ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,ar ymanoma kaip nors patikrint atrisimo versija nenunesus pas meistra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ar ymanoma kaip nors patikrint atrisimo versija nenunesus pas meistra?

tipo kokia ix ? na isemus dvd draiva ir pajungus prie pc kad ir per jungle flasheris,gali ji tiesiog readint ir parodys kas ten toks. o siaip zaidima uzdek koki kuris pvz eina tik su naujesne versija ir jei neis reiskia mazesne versija turi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau sake ar esi paruoses ta usb per xbox 360 ?.ir geriau i j iaisku kazka ikelk pirma is pacio boxo.na bele ka ,profili ar seiva koki,tuscio usb modio ir nerodys. o siaip rodo visus usb bei hdd kurie buna paimti is xbox,jei veike ant xbox tai rodys ir ant modio.

tai pas mane padarytas kad ant xboxo veiktu. Pas mane vidui pfofilis yra . gal del to kad neprisjunges. Bet man to game-tuts.com isvis nejungia draugo paprasiau kad priregintu tai priregino tada per ta modio jungiuos ir nejunge tipo kaskas lievai su netu ar su svetaine nors netas ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pas mane padarytas kad ant xboxo veiktu. Pas mane vidui pfofilis yra . gal del to kad neprisjunges. Bet man to game-tuts.com isvis nejungia draugo paprasiau kad priregintu tai priregino tada per ta modio jungiuos ir nejunge tipo kaskas lievai su netu ar su svetaine nors netas ok.

tai cia gal tavo modio pirma neveikia dar. na pamegink ta usb per usbxfat paleist tada ar rodo per ta ant pc ?..jo tas modio ten visad jungiasi online, bet man nebuna probemu. gali uzcancelint visus ten jo updeit ir tiesiog naudot normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia gal tavo modio pirma neveikia dar. na pamegink ta usb per usbxfat paleist tada ar rodo per ta ant pc ?..jo tas modio ten visad jungiasi online, bet man nebuna probemu. gali uzcancelint visus ten jo updeit ir tiesiog naudot normaliai.

tas usbxfat randa . tai kame cia beda ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,o tarkim samsung,liteon dvd romu fw nesiskiria?

Ne į temą

gta4 reik LT ar LT+?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,o tarkim samsung,liteon dvd romu fw nesiskiria?

Ne į temą

gta4 reik LT ar LT+?

gta4 lt+ tikrai nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau unreal tournament 3 ir tik paleidus, juodame ekrane uzsifreezina boxas. Isirase viskas normaliai, regionas atitinka, abgx irgi nieko blogo nerode, diskas verbatim. Bandyta leist ir is hdd ir tiesiai is disko. Kames bedos? Releasas blogas? Bet abgx gal butu parasius ka nors

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isirasiau unreal tournament 3 ir tik paleidus, juodame ekrane uzsifreezina boxas. Isirase viskas normaliai, regionas atitinka, abgx irgi nieko blogo nerode, diskas verbatim. Bandyta leist ir is hdd ir tiesiai is disko. Kames bedos? Releasas blogas? Bet abgx gal butu parasius ka nors

gali but kad levai isirase arba prastas release man taip su black ops buvo visada freeze budavo

 

Ar imanoma ir jeigu taip tai kaip prijungti xbox garsa kad eitu per namu kino koloneles niekaip nerandu namu kinas nustatytas ant TV.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but kad levai isirase arba prastas release man taip su black ops buvo visada freeze budavo

 

Ar imanoma ir jeigu taip tai kaip prijungti xbox garsa kad eitu per namu kino koloneles niekaip nerandu namu kinas nustatytas ant TV.

1. 2 RCA tulpes i namu kina

2. Optical i namu kina

3. HDMi i namu kina

 

bet kuri varianta jung ir turesi. 5.1 DD turesi tik su Optical arba HMDi. tulpem tik stereo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti. Nusipirkau HDMI laida, bet kad jis neveikia, dar tos ploksteles tipo paauksuotos, nesuprantu kame reikalas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti. Nusipirkau HDMI laida, bet kad jis neveikia, dar tos ploksteles tipo paauksuotos, nesuprantu kame reikalas?

tai kaip neveikia ir koks laidas buvo pries tai ?. siaip isjung xbox nuo itampos pilnai, nusiresetins xbox nustatymai ir tada pajungus HDMi xbox jau jis turi surast automatiskai ir paleist vaizda per HDMi. natyt pries tai buvo ant AV pajungta todel gal nepersimeta pats,nors turetu. gal TV nepajungtas tiesiog i tinkama HDMi rezima. na jei TV turi ne viena HDMi lizda, tai gali ne i ta pataikyt, pereik ant TV per visus Input rezimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti. Nusipirkau HDMI laida, bet kad jis neveikia, dar tos ploksteles tipo paauksuotos, nesuprantu kame reikalas?

Gal pačiam XBOX'e kažkas netaip? Gal laidas įtrūkęs? Jai visiškai naujas, tai greičiausiai bėda bus X'e. :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pačiam XBOX'e kažkas netaip? Gal laidas įtrūkęs? Jai visiškai naujas, tai greičiausiai bėda bus X'e. :cheers:

bet X'a irgi tik siandien pirkau. Beje kabelis vadinasi "HAMA HIGH SPEED HDMI PLUG"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet X'a irgi tik siandien pirkau. Beje kabelis vadinasi "HAMA HIGH SPEED HDMI PLUG"

tai pasiskaityk ka parasiau auksciau...sujung viska ir gaudyk per TV nes turbut ne tam rezime TV pajungtas.jei turi normalu AV laida pajung pirma per ta pazek ,bet tai viskas turi veikt. jei netycia veiktu su papratsu xbox AV laidu ,o su HDMi niekaip ,tada laidas lievas tikrai.arba TV kazkas negerai jei tikrai neima signalo is jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.