ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Kaip gauti black ops demo ? Per xboxa siųstis neleidžia . Noriu įsikelti į usb . Kur siųstis?

http://www.xbox360iso.com

 

reginkis ir siusk. imesciau linka cia bet BO demo is 5 daliu ten . tai pats nueik ir parsisiusk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.xbox360iso.com

 

reginkis ir siusk. imesciau linka cia bet BO demo is 5 daliu ten . tai pats nueik ir parsisiusk.

o kaip įkelti į usb ? įkėliau i 0000000000000000 papkę 45418936 šitą papkę ir neveikia rodo per xboxa kad tuscias fleshas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip įkelti į usb ? įkėliau i 0000000000000000 papkę 45418936 šitą papkę ir neveikia rodo per xboxa kad tuscias fleshas

flasha sufotmatuok per xbox, ir tada jo pc neskaitys kaip normaliai.tada su usbxfat proske i ji i eisi ,ir mesk ta 0000 folderi i Content.arba pats ieisi i flasho 00000 folderi ir i vidu mesk ta folderi su skaiciais. tada xbox matys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai idedi flesha i xboxa reikia spausti configure now , ar ant customize ? Ir jeigu pas mane fleshas yra 8gigu ant kiek man reikia rezervuoti vietos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai idedi flesha i xboxa reikia spausti configure now , ar ant customize ? Ir jeigu pas mane fleshas yra 8gigu ant kiek man reikia rezervuoti vietos?

configure now

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau configure now ir dbr idedu i pc flesha ir rodo is 7gb laisva 2,25MB. WTF ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai idedi flesha i xboxa reikia spausti configure now , ar ant customize ? Ir jeigu pas mane fleshas yra 8gigu ant kiek man reikia rezervuoti vietos?

ir geriau i flasha ka nors nukopink ,na kad ir gamer pic ar kazka beleka kad susikurtu reikiami folderiai

 

padariau configure now ir dbr idedu i pc flesha ir rodo is 7gb laisva 2,25MB. WTF ?

skaityt moki ka rasiau pries tai? pc nematys tos vietos kuri xbox skirta. sakiau kad su usbxfat i ji ieik. spec proske skirta xbox flasham skaityt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok. Dekui

 

EDIT:

 

Irasiau i Content/000...000/ papke su skaiciais ir ten yra dragon age, krc per xboxa rodo viska ok, kad sumazejo vietos nes irasiau zaidima, bet kai paleidziu matau pati pirma paveiksliuka zaidimo ir paraso eror, this disc is unredeable, kodel taip ?

Redagavo blistas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , norejau paklaust atsisiunciau homefront ir kai ikisu i xbox360 raso kad reik update daryt . Pas mane lt+ ir kinect dashbord . Tai cia dar naujesnio kaskokio dashbord reik . Jei galit numeskit link kur galeciau isikelt dasbord i usb flasha .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai gi pas jį jau yra kinect dashbord. Čia tiesiog reike padaryti update to žaidimo ir viskas taip būna bent jau man ant kiekvieno žaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gi pas jį jau yra kinect dashbord. Čia tiesiog reike padaryti update to žaidimo ir viskas taip būna bent jau man ant kiekvieno žaidimo.

O imanoma tai padaryti nejungiant xbox i neta . Nes jei jungsiu ir darysiu sito zaidimo update tai turbut ban gausiu nes jis dar neisesjas oficialiai man rodos . O gal jau atsirado koks naujas dashbord update ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust ar eina kazkaip parsisiusti demo versija kokio nors zaidimo su paciu Xbox (ta prasme prisijungus prie neto) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.