ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

tai pasiskaityk ka parasiau auksciau...sujung viska ir gaudyk per TV nes turbut ne tam rezime TV pajungtas.jei turi normalu AV laida pajung pirma per ta pazek ,bet tai viskas turi veikt. jei netycia veiktu su papratsu xbox AV laidu ,o su HDMi niekaip ,tada laidas lievas tikrai.arba TV kazkas negerai jei tikrai neima signalo is jo.

nemanau kad laidas bus levas. praeik pro visus rezimus teliko nes labai daznai buna kad yra hdmi,av,tv ir dar ten kazkokie nes as kai turiu 2hd laidus vienas toks koki turi kitas su issisakojimu daug tai vienas pasijungia hdtv rezime o kitas nepamenu bet kazkokiu kitokiu tai manau sitas yra labai svarbu. tikiuosi supratai ka turiu omenyje nes as nelabai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia gal tavo modio pirma neveikia dar. na pamegink ta usb per usbxfat paleist tada ar rodo per ta ant pc ?..jo tas modio ten visad jungiasi online, bet man nebuna probemu. gali uzcancelint visus ten jo updeit ir tiesiog naudot normaliai.

Tas usbxfat randa mano usb . Tai kame cia bedos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas usbxfat randa mano usb . Tai kame cia bedos ?

na kita versija Modio megink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o fight night round 4 reik LT+?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad laidas bus levas. praeik pro visus rezimus teliko nes labai daznai buna kad yra hdmi,av,tv ir dar ten kazkokie nes as kai turiu 2hd laidus vienas toks koki turi kitas su issisakojimu daug tai vienas pasijungia hdtv rezime o kitas nepamenu bet kazkokiu kitokiu tai manau sitas yra labai svarbu. tikiuosi supratai ka turiu omenyje nes as nelabai

su tuo orgu AV laidu kur prie Xbox'o buvo tai viskas ok, bet va su situo neveikia, bandziau praeit pro visus rezimus kaip sakei bet nieko, net nerodo kad ikistas laidas i TV kaip paspaudziu ant pultelio INPUT mygtuka, ten kur rodo visas jungtis.. jauciu laidas bus tikrai lievas, nes draugas buvo atsivezes savo X'a ir losem kuo puikiausiai per HDMI, tik neatkreipiau demesio ar orgas pas ji ar paprasta pirkes ta laida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox 360 neskaito acme dvd+r disku?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox 360 neskaito acme dvd+r disku?

Nežinau ar skaito, ar ne, bet nepatariu rašyt į "acme" diskus. Geriausia rašyk į "verbatim", nes jie mano manymu geriausi, bet taip pat neblogi "aone" diskai, "livestar". :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kogero kad neskaito nes nusipirkau xbox 360 su 3 neorg game kurie yrasyti i dvd+r diskus ir nepaleidzia game :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau ar skaito, ar ne, bet nepatariu rašyt į "acme" diskus. Geriausia rašyk į "verbatim", nes jie mano manymu geriausi, bet taip pat neblogi "aone" diskai, "livestar". :)

Bobuciu pasakos, visus grajus rasydavau i acme ir jokiu problemu neturedavau, vakar isirasiau i verbatima ir kaip tycia nepasileidzia. Aisku cia sutapimas, disku nekaltinu, tikriausiai blogas releasas arba ant broko uztaikiau, dar pora turiu tai ziuresim kaip su kitais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kogero kad neskaito nes nusipirkau xbox 360 su 3 neorg game kurie yrasyti i dvd+r diskus ir nepaleidzia game :)

tie game irasyti i dvd+r ,ne i dvd+r dl ? Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kogero kad neskaito nes nusipirkau xbox 360 su 3 neorg game kurie yrasyti i dvd+r diskus ir nepaleidzia game :thumbsup4:
Man įdomu kaip tuos žaidimus įrašė kai jie sveria iki ~8gb į iki ~5gb diską? ;o.(Neužminusuokit, čia klausimas).Nes ašpirmą kartą girdžiu, kad kažkas įrašinėtų į dvd+r diską ;DD. Įrašinėk arba pirk DVD+rdl diskus.Beje, kad būtų PLIUSAS, nes jei minusas irgi nepasileis. Redagavo fuxxass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tie game irasyti i dvd+r ,ne i dvd+r dl ?

i dvd+r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal ten GoD zaidimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i dvd+r

Tai kitą kartą pirk/įrašyk į DVD R+ DL. Redagavo fuxxass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.