ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

mirgsi kai neprijungtas dvd rom , bet vaizdas turi buti vis vien - gali ji atsidaryti ir paziureti ar pajungtas jis ? o kokia jo istorija - kas buvo su juo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajungiau DVD, dabar boxas kartais uzsikuria. Nieko gero is jo nebus turbut, nes Dega 1-3-4 raud lemputes, RROD :huh: Matosi kad bandytas taisyt nuo RROD ir motinine suvaryta su fenu, DVD sata jungtis buvo issilydziusi. Kiek samsu kad xclamp tam boxui pades? ar verta pirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

durnokas klausimas bet ar galima prie xbox pajungt koki kita pulteli pvz toki kurinaudoji prie pc per usb? jei taip tai kaip ta padaryti? is anksto dekoju uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

durnokas klausimas bet ar galima prie xbox pajungt koki kita pulteli pvz toki kurinaudoji prie pc per usb? jei taip tai kaip ta padaryti? is anksto dekoju uz atsakymus

Negalima, šiaip XBOX pultelį galima jungti su spec perėjimus, esu matęs pirkti, o šiaip tik originalūs :thumbsup4: tie kur prie pc būna paprasti tikrai nepasijungs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima, šiaip XBOX pultelį galima jungti su spec perėjimus, esu matęs pirkti, o šiaip tik originalūs :thumbsup4: tie kur prie pc būna paprasti tikrai nepasijungs.

dekui. kad pvz reikia pigaus pulto jam o nesinori imt is normaliu parduotuviu.. nes pusbratkis pirko uz 140lt is bms originalu pulta man kazkaip nera noro tiek moket.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir jokiu budu ner kad butu galima zaisti piratinius zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neatrisamas tai ir piratiniu nepazaisi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada maždaug bus galima nuflashinti xbox 360 slim konsolę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada maždaug bus galima nuflashinti xbox 360 slim konsolę?

Pagal TX tai "Not long", tai uz kokio 1-2men. jau tikrai turi buti fw slimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o bent yra kokiu ziniu kad atsiras atrisimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o bent yra kokiu ziniu kad atsiras atrisimas?

Sry, nu bet tokių žioplių kaip tu, tai reta... Vienu postu aukščiau gi yra tau reikalinga info...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui. kad pvz reikia pigaus pulto jam o nesinori imt is normaliu parduotuviu.. nes pusbratkis pirko uz 140lt is bms originalu pulta man kazkaip nera noro tiek moket.

Padevetą Playmanijos skelbimuose pažiūrėk ir už 70 ar 50lt rasi :lol: Ir naujus yra kas parduoda už 100lt ~

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.