ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,jai pas mane yra jasper konsole ir pas ja idetas hitachi dvd romas tai man ne visus zaidimus paleis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jai pas mane yra jasper konsole ir pas ja idetas hitachi dvd romas tai man ne visus zaidimus paleis?

Žiūrint su kokia versija pas tave nuflašintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien i LT+ nusifleshinau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien i LT+ nusifleshinau

tai kokios problemos tada? naujausia fw ,losi viska. aisku swapintas draivas,tai jokio online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,siandien kaip senesniuose postuose rasiau nusifleshinau xbox.dedu dvd+dl diska su zaidimu ir neskaito ismeta balta ekrana su xbox 360 uzrasa ir viskas o org dvd filmus skaito,WTF?

P.S.zaidimus skolinausi is draugo,jam tie zaidimai vieke

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,siandien kaip senesniuose postuose rasiau nusifleshinau xbox.dedu dvd+dl diska su zaidimu ir neskaito ismeta balta ekrana su xbox 360 uzrasa ir viskas o org dvd filmus skaito,WTF?

P.S.zaidimus skolinausi is draugo,jam tie zaidimai vieke

Kokie zaidimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

splin,sniper:ghost warrior,blur,call of duty 2,lost planet 2

 

sveiki,siandien kaip senesniuose postuose rasiau nusifleshinau xbox.dedu dvd+dl diska su zaidimu ir neskaito ismeta balta ekrana su xbox 360 uzrasa ir viskas o org dvd filmus skaito,WTF?

P.S.zaidimus skolinausi is draugo,jam tie zaidimai vieke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,siandien kaip senesniuose postuose rasiau nusifleshinau xbox.dedu dvd+dl diska su zaidimu ir neskaito ismeta balta ekrana su xbox 360 uzrasa ir viskas o org dvd filmus skaito,WTF?

P.S.zaidimus skolinausi is draugo,jam tie zaidimai vieke

o org zaidimo jokio neturi ismegint, nes galbut blogai nusiflashinai ka nors. su orgu ismegintum butu aisku.nes baltas ekrans tai rodo kad jis net nemato kad cia zaidimas kiek suprantu. todel kazkas netaip gal su nuflashinimu tavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o fleshinimo budu yra vienas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norėjau paklausti su kokia programa daryti coverius xbox žaidimas ne ant diskuo ant dežučiu.

atsakyma i pm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek 20 gb hdd kainuotų? panaudots

Redagavo Ryck4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manyčiau iki 40 - 60lt kokį. <_<

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur galeciau nusipirkti 1 arba 2 laidus pulteliui nes nespeju bateriju pirkt tai galvoju kad laidu bus pigiau skelbimuose gal kas matet ar kasnors is komentuojanciu parduoda(Kaunas) ir kiek mazdaug jie verti kad nepermokeciau

 

Sveiki norėjau paklausti su kokia programa daryti coverius xbox žaidimas ne ant diskuo ant dežučiu.

atsakyma i pm

mane ir domintu sitas atsakymas <_< bet kiek zinau reikia tu aukstu dezuciu nes pvz irasant zaidima i diska tai kvadratinei dezutei nera coveriu nebent karpyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.