ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Noreciau paklaust kaip iskelt Frestyle dash v1.20 skina? I koki folderi reikia kelt ja?

Nėra fsd2data (ar panašiai, neatsimenu tiksliai) folderį, skins folderio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta paty diska as bandau irasyt i xboxo hdd , seip greiciausiai viskas del pigiu dvd disku . Tai isimk is seno kompo dvd rom ir idek i nauja ,tas pioner tikriausiai jungsis ne per sata o per ide jungti .

1.ieskok jasper pradetu gaminti nuo 2009m arba slim versiju.

2.Su nuflashintu xbox manau tokia pat rizika lost tiek piratini tiek orginalu game.

3.o kam juos patchint?

 

 

 

Tai tam mano naujam kompe nera tokiu laidu. ten tas ide tai toks platus ar tas mazesnis 4 skiliu ?

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koki PC cd roma pirkti kad gerai israsinetu dvd dl diskus? Kad nebutu brangus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koki PC cd roma pirkti kad gerai israsinetu dvd dl diskus? Kad nebutu brangus

bet koki nauja, ten po 70lt kazkur bus , na Sony,Samsung,LG . visi rasys DL gerai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane samsung . ir sudu š**** ten . neivieno neirase . ant visu arba error arba ant xbox raso kad dirty disk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaidos Xbox.com puslapyje.

 

1. Xbox->Accounts gaunu tai:

Nuotrauka

 

2. Kai spaudžiu ant Upgrade/Manage Account, gaunu tai:

Nuotrauka

 

Mano regionas UK.

Xbox support'as nieko nepadėjo ir pasiūlė pažiūrėti ar yra panašių klaidų eiant prie account management'o pačioje konsolėje. Patikrinsiu.

 

Atsidarykite xbox.com ir nueikite į mano nurodytas nuorodas prisijungę savo vardu.

Pasakykite, ar matote tas klaidas ar ne? Ar jungiatės iš Lietuvos ar ne? Gal kad aš ne iš UK man tos klaidos matosi. Nors anksčiau problemų nebuvo.

 

 

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaidos Xbox.com puslapyje.

 

1. Xbox->Accounts gaunu tai:

Nuotrauka

 

2. Kai spaudžiu ant Upgrade/Manage Account, gaunu tai:

Nuotrauka

 

Mano regionas UK.

Xbox support'as nieko nepadėjo ir pasiūlė pažiūrėti ar yra panašių klaidų eiant prie account management'o pačioje konsolėje. Patikrinsiu.

 

Atsidarykite xbox.com ir nueikite į mano nurodytas nuorodas prisijungę savo vardu.

Pasakykite, ar matote tas klaidas ar ne? Ar jungiatės iš Lietuvos ar ne? Gal kad aš ne iš UK man tos klaidos matosi. Nors anksčiau problemų nebuvo.

Ačiū.

1. Man nerašo tokio dalyko kaip tau rašo.

2. Jeigu ten papuoliau tai įeiną į tą puslapi ir nerašo to ką tau rašo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane samsung . ir sudu š**** ten . neivieno neirase . ant visu arba error arba ant xbox raso kad dirty disk

uztenka ir 2 kartus irasyt kad ir su nauju rekorderiu be pertraukos ,linze pasilydo ir atia. tavo pasakymas nieko nereiskia cia isvis. man su samsungais niekad nebuvo problemu. paimk shh sumalk ir po to ieskok kaltu aisku.cia lengva labai. neaisku ka rasei ,kaip, su kuo ,kokiu budu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Man nerašo tokio dalyko kaip tau rašo.

2. Jeigu ten papuoliau tai įeiną į tą puslapi ir nerašo to ką tau rašo.

1. O ką rašo? Ar esi gold'as ir kada baigsis subscription'as?

2. O ką rašo? Yra galimybė prasitęsti gold'ą, įjungti autorenewal ir pan.?

 

Ar iš LT teritorijos bandei? Ar gamertag regionas - UK?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uztenka ir 2 kartus irasyt kad ir su nauju rekorderiu be pertraukos ,linze pasilydo ir atia. tavo pasakymas nieko nereiskia cia isvis. man su samsungais niekad nebuvo problemu. paimk shh sumalk ir po to ieskok kaltu aisku.cia lengva labai. neaisku ka rasei ,kaip, su kuo ,kokiu budu.

Pas mane sh-s223c ir as kai su juo rasau zaidimus man gal tik 2 ar 1 gerai isirase . Nebent delto kad nauji dvd rom'ai neskaito pigiu disku .arba kaip tu sakiai linze pasilyde ir nebeisiraso normaliai . Arba kaskas su imgburn negerai gal options blogai nustatyti .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane sh-s223c ir as kai su juo rasau zaidimus man gal tik 2 ar 1 gerai isirase . Nebent delto kad nauji dvd rom'ai neskaito pigiu disku .arba kaip tu sakiai linze pasilyde ir nebeisiraso normaliai . Arba kaskas su imgburn negerai gal options blogai nustatyti .

na tarp irasymo reikia bent 20 min pertraukas daryt geriau. na o disku aisku pigiu gali neimt gerai xbox ziurint koks ten dvddraivas ir pan. kiek naudotas. naujas rekorderis turi kept viska kai bite. jei tvarkingai viskas. tada gal labiau del pacio xbox gali but jei ji ne naujas,ypac jei is tu senesniu arcade.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarp irasymo reikia bent 20 min pertraukas daryt geriau. na o disku aisku pigiu gali neimt gerai xbox ziurint koks ten dvddraivas ir pan. kiek naudotas. naujas rekorderis turi kept viska kai bite. jei tvarkingai viskas. tada gal labiau del pacio xbox gali but jei ji ne naujas,ypac jei is tu senesniu arcade.

Pas mane 2010 metu gamybos super elite atristas i lt+ su lite on . O gal cia delto kad kasnors blogai padare atnaujinant i lt + ? o kompo dvd romas tai naujas

Tai jai nepadariau tu pertrauku tai viskas ragas romui ar dar atsigaus jis ? Gal blogai su imgburn kaskas. Nes su senu romu ir tais paciais dikais tai viskas ok budavo . db tik su nauju kompu kas kas ne to . O kaip naujo loptopo dvd irasinetu tuos pigesniu diskus ?

 

 

Diskai kuriuos visuomet naudojau http://www.e-senukai.lt//590759540300_1.html

Redagavo blynda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 2010 metu gamybos super elite atristas i lt+ su lite on . O gal cia delto kad kasnors blogai padare atnaujinant i lt + ? o kompo dvd romas tai naujas

Tai jai nepadariau tu pertrauku tai viskas ragas romui ar dar atsigaus jis ? Gal blogai su imgburn kaskas. Nes su senu romu ir tais paciais dikais tai viskas ok budavo . db tik su nauju kompu kas kas ne to . O kaip naujo loptopo dvd irasinetu tuos pigesniu diskus ?

Diskai kuriuos visuomet naudojau http://www.e-senukai.lt//590759540300_1.html

na viskas tvarkoj su tavo techinka atrodo. as juk nesakau kad garantuotai taip ir nutiko.tiesiog galima labai greit suvaryt,Dl reikia labai ger tikslumo, linze per daug ikaista kepant be perstojo,tada kai atvesta tampa nebe tokia skaidri ir gali toliau puikaisiai veikt,irasinet DVD be problemu bet va D Lgali ne.is kitor puses jei iraso be error tai rekorderis ok tada. bet gal vis del to diskai kalti.nenorejai pamegint nuspirkt partija kitu ir i juos pamegint rasyt ir paziuret kas gaunas. laptopas naujesnis aisku rasytu DL.tiesiog jei nerasys tai ir neims disko,o jei rasys tai reiskia viskas tvarkoj.jeigu nedaug su juo rasyta ir nesmarkiai senas tai puikiausiai irasys.tiesiog imgburn isirasyk. ir idek tuscia DL diska.jei rasyt gali ,tai automatiskai ir pasiulys diska rasyt su imgburn iskart.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.