ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Man įdomu kaip tuos žaidimus įrašė kai jie sveria iki ~8gb į iki ~5gb diską? ;o.(Neužminusuokit, čia klausimas).Nes ašpirmą kartą girdžiu, kad kažkas įrašinėtų į dvd+r diską ;DD. Įrašinėk arba pirk DVD+rdl diskus.Beje, kad būtų PLIUSAS, nes jei minusas irgi nepasileis.

ne as irasinejau o pirkau su tais diskais :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne as irasinejau o pirkau su tais diskais :thumbsup4:

Tai aš apie tą, iš kurio pirkai ;).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera nieko keisto jeigu pas mane telike yra 6 pasirinktys tai butu:TV,EXT1,EXT2,EXT3,EXT3-S,PC ir xboxo meniu atsiranda nustacius ant EXT3 o ant paspaudus ant PC raso kad nera signalo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu kaip tuos žaidimus įrašė kai jie sveria iki ~8gb į iki ~5gb diską? ;o.(Neužminusuokit, čia klausimas).Nes ašpirmą kartą girdžiu, kad kažkas įrašinėtų į dvd+r diską ;DD. Įrašinėk arba pirk DVD+rdl diskus.Beje, kad būtų PLIUSAS, nes jei minusas irgi nepasileis.

I DVD+R irasineja demo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera nieko keisto jeigu pas mane telike yra 6 pasirinktys tai butu:TV,EXT1,EXT2,EXT3,EXT3-S,PC ir xboxo meniu atsiranda nustacius ant EXT3 o ant paspaudus ant PC raso kad nera signalo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera nieko keisto jeigu pas mane telike yra 6 pasirinktys tai butu:TV,EXT1,EXT2,EXT3,EXT3-S,PC ir xboxo meniu atsiranda nustacius ant EXT3 o ant paspaudus ant PC raso kad nera signalo :)

pas mane ant senesnio teliko irgi yra daug pasirinkimu tik PC nera. cia nieko keisto tiesiog i kuri pajungsi pro ta ta EXT ir rodys pvz pajunes bunu i EXT3 tai ir rodo per ji jei i EXT2 rodo per ext2. pasirinkus pc ir nebus signalo nebent pc pajunges prie jo tokie telikai tinka ir ziurejimui telika ir pc naudojimui

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kita versija Modio megink.

Iskur man ja gaut ? gal galit nuoroda duot ? nes man neleidzia i game-tuts.com ieit kasko .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios atmintines korteles tinka x360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios atmintines korteles tinka x360?

seip visos :) as sandisk naudoju arba kartais savo 500gb flasha :) bet max 16gb tai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gali nusipirkt nors ir 50gb flasha ar atmintine ir gali isnaudot tik 16gb?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gali nusipirkt nors ir 50gb flasha ar atmintine ir gali isnaudot tik 16gb?

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sito reikejo klaust koki xbox 360 pirkti.padekit issirinkti.o siaip tai jasper arba slim(bus atristas 28 ar 26 sio menesio diena)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,prisiskaiciau internete apie nauja xbox 720,zinau vaikiska diskutuoti apie tai,nes mano pacio nuomone jis iseis kokeis 2016,bet gal kas zino tiksliau,nes pora vietu skaiciau kad 2012 isvysim,ar cia tik gandai?nes planuoju pirkti xbox slim,ir nesinoretu po metu vel pinigus leisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,prisiskaiciau internete apie nauja xbox 720,zinau vaikiska diskutuoti apie tai,nes mano pacio nuomone jis iseis kokeis 2016,bet gal kas zino tiksliau,nes pora vietu skaiciau kad 2012 isvysim,ar cia tik gandai?nes planuoju pirkti xbox slim,ir nesinoretu po metu vel pinigus leisti

tau svarbu turet pacia konsole ,ar zaisti zaidimus ?.. idomi logika cia pas tave.tai nepirk siemet nieko isvis,nes zinai ka...po metu atsiras nauji daiktai.. :D bet konsoles tikrai leciausiai keiciasi is visu dalyku.imi konsole jei nori zaisti ,ir losi zaidimus. jei nori siandienos zaidimus lost po 2 metu ,tai prasom laukti tada jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.