Impaler

Kas ta AP 2.5 apsauga? Diskusijos apie ją

Rekomenduojami pranešimai

Su jtag microsoft ir tai kovoja tu tik pabandyk paprastai updeitinti jtag konsoje ir iskart ji tampa paprasta konsole jei neisimta varza ar neuztrumpinta tam tikroj vietoj kad neleistu imest iki galo updeito, O del tavo klausimo tai yra gi pachai kad nuskaitytu visus regiono kodus o kad microsoft ruostusi juos keisti niekur neskaiciau dar....

Tai cia savaime aisku, kad perdarytus dash is pat pradziu turi susidiegt poto orginalu isirasyt(nors apie sita isvis neklausiau). O jokiu pachu nereikdavo JTAG'ui del regijonu, nes jis tiesiog pats susitvarkydavo su regijonais ir problemu nekildavo. Reiks dabar paciam bandyt su tuo nauju need for speedu ar viskas toliau kaip po senovei :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia gal ir ne y tema o man veiks AC:Brotherhood ant Liteon 1.51 ? :mad2: Online nebuves gal metus,lyg Fable III tai normaliai veike :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia gal ir ne y tema o man veiks AC:Brotherhood ant Liteon 1.51 ? :mad2: Online nebuves gal metus,lyg Fable III tai normaliai veike :mad2:
Ne į temą

o tu gal paimk ir perskaityk visa sia tema nuo pradziu iki pabaigos. tada nebekils "ne y tema" klausimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

C4eva patvirtino jog LT+ iseis pries kaledas

Ne į temą

Reiskia mano spejimas pasitvirtino :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai isirasinejau AC:B pries rasant i cd pakeiciau wave is kazkokio i 3 poto kai idejau i x'a man parase, kad reikia updeitinti padariau update ir pasikeite dash, o poto ismete vel, kad reikia updeitinti norint zaisti zaidima, paspaudziau ok ir vos pajudejus zaliai tj krovimosi juosteliai man ismete error'a kazkoki ten su skaiciai ir raso kazka, kad reikia eit i xboxlive ir t.t. tj cia skaitosi uzsiflaginimas ane, visa si mano padaryta procedura ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai isirasinejau AC:B pries rasant i cd pakeiciau wave is kazkokio i 3 poto kai idejau i x'a man parase, kad reikia updeitinti padariau update ir pasikeite dash, o poto ismete vel, kad reikia updeitinti norint zaisti zaidima, paspaudziau ok ir vos pajudejus zaliai tj krovimosi juosteliai man ismete error'a kazkoki ten su skaiciai ir raso kazka, kad reikia eit i xboxlive ir t.t. tj cia skaitosi uzsiflaginimas ane, visa si mano padaryta procedura ?

butent. juk aiskiai buvo ne karta rasyta, kad bandant paleisti zaidima gausi error lentele, kad diskas nesvarus ir busi uzflagintas.

dabar nors ir pasikeisi firmware ir LT+ vistiek banana jau turesi kai tik pasijungsi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu mano yra Lite on 1.51 tai aš turėdavau visą laiką pachinti žaidimus tai kai išeis naujas firmware ir persiflešinsiu konsole tai viską toliau taip pat turėsiu daryti pachinti žaidimus ir sėkmingai lošti?

Ne į temą

Sorry už klaidas.
Redagavo feomen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar zaidimas The Sims 3 su AP 2.5 apsauga? Vienur raso, kad taip, kitur ne. Klausiu todel, nes pas mane veikia tas zaidimas su kinect dashboard'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem, negi sunku taip perskaityt?

Fable 3, Assassin's Creed: Brotherhood turi tą apsaugą

bet kadangi yra info 1 dienos senumo, reiktu dadet NFS HP Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tarkim kad ash ir nusipatchinu geima i Wave 3, nes mano 1.5 firmware, bet ash Live nesinaudoju isirashau ta Dashboard'a ...mane tada uzhflagina bet jei loshiu be Live, mano konsolei viskas bus gerai (neskaitant Live)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tarkim kad ash ir nusipatchinu geima i Wave 3, nes mano 1.5 firmware, bet ash Live nesinaudoju isirashau ta Dashboard'a ...mane tada uzhflagina bet jei loshiu be Live, mano konsolei viskas bus gerai (neskaitant Live)?

tai aišku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu mano yra Lite on 1.51 tai aš turėdavau visą laiką pachinti žaidimus tai kai išeis naujas firmware ir persiflešinsiu konsole tai viską toliau taip pat turėsiu daryti pachinti žaidimus ir sėkmingai lošti?

Ne į temą

Sorry už klaidas.
Ne į temą

Kai persiflashinsi nebereikes patchinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek supratau jei pas mane 1.51 fw ir as isirasau per live naujausia dashboarda ir flashinu geimus y wave 3 man jie vistiek neveiks ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kiek supratau jei pas mane 1.51 fw ir as isirasau per live naujausia dashboarda ir flashinu geimus y wave 3 man jie vistiek neveiks ?

as tu lietuviskai supranti??? tau zaidimai su ap2.5 apsauga neveiks. nei su senu dashboard nei su nauju. veiks tik tada kai isirasysi LT+ firmware kuris pasirodys iki kaledu.

o ar tu losi live ar ne live cia tavo reikalas. be naujo firmware zaidimu nepaleisi. si apsauga nesusijusi su wave. ir nupachinus i wave3 vistiek neveiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tu lietuviskai supranti??? tau zaidimai su ap2.5 apsauga neveiks. nei su senu dashboard nei su nauju. veiks tik tada kai isirasysi LT+ firmware kuris pasirodys iki kaledu.

o ar tu losi live ar ne live cia tavo reikalas. be naujo firmware zaidimu nepaleisi. si apsauga nesusijusi su wave. ir nupachinus i wave3 vistiek neveiks

Tu supranti, kad zaidimus su AP 2.5 apsauga gali zaisti tie, pas kuriuos yra samsung arba hitachi dvd drive, nes jie apeina ta apsauga ir tu nepudrink kitiem smegenu, kad be kaledu nei vienas piratas nepazais naujausio nfs. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.