Rekomenduojami pranešimai

Šitas vienas iš geresnių. Ypač patariu pažiūrėt nuo 0:55, kai mūsų draugai britai pasirodo visu savo kalbos gražumu. Tiesiog gražu :looooooollloo:

kita "NOMEDOS" kaledine akcija bus isskirtinai tokiems vaikams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Užvakar buvau grynai dėl įdomumo pasileidęs BlackOps COD, kad eilinį kartą įsitikinčiau, koks tobulas yra Bad Company 2 (čia be bajerio ar ironijos). Niekaip neįsikertu, kas veža tuose COD žaidimuose. Palyginus su BC2 tie COD'ai jau tokie lame, kad...

 

Pilnai suprantu, kad šie žaidimai gal nėra lyginami ir COD reiktų lyginti su kokiu nors MOH ar pan.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man sitas COD labai neblogas, kaip ir World at War buvo. O MW2 visokiu nemegau. Black ops turi zombius, ivairiausiu modes , kurie yra visuose mapuose skirtingai ne i BC2, ypac megstu Search&Destroy, kurio BC2 neturi. BC2 irgi tikrai geras, bet jau ypatingai nusibodes ir nezinau ar nauji mapai ji isgelbes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man sitas COD labai neblogas, kaip ir World at War buvo. O MW2 visokiu nemegau. Black ops turi zombius, ivairiausiu modes , kurie yra visuose mapuose skirtingai ne i BC2, ypac megstu Search&Destroy, kurio BC2 neturi. BC2 irgi tikrai geras, bet jau ypatingai nusibodes ir nezinau ar nauji mapai ji isgelbes :D

Nauji BC2 mapai pasirodo kartu su Vietnam (nežinau tikslių datų, bet +/-). Tai tikrai šiek tiek pagyvins žaidimą.

 

Kas link BlackOps.. taip.. jis turi daug modų. Bet aš kažkaip iki jų neprieinu. T.y. spėju reikia kažkokį level'į pasiekti. Bet tą levelį keltis kažkokioje die'n'spawn košėje su žiauriai dideliu lagu ir RJ45 rozetės simboliu per visą ekraną - tikrai nesinori. Dar pamačius tokiu video su vaikų balsais ir prisiminus MW2 žaidžiančią fauną... visa COD serija tokia atgrasanti atgrasanti. Per senas gal aš jau COD'ui.

 

 

EDIT:

 

Ieškojau mp7 release date ir vienas sakinukas labai tinka http://www.drunkindunkin.com/news/bad-comp...-7-release-date

 

Hopefully it is next week as I’m already bored playing Call of Duty Black Ops, it’s a good game but it’s no Bad Company.

Vienu žodžiu... įdomu, kokia online gamer nuomonė BC2 vs. COD klausimu.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauji BC2 mapai pasirodo kartu su Vietnam (nežinau tikslių datų, bet +/-). Tai tikrai šiek tiek pagyvins žaidimą.

 

Kas link BlackOps.. taip.. jis turi daug modų. Bet aš kažkaip iki jų neprieinu. T.y. spėju reikia kažkokį level'į pasiekti. Bet tą levelį keltis kažkokioje die'n'spawn košėje su žiauriai dideliu lagu ir RJ45 rozetės simboliu per visą ekraną - tikrai nesinori. Dar pamačius tokiu video su vaikų balsais ir prisiminus MW2 žaidžiančią fauną... visa COD serija tokia atgrasanti atgrasanti. Per senas gal aš jau COD'ui.

EDIT:

 

Ieškojau mp7 release date ir vienas sakinukas labai tinka http://www.drunkindunkin.com/news/bad-comp...-7-release-date

Vienu žodžiu... įdomu, kokia online gamer nuomonė BC2 vs. COD klausimu.

COD ir BC2 tiesiog skirtingi zaidimai, COD toks greitesnis, mazesni mapai - taskais, mires atsirandi greiciau, o BC2 dideli mapai, mires lauki 5 sec ir vaikstai po dideli mapa kol randi priesa, tai kartais nusibosta greit. BC2 toks realistiskesnis. Plius man atrodo BC2 apsimoka lost isvis tik su draugais, nes jei komandoj kugeliai, vienas nieko nepadarysi, skirtingai nei BO, kur gali lost free 4 all, TDM ir kt. kur pats gali tempt komanda :D O online gameris yra activision projektas, tai nereik ir mastyt ka jis galvoja :D O vaiku pilna visur, tik BC2 zymiai reciau isgirsi, nes tik savo squada gali girdet. Juk cia zaidimai, vaiku buvo ir bus, nors ir sitie zaidimai nuo 18+ metu...

Redagavo CTU

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl connection lost, timed out ir whatever, tai čia ne COD kaltė. Labai retai matau tokius užrašus, nes jie nuo tavo intero priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl connection lost, timed out ir whatever, tai čia ne COD kaltė. Labai retai matau tokius užrašus, nes jie nuo tavo intero priklauso.

Pas mane gal 10Mbps su užsieniu. Torrentai važiuoja bilekokiu greičiu. Nei vienas dar žaidimas per metus nelagino (net ir MW2). Black ops - du kartus bandžiau ir abu kartus lagino.

Be abejo tai yra ryšių problema.. Net neabejoju, kad jų serveriai turi belekokias šlangas į internetą. Bet pas mane irgi internetas geras. Tad vienareikšmiškai kaltinti end userio internetą - negalima. Gali būti krūvos kitų faktorių ir užsikišimų tarptautiniuose backbone'uose.

 

Bet skundžiuosi dėl lago ne aš vienas. Ir pažiūrėkite, kad kituose topicuose niekas dėl lagų nesiskundžia. Bad luck?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal. Netgi aš sėdėdamas ant wireless neto, pinginančio dienos metu į lietuvos žaidimų servus ant 10-20ms, negaudau jokių lagų lošiant COD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane gal 10Mbps su užsieniu. Torrentai važiuoja bilekokiu greičiu. Nei vienas dar žaidimas per metus nelagino (net ir MW2). Black ops - du kartus bandžiau ir abu kartus lagino.

Be abejo tai yra ryšių problema.. Net neabejoju, kad jų serveriai turi belekokias šlangas į internetą. Bet pas mane irgi internetas geras. Tad vienareikšmiškai kaltinti end userio internetą - negalima. Gali būti krūvos kitų faktorių ir užsikišimų tarptautiniuose backbone'uose.

 

Bet skundžiuosi dėl lago ne aš vienas. Ir pažiūrėkite, kad kituose topicuose niekas dėl lagų nesiskundžia. Bad luck?

Bet juk ar lagina tai priklauso nuo matcho hosto. As tai nesiskundziu lagu, man uzkliuna tik atsijungimai, ismetimai is lobby, bet esu uztaikes ant prastu hostu ir tikrai lagino, ir ne man vienam, padalos rysio geltonos kitiem zaidejam irgi buvo. Ir dar cia viena karta uzdejau siust ant PC, bet norejau palost tuom paciu BO ant ps3, tai per pc kapoja 10 MB/s ir nebijodamas lago losiu sau, kol neparinko manes kaip hosto (wtf? kas per debiliska atranka) ir visiems raudonos-geltonos padalos :D Tai man pagailo zmoniu ir isjungiau siuntimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai bandau jungtis i multiplayer'i per xlink rašo, kad reikia kažkokio update. Gal žinote iš kur galėčiau jį gauti? Live ban esu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien įpusėjau tai žaidimas pradžioj nieko gero nerodė, bet paskui pats veiksmas t.t labai kabina :) Jej kas dar nežaidė tikrai verta nepagailėti ir originalų tokį žaidimą turėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paklausykit Japonu igarsintos versijos...

 

 

kaip jum skamba??... :D man tai smagiai noreciau jap versija sulost.kad isgirst visa ju darba prie veikeju riksmu ir ktiokiu dalyku..blem idomiai..ir juokingai kazkiek.. :D .......jarosku Karlosu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.