ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,pasiskolinau is draugu zaidumu dvd+rdl ir mano raso cant read media kas per velnias?beje dvd filmus skaite

sena tavo fw versija matyt ir nepaleidzia zaidimu taip parastai,jei isvis flashintas ,sorry nepamenu ar buvai sakes apie flashinima. ba net kad nemato reiskia arba isvis neflashinta arba fw versija sena ir jei reikia gal to activate disko dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pasiskolinau is draugu zaidumu dvd+rdl ir mano raso cant read media kas per velnias?beje dvd filmus skaite

Iš tiek parašymo aš tai nepajėgus atsakyti.

 

Moderatoriai,

Įveskite prašau tvarką, kad bet ko klausiant, reikia būtinai pateikti šią informaciją:

 

- Žaidimo pavadinimas ir pilnas žaidimo kopijos scene name

- Firmware versija

- Dashboard versija

- abgx360 versija

- Data, kada buvo tikrinta su abgx360 prieš įrašant

- abgx360 nustatymai prieš tikrinant (nuoroda į nustatymų screenshot'ą; ar padaryta ctrl+f ir ištrinti failai iš stealth katalogo; ar abgx360 turėjo ryšį tikrinimo metu)

- abgx360 output'as (žaidimo, kurį ketinama paleisti; tiesiai iš DVD arba iso failo)

- Papildoma informacija (disko fizinė būklė; ar pasileidžia kitur (jei pasileidžia, pilna informacija apie tai, kur pasileidžia); ir pan.).

 

Ką manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš tiek parašymo aš tai nepajėgus atsakyti.

 

Moderatoriai,

Įveskite prašau tvarką, kad bet ko klausiant, reikia būtinai pateikti šią informaciją:

 

- Žaidimo pavadinimas ir pilnas žaidimo kopijos scene name

- Firmware versija

- Dashboard versija

- abgx360 versija

- Data, kada buvo tikrinta su abgx360 prieš įrašant

- abgx360 nustatymai prieš tikrinant (nuoroda į nustatymų screenshot'ą; ar padaryta ctrl+f ir ištrinti failai iš stealth katalogo; ar abgx360 turėjo ryšį tikrinimo metu)

- abgx360 output'as (žaidimo, kurį ketinama paleisti; tiesiai iš DVD arba iso failo)

- Papildoma informacija (disko fizinė būklė; ar pasileidžia kitur (jei pasileidžia, pilna informacija apie tai, kur pasileidžia); ir pan.).

 

Ką manot?

Pritariu tau 100%. Nes dažniausiai žmonės neparašo info apie savo prbolemą tiek, kad galėtum jam atsaykyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu tau 100%. Nes dažniausiai žmonės neparašo info apie savo prbolemą tiek, kad galėtum jam atsaykyti.

bet jei zmogus nezino visu tu dalyku irgi ,o tiesiog nori paklaust taip kaip jam iseina paklaust. todel ir yra tokia tema cia, kad klaust kas neaisku,o va jau tie kas zino tada pasuktu galva kaip cia atsakyt jam,arba paklaustu tada info kurios truksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jei zmogus nezino visu tu dalyku irgi ,o tiesiog nori paklaust taip kaip jam iseina paklaust. todel ir yra tokia tema cia, kad klaust kas neaisku,o va jau tie kas zino tada pasuktu galva kaip cia atsakyt jam,arba paklaustu tada info kurios truksta.

Tai tam, kad išeitų šiek tiek geriau paklausti negu paprastai išeina, aš surašiau labai puikią instrukciją.

Neparašiau nei vieno punkto, kurio eilinis vartotojas negalėtų atsakyti. Galima net palengvinti (vietoje DB versijos, data, kada paskutinį kartą darė DB update).

 

Nepritariu jokiam galvų sukinėjimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau suzinoti ar tie Jasper genda? Ta prasme rrod ar ten kiti tai kodai su E.... Aciu uz info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausimą dėl flashinimo. Buvau prijungęs X'o DVD romą prie kompo ir jį atpažino. Iš meistro gavau tik Key.bin failą. Gal galit paaiškinti trumpais punktais ką ir kaip reikėtų daryti su JungleFlasher programėle, kad išgautum Dummy? Pas mane Lite-On.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau suzinoti ar tie Jasper genda? Ta prasme rrod ar ten kiti tai kodai su E.... Aciu uz info

Nieko nera negendancio, vistiek suges kazkada gal po 3 gal po 5 metu, bet tai nera priezastis nepirkti konsoles, priklauso kaip tu ja priziuresi. Pirk, zaisk ir viskas, svarbiausia ant kilimo nestatyk konsoles. Jasper'iai irgi genda bet mazesne tikimybe nei pries jasper'i pagamintu modeliu.

 

 

 

Sveiki, turiu klausimą dėl flashinimo. Buvau prijungęs X'o DVD romą prie kompo ir jį atpažino. Iš meistro gavau tik Key.bin failą. Gal galit paaiškinti trumpais punktais ką ir kaip reikėtų daryti su JungleFlasher programėle, kad išgautum Dummy? Pas mane Lite-On.

Paskaityk cia, gal pades http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=674236

 

------------------------------------------------

 

Gal kas zinot koks DVD irenginys yra 4gb Slim'e - LiteOn 0225 ar Hitachi 9504 ? http://www.360drives.com/list nera mano xbox'o pagaminimo datos :/ (2010-09-04, PAL)

Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,o jei nori irasyt filma kad leistu per xbox'a tai reik tiesiog irasyt ji i dvd+rdl diska ar dar konvertuot ar dar kazka papildomai daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,o jei nori irasyt filma kad leistu per xbox'a tai reik tiesiog irasyt ji i dvd+rdl diska ar dar konvertuot ar dar kazka papildomai daryt?

nereikia i DL , rasyk i bet kokia laikmena, USB, CD nesvarbu, gali i MP3 grotuva imest ,nesvarbu i ka,kas tik gali but naudojama kaip storage device ir turi USB jungti. svarbu kad filmas butu divx koduotes. kas yra beveik visi DVD/BDrip filmai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar nieko neatsitiks flashintai konsolei jeigu padarysiu dashboard update?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neveiks kaikurie žaidimai su AP 2.5 apsauga. Viskas apie ją čia.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jeigu as zaisciau xbox'a pasijunges prie kompo ekrano tai pas mane nebutu jokio garso?

P.S.ar cia padetu xbox ausines?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,jeigu as zaisciau xbox'a pasijunges prie kompo ekrano tai pas mane nebutu jokio garso?

P.S.ar cia padetu xbox ausines?

Nebūtų. Taip, X'o ausinės padėtų. Bet yra kaikurie monikai su kolonėlėm (pvz kaip pas mane) tai per juos laisvai gali ir su garsu lošt. :thumbsup4:

Beto logiškai manau aišku, kad nebūtų garso jai nėra kolonėlių, net nežinau kodėl klausi čia. ;)

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.