ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Kiek zinau turint toki fw reikia active disko, nenori persiflashinti i lt+ ? Tada nereiketu jokio active disko.

galima ir be activate iso apsieiti,parsisiunti programėlę x360 wawes patcher ir su ja per kelias sekundes pasidarai 3wawe,kad eittų ant fw1,51

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau turint toki fw reikia active disko, nenori persiflashinti i lt+ ? Tada nereiketu jokio active disko.

 

deja man nereikedavo jokio active disko, tik dabar po dashboard atnaujinimo man pradejo neveikt

 

galima ir be activate iso apsieiti,parsisiunti programėlę x360 wawes patcher ir su ja per kelias sekundes pasidarai 3wawe,kad eittų ant fw1,51

o man veiks ant atnaujinto dashboardo? Nes kur rase kad abgx reik bet man neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deja man nereikedavo jokio active disko, tik dabar po dashboard atnaujinimo man pradejo neveikt

 

o man veiks ant atnaujinto dashboardo? Nes kur rase kad abgx reik bet man neveikia

naujas dashbordas +fw LT, LT+ , + abgx. ir eina visi zaidimai.be jokiu activation ar kitu nelaimiu. naujas dashas su senu fw atnesa bedu taip. fw LT su senesniu dashu pvz paleidzia Fable3,su kinect dashu nebe. na visokiu niuansu.bet daug maz viskas eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galima ir be activate iso apsieiti,parsisiunti programėlę x360 wawes patcher ir su ja per kelias sekundes pasidarai 3wawe,kad eittų ant fw1,51

taj jo, bet ant atnaujinto dasho neveikia nupatchinus su sita programa, nes pats as ja naudojaus

 

naujas dashbordas +fw LT, LT+ , + abgx. ir eina visi zaidimai.be jokiu activation ar kitu nelaimiu. naujas dashas su senu fw atnesa bedu taip. fw LT su senesniu dashu pvz paleidzia Fable3,su kinect dashu nebe. na visokiu niuansu.bet daug maz viskas eina.

pas mane fw 1.51 3rd wave su nauju dashu tai ka man daryt kad pasileist zaidus flashint x360 pernauja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taj jo, bet ant atnaujinto dasho neveikia nupatchinus su sita programa, nes pats as ja naudojaus

pas mane fw 1.51 3rd wave su nauju dashu tai ka man daryt kad pasileist zaidus flashint x360 pernauja?

na tai taip ,o ka daugiau padarysi. ne visis turi LT+ , bet LT visiem yra. na pats su samsungu losiau viska,bet geriau buvo ne updeitint dasho,nes po to jau Fable 3 nejo,bet anyway. aisku kad reikia i nauja flashint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti tokio dalyko:jeigu as turiu nuspirkes BC2 Vip koda ir jeigu as ji isikelciau i memory stick, o tada koda perkelciau i kita XBOX, tai jis veiktu ant to kito XBOX?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti tokio dalyko:jeigu as turiu nuspirkes BC2 Vip koda ir jeigu as ji isikelciau i memory stick, o tada koda perkelciau i kita XBOX, tai jis veiktu ant to kito XBOX?

BC kodas prirašomas prie tavo xbox profilio. Jeigu perkelsi savo profile į kitą boxą tai jis veiks ir ten

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BC kodas prirašomas prie tavo xbox profilio. Jeigu perkelsi savo profile į kitą boxą tai jis veiks ir ten

na jei pas tave modelis senesnis iki Falcon'o tai šitas dalykas tik padės prailginti tavo boxo gyvenimą ir tiek, nuo RROD jis nepadės. Jei Jasperį turi, tai pamiršk apie tai, jei Falconas, tai čia loterija - arba normaliai veiks be nieko, arba su visais šiais "toy-fans" pareis E74

Nu mano senesnis <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekaip nerandu kur pasiziuret download history <_< , gal pasakysit? :)

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas, kas į konsolę ateina kitais būdais (injectinimas, hdd jungimas prie PC ir t.t. ir pan.), nei oficialiai leidžia MS (pvz marketplace ir pan.), traktuojami kaip CoC ir ToS pažeidimai ir gaunamas account suspension'as (už lengvus nusižengimus - tam tikram laikui; už hackinimus/modinimus - GS reset'as, lifetime ban'as ar pan. - pagal situaciją).

 

Sėkmės!

O tas lifetime ban'as kokiam laikui? Jis amžinas ar po kažkiek laiko jį nuima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas lifetime ban'as kokiam laikui? Jis amžinas ar po kažkiek laiko jį nuima?

Lifetime-amzinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O BC2 ginklai ir Vietnam uz MC points irgi prirasomi prie profilio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas lifetime ban'as kokiam laikui? Jis amžinas ar po kažkiek laiko jį nuima?

Ne į temą

Nu galetum ir pats biski pagalvot prie rasydamas. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas lifetime ban'as kokiam laikui? Jis amžinas ar po kažkiek laiko jį nuima?

Lifetime.. negi nepavyksta išsiversti iš EN kalbos. Lifetime = tiek, kiek trunka Tavo gyvenimas. Kai numirsi - baną nuims.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.