taipogi jasper

Aš kalbu apie paprastai išjungus xbox ir kad dar ventiliatorius dirba. Tavo atvėju xbox pilnai neišsijungia, nes tam kad pakrautų pultą. Atkreipk dėmesį į xbox bloką, pamatysi jog dega ne geltona bet vis dar žalia lemputė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo atvėju xbox pilnai neišsijungia, nes tam kad pakrautų pultą.

bullsh*t, tam reikalui yra 5v standby... nori pasakyt kad kai boxas isjungtas tai pultas nesikrauna....? (taip tikrai nera)

 

del tos 'anomalijos' tai kartais buna kad hdd 'susifailina' ir ilgai viska seivina isjungus, todel po off paspaudimo kartais iki 15-20sec jis dar veikia. (kam taip buna ir kas turi hdd activity led, tai patvirtint gali...) pas mane falkonas ir kartais buna taipat

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.