Rekomenduojami pranešimai

vakar isejo updatas tai gal ka sugadino nes po updato junktis kaskart prie servo uztrugdavo po 5min, o zombiu isvis playeriu nerado

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadet zada, jau sitas updatas turejo sutaisyt bet nepavyko jiems. Ir cia blogai ne su servais o su nat typais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas vertas ir apdovonojimo!I ji buvo ideta turbut visa patirtis, kuria kurejai gavo, nuo pirmu cod daliu, aisku, kad ir kiti kurejai buvo, bet jie pasieme daug geru dalyku is ankstesniu daliu sudejo i sia, dar pagrazino, puikiai optimizavo ir isleido si nuostabu kurini i pasauli.Daug kas gali kabinetis prie jo del to, kad nereikia galvot, o tik daryti, tai kas liepiama, bet as nematau prasmes to daryti, nes nei vienoje saudykleje, o ju as esu labai daug zaides, nera sukurta jokiu salygu mastymui, turbut tie patys kritikai paprasciausiai yra kitu zaidimu zanru salininkai ir fps nepripazysta, bet man tai viena geresniu fps saudykliu is tu kurias esu zaides.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas vertas ir apdovonojimo!I ji buvo ideta turbut visa patirtis, kuria kurejai gavo, nuo pirmu cod daliu, aisku, kad ir kiti kurejai buvo, bet jie pasieme daug geru dalyku is ankstesniu daliu sudejo i sia, dar pagrazino, puikiai optimizavo ir isleido si nuostabu kurini i pasauli.Daug kas gali kabinetis prie jo del to, kad nereikia galvot, o tik daryti, tai kas liepiama, bet as nematau prasmes to daryti, nes nei vienoje saudykleje, o ju as esu labai daug zaides, nera sukurta jokiu salygu mastymui, turbut tie patys kritikai paprasciausiai yra kitu zaidimu zanru salininkai ir fps nepripazysta, bet man tai viena geresniu fps saudykliu is tu kurias esu zaides.

Atleisk, kad prisikabinsiu, bet visiskai nesutinku, kad sis zaidimas turejo galiausiai normalu story line gal ir taip, bet tai nebuvo kazkas epic :thumbup: ir galetu pretenduot kaip MP nominacija daugiau nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atleisk, kad prisikabinsiu, bet visiskai nesutinku, kad sis zaidimas turejo galiausiai normalu story line gal ir taip, bet tai nebuvo kazkas epic :) ir galetu pretenduot kaip MP nominacija daugiau nieko.

Cia tik tavo nuomone ir tavo skonis, bet kategoriskai sakyti, kad jis netiktu i apdovanojimus tikrai neadekvatu, nes tai galima nuspresti tik is daugelio nuomoniu apklausos, nei vienoje siu metu saudykleje(viena is pagrindiniu buvo COD:BO ir Mafia 2) nematau nieko episko, bet sitoje fps visi kriterijai galetu buti vertinami ne mazesniu nei 9 ivertinimu, viska suderinta ir viskas jame panaudota, kad ir tas faktas, jog yra isnaudotos visos karines priemones-laivai,lektuvai,dzipai,sunkvezimiai,net kosminis erdvelaivis, ko nei vienoje ankstesneje dalyje nebuvo prideda labai daug zaliu pliusiuku.Tapogi optimizacija, tai irgi vienas is pagrindiniu sio zaidimo vertybiu, jis veikia net ant pentium su 9800gt plokste, o tai ne tik, kad prideda jam auksta bala, bet nemaza suma pinigu i ju saskaita.Pagal siu metu visas fps, tai si tikrai pretenduotu i pirmaja vieta, cia pagal mane, bet kiekvieno nuomone yra skirtinga. Redagavo RealEfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tik tavo nuomone ir tavo skonis, bet kategoriskai sakyti, kad jis netiktu i apdovanojimus tikrai neadekvatu, nes tai galima nuspresti tik is daugelio nuomoniu apklausos, nei vienoje siu metu saudykleje(viena is pagrindiniu buvo COD:BO ir Mafia 2) nematau nieko episko, bet sitoje fps visi kriterijai galetu buti vertinami ne mazesniu nei 9 ivertinimu, viska suderinta ir viskas jame panaudota, kad ir tas faktas, jog yra isnaudotos visos karines priemones-laivai,lektuvai,dzipai,sunkvezimiai,net kosminis erdvelaivis, ko nei vienoje ankstesneje dalyje nebuvo prideda labai daug zaliu pliusiuku.Tapogi optimizacija, tai irgi vienas is pagrindiniu sio zaidimo vertybiu, jis veikia net ant pentium su 9800gt plokste, o tai ne tik, kad prideda jam auksta bala, bet nemaza suma pinigu i ju saskaita.Pagal siu metu visas fps, tai si tikrai pretenduotu i pirmaja vieta, cia pagal mane, bet kiekvieno nuomone yra skirtinga.

Ne į temą

butent, kiekvienas turi savo nuomone aisku.man del story visus dejo siemet MOH.nereikia visu rusiu transporto ,ginklu ir pan dalyku.reikia geri gilaus story, cia man reikia. kad tu rimtai kazka pagalvotum apie tuos personazus kurie ten laksto kartu su tavim, o nesibaigiantis respawnas gadina visalaik viska visuose COD.kitiem tai labai cool ir linkma tikriausiai. Story black ops turejo gera ideja taip, ir kai kurios misijos Epic, bet ne visos.kas zaidimui neleidzia buti kaip vienam kuriniui.o toks ismetytas ,tai geras ,tai visiskai lievas buna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ismesiu perlanga as ta black ops. Labiau nervus gadinancio zaidimo nesu dar zaides. Kaip galima toki sudirbta mp isvis isleist?... kaltint interneto tikrai negalima nes zaidziant keturiese zombius su lietuviais na tikrai neturetu lagint bet ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ismesiu perlanga as ta black ops. Labiau nervus gadinancio zaidimo nesu dar zaides. Kaip galima toki sudirbta mp isvis isleist?... kaltint interneto tikrai negalima nes zaidziant keturiese zombius su lietuviais na tikrai neturetu lagint bet ne...

Na kiek as losiau pas drauga zombius, tai ne kart nelagino, o zaidem su uzsienieciais. va MP tai lagynas nerealus. cia ant ps3 Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

juk buvo anksciau imestos lago priezastys, kuo daugiau draugu turit tuo labiau lagina. ar gal jau buvo islestas fixas sitam ir vistiek lagina?

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kiek vidutiniskai trunka Cod BO singlePlayeris? Na nelekiant ten ir netaskant visu? Sakykim ant kokio Hardened sunkumo? aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kiek vidutiniskai trunka Cod BO singlePlayeris? Na nelekiant ten ir netaskant visu? Sakykim ant kokio Hardened sunkumo? aciu

7-10h prikalusomai nuo sunkumo.

edit: na aisq ir nuo skillu dar, nes galima ir per 20h pereiti, jei strigsi sunkioj vietoj ant veteran.

bet jis ne toks sunkus kaip COD:WAW, todel ir strigimu neturetu but.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vapse nusibodo man tas black ops, buvau priverstas aprduoti acc su juo ;) Nepkanciami lagai, nuobodus kelimas lvl, lietuviai labai atzagariai lose, nenorejo teamwork daryt, zodziu š****. Css net smagiau losti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pats jas ir imeciau,m bet po kaskurio updato lyg ir istaise ta + as draugu neperdaugiausiai turiu, ir seip viska sugadino paskutinis updatas kuris sia sav isejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.