ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Imanoma internete kur nors gauti, tuos zaidimo failus kurie yra irasomi i hdd? Ta prasme, kad apeit visa instaliavimo procesa

man atrodo kad neiseis taip sugudraut, as norejau taip ant PGR4 pasidaryt, bet kiek skaiciau internete tai kiekviena zaidimo kopija turi kazkoki tai atskira atpazinimo koda savyje ir tas bajeriukas neveikia

Neiseis taip padaryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima.Zaidziant orginalius zaidimus daznai ismeta i dasboard tas tik susitvarko irasius i harda zaidima . Kokia kazin cia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima.Zaidziant orginalius zaidimus daznai ismeta i dasboard tas tik susitvarko irasius i harda zaidima . Kokia kazin cia problema?

Na akivaizdi problema su DVD ROM'u.

Jei draivas originalus - pradėjo gesti, nusilpo lazeris...

Jei draivas flashintas - tos pačios problemos kaip ir originaliu atveju + gali būti dėl blogo nuflešinimo (man taip buvo; žaidžiant į DVD - persikraudavo Xbox'as; perflašinus - viskas OK).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neiseis taip padaryt

Turejau viena neveikianti graju, iskart ant pradziu kibdavo, i hdd neisirasydavo. Pasiemiau is draugo vekianti, isirasiau i hdd ir dabar drasiai zaidziu su tuo kuris neveike.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na viskas tvarkoj su tavo techinka atrodo. as juk nesakau kad garantuotai taip ir nutiko.tiesiog galima labai greit suvaryt,Dl reikia labai ger tikslumo, linze per daug ikaista kepant be perstojo,tada kai atvesta tampa nebe tokia skaidri ir gali toliau puikaisiai veikt,irasinet DVD be problemu bet va D Lgali ne.is kitor puses jei iraso be error tai rekorderis ok tada. bet gal vis del to diskai kalti.nenorejai pamegint nuspirkt partija kitu ir i juos pamegint rasyt ir paziuret kas gaunas. laptopas naujesnis aisku rasytu DL.tiesiog jei nerasys tai ir neims disko,o jei rasys tai reiskia viskas tvarkoj.jeigu nedaug su juo rasyta ir nesmarkiai senas tai puikiausiai irasys.tiesiog imgburn isirasyk. ir idek tuscia DL diska.jei rasyt gali ,tai automatiskai ir pasiulys diska rasyt su imgburn iskart.

o del to kad man neisiraso ant naujo kompo negali windowsai but kalti . nes pas mane xp , o kai pirkau kompa sake kad su situo geriau win7 nes tipo jau naujos detales .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o del to kad man neisiraso ant naujo kompo negali windowsai but kalti . nes pas mane xp , o kai pirkau kompa sake kad su situo geriau win7 nes tipo jau naujos detales .

ne windousai negali.aisku nebent ten privaryta beleko i juos ar virusu pilna. jei irasymo proske pasileidzia,ir jei pvz raso normaliai paprastus dvd na ten filmus ar ka nors ,jei tuos gerai iraso. o DL butent ne,tai keisk diskus. na ar ne lengviau paimt va viena diska ne toki kur naudojai o verbatim paimk.ir isirasyt megink. as pamenu su liteon kai rasinedavau ir kai is 10 kokie 4 susivarydavo diskai. kantrybe baigesi ,pakeicaiu rekorderi nauja ir pradejau naudot verbatim diskus ir bedos pasibaige. juk atsipirks greitai ir tas rekorderis kad ir nauja paimtum kaip antra idetum ir naudotum vien DL diskam. vel as cia tik sakau galvodamas kad pas tave rekorderis netvarkoj bet realiai ka mes cia zinom. tik speliot galima,tai nera toks dalykas kuris gali buti garantuotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na akivaizdi problema su DVD ROM'u.

Jei draivas originalus - pradėjo gesti, nusilpo lazeris...

Jei draivas flashintas - tos pačios problemos kaip ir originaliu atveju + gali būti dėl blogo nuflešinimo (man taip buvo; žaidžiant į DVD - persikraudavo Xbox'as; perflašinus - viskas OK).

Orginalus kazi niekaip nebutu galima patvarky?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai rasiau zaidima per loptopa ismete error . ir per pc toki ismeta. Tai kas cia blogai ?

post-33720-1298639618_thumb.png

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai paprasciausiai i hdd negali irasyt ? aisku nebent 20gb hdd tada biski prasciau ,seip dvd rom pakeitus gal susitvarykytu ,bet kazin ar verta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai rasiau zaidima per loptopa ismete error . ir per pc toki ismeta.

cia tik viena zaidima turi ir taip ismeta,ar per visus zaidimus kuriuos rasai taip ismeta? gal tiesiog lievas image

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tik viena zaidima turi ir taip ismeta,ar per visus zaidimus kuriuos rasai taip ismeta? gal tiesiog lievas image

Tai man jei meta error tai toki. ir ant kitu toki ismeta kartais . tai cia tas dvd failiukas levas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai man jei meta error tai toki. ir ant kitu toki ismeta kartais . tai cia tas dvd failiukas levas ?

gal ne failiukas. visalaik naudojai tik vienos rusies diskus? nes na negali ir ant pc ir ant laptopo tas pats darytis. kazkaip lievi diskai man cia labiausiai nelimpa prie visko. butu pc taip, lape kitaip tada galvot apie softa ar rekorderi,bet dabar tai as galvoju apie diskus vis del to.juk pertirkini pries kepant su abgx ane,ir tada rasai 2,4x greiciu. ?. megink i kitoki diska irasyt ta kuris nejo ant tu disku kuriuos dabar turi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ne failiukas. visalaik naudojai tik vienos rusies diskus? nes na negali ir ant pc ir ant laptopo tas pats darytis. kazkaip lievi diskai man cia labiausiai nelimpa prie visko. butu pc taip, lape kitaip tada galvot apie softa ar rekorderi,bet dabar tai as galvoju apie diskus vis del to.juk pertirkini pries kepant su abgx ane,ir tada rasai 2,4x greiciu. ?. megink i kitoki diska irasyt ta kuris nejo ant tu disku kuriuos dabar turi.

visalaik naudoju tuos pacio rusies diskus . visi ok isirasydavo anskciau . gal cia brokuotu disku partija kokia buvo . pertikrinu su agbx ir rasau 4.0x greiciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visalaik naudoju tuos pacio rusies diskus . visi ok isirasydavo anskciau . gal cia brokuotu disku partija kokia buvo . pertikrinu su agbx ir rasau 4.0x greiciu.

Pabandyk įrašinėti 2,4x greičiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip tam buna imontuotas radijatorius... na bet nesigincysiu (neaktualu man tai, taigi nesidomejau).

 

hmmmm na nera pas tave tos ide jungties, reikia ide/usb

 

LINK brangus, taspats kas tau naujas dvd

na bet kitavertus universalus vertingas daiktas ir sata ir ide (hdd,dvd)

 

evita.lt pajiekoi suvedus ide-usb raso kad partneriu kataloge yra 17.80lt kaina ;)

o, toks tinka ? http://www.prekespigiau.lt/product.php?id_product=108

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.