ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

per kita video laida megink pajugt boxa. nesvarbu prie paprasto teliko jung . prie bet ko bet pamegink pakeist laida .

bet tai neturetu bent hdmi veikt? nes per ta irgi tas pats

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

problema: (pasikartosiu) tema forume

 

klausimas: koki patartumet meistra Vilniuje? (nusprendziau pats nesikrapstyt...) Ir i kokia kaina orientuotis? (manau turetu but 10-30lt)

negi negalit ka pasiulint?

 

Ne į temą

DIDELIS NUSISKUNDIMAS APIE SIA TEMA: cia manau skirta adminam... mano nuomone reikia sia tema kazkaip pakoreguot, nes dabar klausimu daug, bet i puse ju nera atsakoma ir jie uzgoziami tiesiog naujais klausimais... biski nesamone taip..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveki. tagi turiu viena klausima ar galima prie xboxo prijungti atmintes korteliu skaitytuva? jai taip ar tada galesiu i atminties kortele kelti zaidimus?

Redagavo manfreds

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveki. tagi turiu viena klausima ar galima prie xboxo prijungti atmintes korteliu skaitytuva? jai taip ar tada galesiu i atminties kortele kelti zaidimus?

Prijungti atminties kortelių skaitytuvą - galima.

Aš sėkmingai pajungiau savo ?? in 1 tipo skaitytuvą su antikvarinėm 32MB bei 4GB Compact Flash kortelėmis. Veikia puikiai. Taip pasidariau save'ų kopijas.

 

Taip, galima instaliuoti žaidimus į kortelę įkištą į atminties skaitytuvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paleidus black ops juodas ekranas niekas nevyksta diskas sukasi nors ir irasyta i hdd kaip sutvarkyt kad veiktu jis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paleidus black ops juodas ekranas niekas nevyksta diskas sukasi nors ir irasyta i hdd kaip sutvarkyt kad veiktu jis?

Ar žaidimas originalus ar piratinė kopija?

Ar 2011-01-19 dienos Dashboard update įrašytas?

Ar DVDROM firmware LT+ ar senesnis?

Ar žaidimo piratinė kopija prieš įrašant buvo sutvarkyta su abgx360 po 2011-01-20 vakaro? (nes tik tada išėjo AP25 patch'ai black ops'ui)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien maciau naujas firmware update isejo,niekas nebandet? Saugu update daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendien maciau naujas firmware update isejo,niekas nebandet? Saugu update daryt?

Apie kokį firmware update kalbi?

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sendien besijungiant i live liepe update padaryt

Ai dash update.

 

O Tu įdiegęs 2011-01-19 dienos dash update'ą? Nes šiandien joks naujas dash update nepasirodė!!!

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista bet man liepia updatinti,nors buvau jau irases ta sausio 19 update.Padariau update,tikiuosi nieko nebuvo uzslepe MS sykart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar žaidimas originalus ar piratinė kopija?

Ar 2011-01-19 dienos Dashboard update įrašytas?

Ar DVDROM firmware LT+ ar senesnis?

Ar žaidimo piratinė kopija prieš įrašant buvo sutvarkyta su abgx360 po 2011-01-20 vakaro? (nes tik tada išėjo AP25 patch'ai black ops'ui)

1.Piratine PAL is LM

2.nepasijungus i live nuo hot pursuit atsinaujino dashboard

3.LT+

4.pries irasant buvo patikrinta su naujausiu abgx360 1.05 pagal tutorial kuris yra siame puslapyje

 

keista bet man liepia updatinti,nors buvau jau irases ta sausio 19 update.Padariau update,tikiuosi nieko nebuvo uzslepe MS sykart

man ir po dashboard update pasijungus i live liepe update daryt nuo to karto ir neveikia black ops :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

4.pries irasant buvo patikrinta su naujausiu abgx360 1.05 pagal tutorial kuris yra siame puslapyje

Kokią tiksliai dieną tikrinta su ta 1.0.5 versija?! Nes ji jau išleista nuo 2010-12-06.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokią tiksliai dieną tikrinta su ta 1.0.5 versija?! Nes ji jau išleista nuo 2010-12-06.

sausio 22d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sausio 22d

Na tokiu atveju - nežinau.

Ar dar turi tą iso failą? Patikrink dar kartą su abgx ir atsiųsk rezultatą. Pažiūrėsime. Gal tuo metu nebuvo tinklo ir abgx tiesiog nepridėjo AP25 reply sektorių..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.