ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki nusipirkau lazeri nauja xboxa bet jis man nesuka,gal reikia ka nors padaryti?,

post-38570-1296007596_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, jau kuri laika irasineju xbox zaidimus i verbatimo diskus ir kolkas visi sekmingai isirase :unsure: siandien sugalvojau isirasyti halo:reach paleidau ramia galva zinodamas kad isirasys ir po 30min gryzes pamaciau kad irasinejimas sustojo ties 22% ir ismete error "I/O error"

 

Retry Failed - Invalid Address For Write

W 09:21:32 Retrying (19 of 20)...

 

taip atrodo kai sustoja

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, jau kuri laika irasineju xbox zaidimus i verbatimo diskus ir kolkas visi sekmingai isirase :unsure: siandien sugalvojau isirasyti halo:reach paleidau ramia galva zinodamas kad isirasys ir po 30min gryzes pamaciau kad irasinejimas sustojo ties 22% ir ismete error "I/O error"

 

Retry Failed - Invalid Address For Write

W 09:21:32 Retrying (19 of 20)...

 

taip atrodo kai sustoja

gali but diskas brokutas/ibreztas/purvinas ir ties tuo sectorium negali irasyt, jei dvdromas butu lievas tai pajustum zaidima irases arba jo is vis neleistu irasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but diskas brokutas/ibreztas/purvinas ir ties tuo sectorium negali irasyt, jei dvdromas butu lievas tai pajustum zaidima irases arba jo is vis neleistu irasyt.

cd-room tik neseniai pradetas naudoti net nezinau kas jis per vienas suprantu kai 1karta taip buna o cia 2-3cd taip sugadinau vien per siandien vienas ant 22% kitas ant 46% bet kai istrauki tas diskas atrodo lyg pilnai irasytas bet pabandzius idet i xbox neranda jo. suprantu butu tie cd po 2-5lt o cia verbatimo po 7 8lt tai biski gaila

 

o del ibrezimu ir purvo tai nelabai tikiu nes tik ispakaves is pleveles atidariau dezute ir idejau o jie dazniausiai buna svarus.

 

dar vienas klausimas kuris mane domina. pries savaite flashintas xbox su naujausiu fw LT+. kai idejau hot pursuit man atnaujino dashboard ir viskas puikiai veike. galvojau tiek to pabandysiu ji online palost ir kai badau jungtis prie LIVE ismeta lentele ar norite updatint savo koncole jei ne imeta i db o jei taip ten kazka siuncia ir irasineja bet as nebuvau garantuotas tai atsaukiau siuntima. tai man idomu ar verta upatint ka ten praso? ar nebus iskart ten ban ar konors dar blogiau nes pazystamas sako kad gali uzblokuot hdd ir i ji negalesi irasinet zaidimu

Redagavo Tranc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas klausimas kuris mane domina. pries savaite flashintas xbox su naujausiu fw LT+. kai idejau hot pursuit man atnaujino dashboard ir viskas puikiai veike. galvojau tiek to pabandysiu ji online palost ir kai badau jungtis prie LIVE ismeta lentele ar norite updatint savo koncole jei ne imeta i db o jei taip ten kazka siuncia ir irasineja bet as nebuvau garantuotas tai atsaukiau siuntima. tai man idomu ar verta upatint ka ten praso? ar nebus iskart ten ban ar konors dar blogiau nes pazystamas sako kad gali uzblokuot hdd ir i ji negalesi irasinet zaidimu

)

sitas update aktivuoja AP25 apsauga, bet tik zaidimams kurie palaiko AP25 (MW2, black ops, Halo:reach ir fable 3 man atrodo) jei situ nezaisi nieko nebus, bet aisq turi but irasytas LT+ 1.1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

)

sitas update aktivuoja AP25 apsauga, bet tik zaidimams kurie palaiko AP25 (MW2, black ops, Halo:reach ir fable 3 man atrodo) jei situ nezaisi nieko nebus, bet aisq turi but irasytas LT+ 1.1

nu irase ta update paspaudziau join live ten ismete xbox live tipo su taisyklem sutikt spaudziu kad sutinku tada tipo first name nu ivedziau tada email irgi ivedziau ir pw kazkoki ivedziau ir raso naudokit email ir pw su kuriais jungiates i hotmail.com ir pan tai panaudojau hotmail email ir ta pati meta tai kaip man prie to live pasijungt?...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu irase ta update paspaudziau join live ten ismete xbox live tipo su taisyklem sutikt spaudziu kad sutinku tada tipo first name nu ivedziau tada email irgi ivedziau ir pw kazkoki ivedziau ir raso naudokit email ir pw su kuriais jungiates i hotmail.com ir pan tai panaudojau hotmail email ir ta pati meta tai kaip man prie to live pasijungt?...

net nzn ant kur ten uzstrigt galima, nebent kai adresa reikia suvest UK. pabandyk Gmail adresa ivest, tas gal kur kitur panaudotas ir neleidzia jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nzn ant kur ten uzstrigt galima, nebent kai adresa reikia suvest UK. pabandyk Gmail adresa ivest, tas gal kur kitur panaudotas ir neleidzia jo.

visus email isbandziau :| 2gmail 1yahoo 1hotmail net lietuviska bandziau inbox ir vistiek ta pati meta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kai per flasha darai title update tai galima is karto pati naujausia daryt ar reikia eiles tvarka visus sukelt?

EDIT: Tai nieks nezinot? :) Tai tada bandysiu visus kelt ir ziuresiu koki paims, nes visi 6 sumesti i viena folderi tai vistiek neatskirsiu kuris pirmas, o kuris paskutinis.

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kai per flasha darai title update tai galima is karto pati naujausia daryt ar reikia eiles tvarka visus sukelt?

EDIT: Tai nieks nezinot? :) Tai tada bandysiu visus kelt ir ziuresiu koki paims, nes visi 6 sumesti i viena folderi tai vistiek neatskirsiu kuris pirmas, o kuris paskutinis.

Užtenka naujausio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pigiai isigijau x360, bet su kitu DVD. Ta prasme kitos konsoles dvd idetas. X360 neveikia. Ka tokiu atveju daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pigiai isigijau x360, bet su kitu DVD. Ta prasme kitos konsoles dvd idetas. X360 neveikia. Ka tokiu atveju daryt?

wouuuu....pirma tai :) kam emei neveikianti xbox ...ten gal niekas neveikia isvis. na maitekas yra? ant jo dega zalia lempute? tada megink i jugt xbox. isvis nereguoja? siaip turi reguot jei maitekas veiktu. tai gal maitekas pirma neveikia tada. del dvd cia nesvarbu na pats xbox ir be jo veiktu.tai pirma ziurek kas su konsole pacia jei nori pasidomet kas ir kaip. gali issiardyt ir pazet ar motina viskas tvarkoj ar viskas ant jos yra. niekas nenulupta ir pan. gali foto ikelt kaip atrodo bendrai jei nori daugiau patarimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad bus tiesiog idetas kitas dvd rom ir taip palikta.... dvd key nera.... ir tai tik dvd grotuvas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) dekui uz greita ats. Nesu jau toks visiskai zalias, galima sakyt ji uz dyka gavau. tai domiuosi ar galima ka is jo padaryt. Kai ji ijungiu tai tik mirgsi vidurine zalia lempute ir viskas, jokio vaizdo, jokio garso ir DVD neatsidaro. Nera jokiu kodu ar raudonu lempuciu, tik kaip minejau ta centrine zalia mirgsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.