ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

na taip reikejo logiskai pagalvot... :thumbsup4:
Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jeigu as zaisciau xbox'a pasijunges prie kompo ekrano tai pas mane nebutu jokio garso?

P.S.ar cia padetu xbox ausines?

Jei prie monitoriaus jungi VGA HD kabeliu, tai bus dvi tulpes, garso isejimui, tai per tas tulpes gali jungt i koloneles, o jei koloneles neturi lizdu tulpem, tada naudoji adapteri, kad galetum jungti i 3.5mm lizda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust apie JTAG konsole. Kaip y ja ikelti demo arba DLC? nes kai keliu demo arba dlc tiesiog y conntent/0000000000 man per freestyle dash nerodo ju.

Gal reikia per kokia specialia programa kaip pvz paprastus game reikiaper iso2god ar panasia kokia?

Ir dar vienas klausimas kaip pasidaryt kad rodytu avatara nes as isirasiau per freeBOOT ta nauja kinetick update ir vietoj avataro tiesiog pilkas seselis gal zinot kaip padarytu kad vel butu avatras?

Redagavo Fatal1tyNex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust apie JTAG konsole. Kaip y ja ikelti demo arba DLC? nes kai keliu demo arba dlc tiesiog y conntent/0000000000 man per freestyle dash nerodo ju.

Gal reikia per kokia specialia programa kaip pvz paprastus game reikiaper iso2god ar panasia kokia?

Ir dar vienas klausimas kaip pasidaryt kad rodytu avatara nes as isirasiau per freeBOOT ta nauja kinetick update ir vietoj avataro tiesiog pilkas seselis gal zinot kaip padarytu kad vel butu avatras?

DLC reikia kelti i internal hdd(vidini, is sono segama) arba i USB flash'a suformatuota per xbox'a i folderi: Content/0000000000000000 (16 nuliu). Demo eina ten pat.

 

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...=25963&st=0

Norint turėti avatarus reikės parsisiųsti oficialų atnaujinimą iš microsoft.com ir USB rakto pagalba jį įsirašyti.

Įspėjimas! Prieš naujinant oficialiu atnaujinimu Jūs būtinai turite būti atsinaujinę freeboot.

Pries naujindamas isitikink kad parsisiuntei butent 12611 dash update.

Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del dlc ir demo tai as butent taip ir keliu bet freestyle dash nerodo man ju.

Redagavo Fatal1tyNex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai freestyle ir neturi rodyt. Demo rodo prie game library, o DLC rodo ijungus zaidima, arba prie system ->memory.

Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kadangi jau cia tokia tema Luzoriams tai ir klausiu:::

Tai ka pagal sita skelbima

Atrisa Visus Xbox

taip iseitu atrsihtu ir mano Vakar isigyta Xbox (slim)??? ir kaip galima suzinoti koks pas mane tas LITEON

Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau keis DVD rom'ą. :D

p.s. slim modeliams keičiamas DVD-ROM

Amm o jeigu pirkai naują X'ą su 250GB HDD, tada greičiausiai tavo X'as yra su LiteOn DVD-Drive'u. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amm o jeigu pirkai naują X'ą su 250GB HDD, tada greičiausiai tavo X'as yra su LiteOn DVD-Drive'u. :grt:

Ne, su 4gb,tai ka vadinasi kad su 4gb tai jo dar "Nepadaro" ?!? Redagavo kuras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, su 4gb,tai ka vadinasi kad su 4gb tai jo dar "Nepadaro" ?!?

"Nepadaro" dar jokio.

Tačiau žada pirmiausia "padaryti" Liteon'us (būklę galima sekti čia: http://c4evaspeaks.com/).

Kada ateis Hitachy eilė - niekas nežino.

 

Tad kol kas žaiskit savo Hexic HD, Dorios Crash Course ir Harm's Way :grt: Labai geri žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima suzinot koks DVD yra 4gb Slim'e - LiteOn 0225 ar Hitachi 9504 ? http://www.360drives.com/list nera mano xbox'o pagaminimo datos :grt: (2010-09-04, PAL)

 

 

 

 

DLC reikia kelti i internal hdd(vidini, is sono segama) arba i USB flash'a suformatuota per xbox'a i folderi: Content/0000000000000000 (16 nuliu). Demo eina ten pat.

 

http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...=25963&st=0

Pries naujindamas isitikink kad parsisiuntei butent 12611 dash update.

Jei savo USB flash'e susikursiu toki pat folderi galesiu deti pvz demo versijas jei konsole ne jtag? Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima suzinot koks DVD yra 4gb Slim'e - LiteOn 0225 ar Hitachi 9504 ? http://www.360drives.com/list

Manyčiau LiteOn, kadangi visi netoli tavęs, PAL yra:

34. 2011-02-07 360 Slim 250GB * PAL 2010-09-12 Philips-LiteOn 16D4S

35. 2011-01-14 360 Slim 4GB PAL 2010-09-07 Philips-LiteOn 16D4S

36. 2010-11-25 360 Slim 250GB PAL 2010-09-02 Philips-LiteOn 16D2S

37. 2010-12-24 360 Slim 250GB * PAL 2010-09-02 Philips-LiteOn 16D4S

Nors ką čia žinosi... :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau dar vienu klausimu pasikonsultuot su suprantanciais :) Ar imanoma kaip nors y JTAG xbox israsyt game update'us ir jei taip is kur juos gaut ir kaip irasyt. Konkreciai noreciau Test Drive Unlimited 2 update pasidaryt bet kiek zinau tai Jtag prie live junkt nlb patartina tai gal kaipnors iseina per usb?

Redagavo Fatal1tyNex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek esu girdejes update gali i hdd isikelt.bet reik hdd prie pc prijungt.jei i usb kelsi game updatinsi ir istrauksi usb bezaidziant update dings ir dar game issijungs.pataisykit jei klystu:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau dar vienu klausimu pasikonsultuot su suprantanciais :) Ar imanoma kaip nors y JTAG xbox israsyt game update'us ir jei taip is kur juos gaut ir kaip irasyt. Konkreciai noreciau Test Drive Unlimited 2 update pasidaryt bet kiek zinau tai Jtag prie live junkt nlb patartina tai gal kaipnors iseina per usb?

Eini į http://xbuc.net/ parsisiunti ko tau reikia ir įkeli į cache folderį.

Dar gali įsirašyt FreeStyle Dash ir per jį galima parsisiųst title update'us

 

kiek esu girdejes update gali i hdd isikelt.bet reik hdd prie pc prijungt.jei i usb kelsi game updatinsi ir istrauksi usb bezaidziant update dings ir dar game issijungs.pataisykit jei klystu:D

O kas trukdo įsikelt i flash'ą ir tada įsikelt į HDD? Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.