ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki toks klausims iskila.siunciuos bulletstorm.skaiciau kad naujausias dashboard tur but.Pas mane jis yra 2.0.12611.0.tai jeigu per usb update padarysiu nedings custom firmware?ir kokie zaidimai neveiktu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki toks klausims iskila.siunciuos bulletstorm.skaiciau kad naujausias dashboard tur but.Pas mane jis yra 2.0.12611.0.tai jeigu per usb update padarysiu nedings custom firmware?ir kokie zaidimai neveiktu?

Nedings, neveiks tai MW2, Black ops, Halo Reach ir dar kazkokie, neatsimenu, pasieskok, bet vistiek koks skirtumas, reikes anksciau ar veliau ta updata daryt. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima del FSDindexer gal kas zino kaip pasidaryt kad per freestyle dash rodytu screenshot? Box art ir backrounds rodo viksas tvarkinagai o screenschot ne ,nors ir ikeliu juos per FSDindexer bet kai ijungiu dashborda nerodo. Gal kas kokiu minciu turit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, taigi turiu problemike uzupdaitinau dashbord'a ir man dabar nepasileidzia kai kurie zaidimai gal zinot kaip pasileist tuos neveikiancius zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, taigi turiu problemike uzupdaitinau dashbord'a ir man dabar nepasileidzia kai kurie zaidimai gal zinot kaip pasileist tuos neveikiancius zaidimus?

jo perleist ju image per nauja versija abgx ,juos per nauja supatchins ir tada vel irasyk per nauja, nes su nauju dashu pakurei AP25. todel nebeina.jau gali ant ju dabar arbata laikyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo perleist ju image per nauja versija abgx ,juos per nauja supatchins ir tada vel irasyk per nauja, nes su nauju dashu pakurei AP25. todel nebeina.jau gali ant ju dabar arbata laikyt

o tai dar yra abgx nauja versija ar kaip? nes as turiu abgx jau nuo seniau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ABGX360 V1.04.

Redagavo DownUp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai dar yra abgx nauja versija ar kaip? nes as turiu abgx jau nuo seniau

2010/12/06:

abgx360 v1.0.5

 

na nesunku juk atsisiusk per nauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali paaiskinti kodel kai naudoju abgx man ant galo nerodo kad "3rd wave = requires ixtreme v1.51 or later" nes seniau reikdavo tj dabar as isvis nk nezinau kaip ka daryt ir dabar naudojau abgx V1.04. nes zinau jog eigu nerodo kad reik 3rd wave tj neveik kad kazkas blogai uzpatchinta. prasau padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo šitas turėtų tau puikiai tikti, jaigu ant vairo laido galo nusiema ta jungtis. Tada ir užsidėtų šita. :)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklaust ar yra koks gidas ant abgx v1.04 kad nupatchintu zaidimus? nes as atsinaujinau dashboard'a ir skaiciau kad reik su abgx patchint bet man vis nerodo ant pabaigos nupatchinimo kad 3rd wave reik. padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.