Rekomenduojami pranešimai

Nelabai matau, už ką čia baninti reiktų. Na dėl ko susierzinti.. gal. Bet baninti - no idea.

Gi nieks nedraudžia žaisti iš dviejų ar trijų konsolių vienu metu.

nu nebanins, o tiesiog nuresitins jo stats ir tt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai matau, už ką čia baninti reiktų. Na dėl ko susierzinti.. gal. Bet baninti - no idea.

Gi nieks nedraudžia žaisti iš dviejų ar trijų konsolių vienu metu.

Deja, taip yra galima sakyt draudziama ir toks "zaidimas" gadina matcha kitiems, ypac kitai komandai. Treyarch minejo kad bus problemu tiem kas bus pagauti boostinant, ir tai viena is priezasciu kodel buvo sukurtas theater mode.

 

Turbut nelabai zaidei MW2 FFA. Daznai pasitaikydavo nuke boosteriu ir tikrai nervuodavo. As pats net klase buvau susikures, kad jei pamatau ka nors boostinant, visa matcha juos galeciau gaudyt ir sekiot su RPG ir Sitrep. Ne karta buve kad gerai sekasi zaisti, ir matchui neipusejus kazkas paleidzia nuke. Pasiziurejus ir taskus kas nors turi 35 kills, o kazkas 26 deaths. Po tiek boostinimo MW2, tikrai reiktu imtis veiksmu sitam zaidime ir negailet cheateriu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na viskas aišku.

Turiu nekokią nuomonę apie tokius žaidimus (spawn die spawn die ir taip be galo). O dar jei ten vyksta tokie bajeriai (vieni boostina, kiti juos gaudo, verkšlena ir pan.) - kvailoka šiek tiek.

 

Žaidimas masėms žodžiu su savo bajeriais :thumbsup4:

 

Todėl man ir patinka BC2 ir tik BC2. Jame nėra tiek visokių kvailų nesąmonių, su kuriomis susiduri MW2, MOH, BlackOps, Blacklight: Tango Down (na tas kaip 15$ kainuojantis dar pateisinamas) ir pan.

 

Na reiks išbandyti kada online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar visa diena kaliau live. Sakyciau idomesnis nei mw2. Dar kai dauguma zaideju kazkokie medziai, tai tiesiog massive rush gaunasi :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as nervavausi vakar mp zaizdamas. Kaskas negerai su ps3 versija, Lyg ir lagas juntamas ar pingas perdidelis ar dar kas darosi, pamatai priesa, pradedi saudyt, pataikyt labai sunku nors taikaisi tieisiai i ji, o jis iskarto tave nukepa. Ir pradedi galvot kad ar ginklas persilpnas ar pats nesugebi pataikyt, bet poto kai paziuri kill cama ryskiai matosi lagas. Gal delto kad per wifi zaidziu, bet ant modern warfare2 buvo viskas normaliai, kartais pasirodydavo connection interupted bet cia i mapa po 4-5 kartus minimum. vienu zodziu baisu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man su ps3 normaliai nera lagu...zaidziu irgi per waifaju, tik kad ismeta kartais is servo...tas uzknisa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandysiu sendien ps3 su routeriu tiesiogiai su kabeliu sujungti ir ziuresiu kame problemos, gal dar portus kokius atidaryt reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug kam ant PS3 yra problemu. Tiek man, tiek klasiokam mano, tiek CoD forumuose skundziasi. Man isvis Black Ops nekaip sekasi. Kazkaip atrodo kad MW2 buvo lengviau, ir dabar vel reikia per naujo mokintis.

 

Buna ir man kad atrodo turejau kanors nuzudyt, bet jie mane pirma susaudo. As irgi manau kad tai del lag'o. Vienintele iseitis - drop shoot. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pasijungiau ps3 per internet kabeli. Tai lago problemu tikrai juntamai sumazejo. Bet visdar lieka connection interupted problemos bei pastovus freezai vidury zaidimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar pasijungiau ps3 per internet kabeli. Tai lago problemu tikrai juntamai sumazejo. Bet visdar lieka connection interupted problemos bei pastovus freezai vidury zaidimo

jo tas s ir man buna.....bet manau ateiti pataisys visa tai....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem, nieko nemini apie "panic knifing", kas retkarciais labai uzknisa. CoD forumuose buvo daug diskutuota kad galetu peilius padaryt equipment/secondary weapon arba padaryt kad reiketu du kart pjaut kad nuzudytum ka nors (nebent is nugaros, tada uztektu vieno karto). Man asmeniskai labiau patiktu kad peiliai padarytu tik apie 50% damage, ir reiketu pjaut ir tada pribaigt ginklu. Dar galetu pakoreguoti snaiperius. Dabar snaiperiai paskutinis š****, nors butu dar blogiau jeigu padarytu tokius kokie buvo MW2 (ryskiai per galingi). :)

 

Beje, del ginklu saraso, tai reiskia, kad ginklus koregavo, ar cia tiesiog parodo kokie jie yra palyginus? :)

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Activision has announced that Call of Duty: Black Ops beat Modern Warfare 2's five-day sales record by $100 million.

 

Black Ops did $650m worth of business during its first five days on sale worldwide, according to Activision's internal estimates, compared to the $550m Modern Warfare 2 did during the same period after its November 2009 launch.

 

According to the publishers, players logged more than 5.9 million hours playing multiplayer between them on launch day, when more than 2.6 million unique gamers were busy shooting one another in the face.

 

Black Ops topped the UK chart by a margin this week, having sold 5.6m units in one day in the US and UK, representing $360m worth of business in total.

 

If 5.6m units brought in $360m, $650m must mean the game is getting pretty close to having sold 10 million units worldwide, although Activision doesn't break the figure down so it's hard to work out what it represents.

Trumpai: šis naujasis CoD serijos žaidimas vos per penkias dienas uždirbo 650 milijonų JAV dolerių. Priminsiu, kad šis žaidimas jau sumušė savo pirmtakui priklausiusius rekordus.

 

Šaltinis: Eurogamer.net

 

Na ką, įspūdingi skaičiai, nieko nepasakysi :)

Redagavo prankster

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.