ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

nu kai isirasiau drasiai zaidziau bet bandziau pasijungt i live prase update ji padares tik juoda ekrana matau

 

tikrinau sita versija:Call of Duty Black Ops PAL MULTi2 READ NFO XBOX360-DNL (is LM cia)

o kai bandziau isirasyt:Call of Duty Black Ops XBOX360-T.P (pats pirmas ops release) tai man graziai isirase su sena versija abgx pratikrinus taciau freeze "press START" vietoi

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tik įtariu, kad Tavo turima kopija yra nesutvarkyta su abgx. Kito paaiškinimo kaip ir nėra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis tik įtariu, kad Tavo turima kopija yra nesutvarkyta su abgx. Kito paaiškinimo kaip ir nėra.

nu tikrai atsisiunciau ta PAL versija tada atsisiunciau agbx360 1.05 versija ir ta VIDEO faila kazkoki. tada pagal sita puslapi viska nustaciau ir paleidau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ar dar turi tą iso failą (kurį neva tikrinai su abgx ir įsirašei)? Praleisk 1ą kartą su abgx 1.0.5 ir, neišjungęs to juodo lango, padaryk screen'ą. Bet būtinai tik vieną kartą praleidęs per programą. T.y. patį pirmą rezultatą, kurį gausi.

 

Nes čia tikrai nieko iš Tavo pasakojimo neina suprasti :) Bent jau man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai ar dar turi tą iso failą (kurį neva tikrinai su abgx ir įsirašei)? Praleisk 1ą kartą su abgx 1.0.5 ir, neišjungęs to juodo lango, padaryk screen'ą. Bet būtinai tik vieną kartą praleidęs per programą. T.y. patį pirmą rezultatą, kurį gausi.

 

Nes čia tikrai nieko iš Tavo pasakojimo neina suprasti :) Bent jau man :)

ta pratikrinta iso faila istrynes bet atsisiuntes galesiu praskenint ir nufotkint.

 

gal kasnors bande black ops patch pries ap25? is xbox-sky

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta pratikrinta iso faila istrynes bet atsisiuntes galesiu praskenint ir nufotkint.

 

gal kasnors bande black ops patch pries ap25? is xbox-sky

Naujas failas neįdomu. Reikia būtent to.

Praskenuok su abgx iškeptą DVD diską. Yra tokia galimybė pas abgx. Tada pažiūrėsim, ką rodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas failas neįdomu. Reikia būtent to.

Praskenuok su abgx iškeptą DVD diską. Yra tokia galimybė pas abgx. Tada pažiūrėsim, ką rodo.

nu dabar jau matau kad neapejo ap :D

"AP25 replay sector is blank"

ir zemiau

"unable to fix because writing is disabled"

 

suprantu kad dabar reiks perrasyt tai pratikrinus su abgx nuo ap. o pvz ta padarius ir i iso faila ikelt black ops ap25 patch ji butu saugu lost live?

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sausio 22d

Ir dabar Tu man paaiškink, kaip Tu 22 dieną, skenuodamas su abgx 1,0,5 sugebėjau palikti AP25 blank (kai į abgx DB 20 dieną buvo įkelti šio žaidimo AP25 reply data)? Ech... tie jaunuoliai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dabar Tu man paaiškink, kaip Tu 22 dieną, skenuodamas su abgx 1,0,5 sugebėjau palikti AP25 blank (kai į abgx DB 20 dieną buvo įkelti šio žaidimo AP25 reply data)? Ech... tie jaunuoliai...

nu zinok taip ir buvo arba 1.0.4 abgx buvo :? my bad on this. tiksliai atsimenu data nes 20d atveze man xbox o 21diena nusipirkau disku o 22diena praejes visokius tutorial kad padoriai be error isirasyciau zaidimus ta ir padariau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu zinok taip ir buvo arba 1.0.4 abgx buvo :? my bad on this. tiksliai atsimenu data nes 20d atveze man xbox o 21diena nusipirkau disku o 22diena praejes visokius tutorial kad padoriai be error isirasyciau zaidimus ta ir padariau

Flago negavai? Su Xval tikrinaisi jau (http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=206183)?

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flago negavai? Su Xval tikrinaisi jau (http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=206183)?

pas mane lt+ fx :D negalejau gaut bano nes kai pirma karta jungiaus i live nebuvo idetas black ops bet jis buvo pereitas ant offline. pasijungus irasiau update ir viskas tada tik apsauga uzsidejo bet bano nebuvo :D

 

Nuotrauka

 

beja atsisiunciau:

Call.of.Duty.Black.Ops.PAL.MULTi2.READ.NFO.XBOX360-DNL

idejau i agbx 1.0.5 ir viska nustaciau pagal weba sita ir paspaudziau "launch" prie AP25 sitas dalykas:

Nuotrauka

 

jeigu galit paaiskinkit

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu galit paaiskinkit

Paaiškinimas paprastas:

 

Panašu, kad šitoje piratinėje kopijoje egzistuoja AP25 duomenys, tačiau jų abgx neatpažįsta, kaip teisingų.

Nežinau, ar turėtų/galėtų abgx tuos duomenis pakeisti (ar tikrai nustatyta abgx programoje, kad fix automatically/level 3 ir pan.?). Taip pat nesupratau, kodėl sugalvojai temptis multi language (tipo +ITA kalbą).

 

Mano siūlymai būtų tokie:

Grynai 4fun: susirasti team-xecuter'io forumuose AP25 patch įrankius ir failus Black Cock's žaidimui ir sutvarkyti tą kopiją (sutaupysi laiko; nereiks siųstis naujos kopijos). Egzistuoja rizika, kad nepavyks, nes neaišku ar tai kopijai tie AP25 failai yra pagaminti.

 

Jei nenori paeksperimentuoti: parsisiųsk Call.of.Duty.Black.Ops.XBOX360-T.P ir jis per abgx turėtų tvarkingai susitvarkyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiškinimas paprastas:

 

Panašu, kad šitoje piratinėje kopijoje egzistuoja AP25 duomenys, tačiau jų abgx neatpažįsta, kaip teisingų.

Nežinau, ar turėtų/galėtų abgx tuos duomenis pakeisti (ar tikrai nustatyta abgx programoje, kad fix automatically/level 3 ir pan.?). Taip pat nesupratau, kodėl sugalvojai temptis multi language (tipo +ITA kalbą).

 

Mano siūlymai būtų tokie:

Grynai 4fun: susirasti team-xecuter'io forumuose AP25 patch įrankius ir failus Black Cock's žaidimui ir sutvarkyti tą kopiją (sutaupysi laiko; nereiks siųstis naujos kopijos). Egzistuoja rizika, kad nepavyks, nes neaišku ar tai kopijai tie AP25 failai yra pagaminti.

 

Jei nenori paeksperimentuoti: parsisiųsk Call.of.Duty.Black.Ops.XBOX360-T.P ir jis per abgx turėtų tvarkingai susitvarkyti.

dekui uz pagalba. dabar jau siunciuos T.P ir su abgx skanuosiu dar patikrinsiu nustatymus pagal weba. o bus saugu ji zaist online ar nelabai?

beja cia halo reach agbx testas tai kai taip rodo reiskias viskas gerai?

Nuotrauka

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beja cia halo reach agbx testas tai kai taip rodo reiskias viskas gerai?

Na tai skaityk, kas parašyta. Gi aiškiai parašyta, kad arba nėra interneto arba online funkcijos disablintos. O tai reiškia, kad neaišku, ar ši kopija yra OK.

 

 

Ar apskritai saugu žaisti live? 50% taisyklė šioje vietoje galioja: arba gausi baną iš MS arba negausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai skaityk, kas parašyta. Gi aiškiai parašyta, kad arba nėra interneto arba online funkcijos disablintos. O tai reiškia, kad neaišku, ar ši kopija yra OK.

Ar apskritai saugu žaisti live? 50% taisyklė šioje vietoje galioja: arba gausi baną iš MS arba negausi.

tai banas nera baisu jeigu jis tik koncolei del to tai maziausiai rupinuos bet kad nebutu nieko baisiau nes kai zmogaus kuris flashino x klausiau kaip zaidimas online? sako kad prisijungsi ir bana gausi ir gali ms uzblokuot hdd ir i ji negalesi irasinet graju bet nelabai noriu tiket kad per neta gali taip padaryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.