Rekomenduojami pranešimai

nes atsakyma radau tik po to kai paklausiau. Logiška?

Keista, kad čia niekas nesiskundžia, nes PS3 sistemoje žaidimas yra praktiškai nežaidžiamas.. Palaukiu dar savaite, jei nesutvarko - parduodu žaidimą, anokia čia bėda..

 

 

davai visas bedas pasakyk,nes man kaip eiliniam zaidejui viskas ok atrodo,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

davai visas bedas pasakyk,nes man kaip eiliniam zaidejui viskas ok atrodo,

Man irgi niekas nekliūna, nors kiti randa visokių bug'ų ir daug jau jų Treyarch ištaisė ir dar taiso(sąrašas čia http://www.callofduty.com/board/viewtopic....2&t=313365) Bet yra viena dydelė bėda kuri mane "ėda" :D ir kurios Trayach studija nenori pripažinti :P Ir neaišku ar bus ištaisyta.. štai čia viena iš temų http://www.callofduty.com/board/viewtopic....t7qd69iac7gsul3 ši problema labiausiai pastebima žaidžiant per 50' telikus ir didesnius(mano atveju 50' FullHD LCD Samsung)

Ne į temą

Savo kopiją pirkau už 163Lt, pereisiu SP ir pardavinėsiu už 130Lt. Susidomėję rašykite PM.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Linksmas tas black ops mp, ypac kai su lietuviais losi :D Tik nervina, kad vel atsiranda tu vadinamu "ninja" kurie su ballistic knife ir perkais reikiamais po map laksto, nes tik atsisuki ir bac peilis i krutine :// Gal kas is playmanu irgi losia per pc?

As losiu mp ant pc, bet nervina mane tie lag'ai :/. Diena ziauriai lagina, o nakti man isvis nebera to lag.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi niekas nekliūna, nors kiti randa visokių bug'ų ir daug jau jų Treyarch ištaisė ir dar taiso(sąrašas čia http://www.callofduty.com/board/viewtopic....2&t=313365) Bet yra viena dydelė bėda kuri mane "ėda" :D ir kurios Trayach studija nenori pripažinti :P Ir neaišku ar bus ištaisyta.. štai čia viena iš temų http://www.callofduty.com/board/viewtopic....t7qd69iac7gsul3 ši problema labiausiai pastebima žaidžiant per 50' telikus ir didesnius(mano atveju 50' FullHD LCD Samsung)

Ne į temą

Savo kopiją pirkau už 163Lt, pereisiu SP ir pardavinėsiu už 130Lt. Susidomėję rašykite PM.
Nieks nekliuna ane?

man vienam PS3 sistemoje framedropai akis drasko ??

O cia kas?

As losiu mp ant pc, bet nervina mane tie lag'ai :/. Diena ziauriai lagina, o nakti man isvis nebera to lag.

Pasakyk savos team acc :P Btw, jokio lag'o nejauciu :P Redagavo wader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks nekliuna ane? O cia kas?

Taigi parašiau kas mane "ėda" :D būk atidesnis.. Redagavo Speedreiser

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Speedreiser, pas tave atminties duobes yra ar kas? Beje, susikuri nauja acc, keli audras, bet visviena nepatenkintas. Kita kart nesiputok, nes busi apramintas uz tokius dalykus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pagaliau vakar nusipirkau. Su pora klasioku is dvyliktoko pasiemem ID, ir visi nusipirkom BlOps. :D

 

Sutinku kad ant PS3 versijos tikrai yra problemu. Pirma tai, serveriai slamstas. Niekada nesidziaugiau CoD servais, bet BlOps serveriai - tragedija. Siandien losiau Apie 10 TDM ir visuose disconnect'ino visa lobby (ne vien mane, taigi ne net'e problema). Kitas dalykas, yra sioks toks lagas. Nera labai jau bausiai, bet buna kad patrukcioja, ko beveik niekad man nebuvo MW2.

 

O siaip pastebejau dalyku sitam zaidime kas kaip ir MW2 mane uzknis. Kaip MW2 turejo tactical knife, noob tube tai cia yra crossbow su sprogstanciom strelem, tie patys noob tubai, ir flame thrower. Dar labai uzknisa peiliai. As asmeniskai kai ka nors sutinku, man inkstinktas - saudyt, o ne pjaut. Is dalies turbut nes, pas mane 'tactical button layout', kur R3 vietoj peilio atsitupia/atsigula. Dar pastebejau kad daugiau camper'iu nei MW2. :P

 

O single player, ant veteran atrodo kad vel priesai 'atgimsta' tol kol nepasieki kazkokio tasko, kad labai nervuoja.

Dar pastebejau kad pats zaidimas kartais trumpam (apie 20 sekundziu) pakimba, kai kraunasi koks TDM ir paspaudi PS button paskaityt zinute ir t.t.

 

Tikiuosiu kad Treyarch nebus tokie kaip IW ir klausys zaideju. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska ka isvardyjai man ant mw2 yra tas pats . pakimbimai ir pns .

Man niekada ant MW2 nepakipdavo zaidimas/PS3 kai PS knopke paspausdavau, ir nelagindavo zaidziant, nebent namie visi prie wifi susedavo ir pradedavo per skaipus kalbet ir filmus per net'a ziuret, o per Black Ops kartais buna kad atjungia netgi jei niekas nenaudoja net'o namuose. Nu bet nezinau, reikes paziuret, gal pakeitaliosiu nustatymus kokius ir issiaiskinsiu kur problema. :rolleyes:

 

Beje, siandien po kekvieno match'o zaidziant su Lietuviais atjunge, tik mane, kas buvo keista. Pakankamai daznai losiu su klasiokais MW2 (Black Ops su klasiokais zaidziau tik zombius, ir be problemu) ir nebuna tokiu nesamoniu, o jei ir pasitaiko tai buna host'o netas. ;/

 

O siaip, jau kazkur buvo sarasas ka Treyarch patchins zaidime, ir atrodo kad kurejai tikrai klauso zaideju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas su visokiais lag'ais susije - taip, bet pastebejau nesamoniu ir single player. Kaip ir minejau, atgimsta priesai kol nepasieki kazkokio tasko levelyje. Ir siaip, priesai kartais buna arba per kvaili arba netgi per protingi. :rolleyes: Pvz, kartais atrodo kad jie pradeda saudyt anksciau laiko, net jei ir neturetu zinot kur esi, ir labai uzknisa kai pradeda metyt granatas, bet cia joks AI bug'as.

 

Zodziu, privardinau daug mano nuomone blogybiu, bet zaidimas vistiek tikrai geras, ir pakankamai stabilus, ar kaip cia pasakius. Nera per daug visokiu nesamoniu kaip buvo MW2 (pvz tac knife, lightweight, marathon ir commando), tik manau RC Car galetu buti min 5 killstreak, buna match'u kai papuoli su priesais kurie turi hardline ir gauna RC Car kas 10 sekundziu. Nieko daugiau negirdziu tik kaip "RC-XD spotted in your area". ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Pagaliau vakar nusipirkau. Su pora klasioku is dvyliktoko pasiemem ID, ir visi nusipirkom BlOps. ;)

 

Sutinku kad ant PS3 versijos tikrai yra problemu. Pirma tai, serveriai slamstas. Niekada nesidziaugiau CoD servais, bet BlOps serveriai - tragedija. Siandien losiau Apie 10 TDM ir visuose disconnect'ino visa lobby (ne vien mane, taigi ne net'e problema). Kitas dalykas, yra sioks toks lagas. Nera labai jau bausiai, bet buna kad patrukcioja, ko beveik niekad man nebuvo MW2.

 

O siaip pastebejau dalyku sitam zaidime kas kaip ir MW2 mane uzknis. Kaip MW2 turejo tactical knife, noob tube tai cia yra crossbow su sprogstanciom strelem, tie patys noob tubai, ir flame thrower. Dar labai uzknisa peiliai. As asmeniskai kai ka nors sutinku, man inkstinktas - saudyt, o ne pjaut. Is dalies turbut nes, pas mane 'tactical button layout', kur R3 vietoj peilio atsitupia/atsigula. Dar pastebejau kad daugiau camper'iu nei MW2. ;)

 

O single player, ant veteran atrodo kad vel priesai 'atgimsta' tol kol nepasieki kazkokio tasko, kad labai nervuoja.

Dar pastebejau kad pats zaidimas kartais trumpam (apie 20 sekundziu) pakimba, kai kraunasi koks TDM ir paspaudi PS button paskaityt zinute ir t.t.

 

Tikiuosiu kad Treyarch nebus tokie kaip IW ir klausys zaideju. ;)

na IW negalejo isklausyt zaideju kadangi is ju liko tik pavadinimas, o visi tie kurie susije su cod serija deka activision nesamoniu beveik iskart po mw2 pasirodymo perejo i EA.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ant Hardened tai kai kurios misijos tokios kad norisi teksti pulteli i siena kur nors..krc b***s o ne zaidimas.b*** gali ir simta priesu turbut suskaiciuot vienoj vietoj kiek ju begs ir begs ir begs ir begs..kadangi bet kokia kulka i tave lekia ir tu mires,tai apie checkpointo pasiekima kalbos beveik nera.pvz misija kai raketa nugesni nuo vaizdo,ir po to reikia pabegt is tos bazes...nu ir nh...niekaip negaliu sugalvot paaiskinimo tokiai shh sistemai.ne rimtai nesugalvoju.matau 5 priesus,juos nuimu,bet kol dabegu iki kitos prieki easncios uzdangos jie jau speja pirma manes respawint ir jau lekia i savo tipo uzdangas vel,bet ir as begu nu nes juk visus isaudziau.kur tau spesi.jie spes pirmi. ne nu zodziu nera apsakyti ekstazes apimtiem jausmam tokiem kuriuos noretusi kurejam issakyt...kokio b**io jie galvojo kurdami toki mesla..jeigu as nebegsiu pirmyn ,tai jie vis eis ir eis ir eis.o jei begsiu tai mirsiu nes kas nors mes granata,dar 5 saus i mane.kitas begs tiesiai in my face,gal kamikadze nzn.atrodo ne japonai juk.rusai.blem jie juk nebega to your face.. ;)

as suprantu Hard tai maziau soviniu,gal trukumas ginku kad butu,na priesai tegu taikliau saudo,bet jeigu prabegt neina.ir visu issaudyt neina,reikia issaudzius kazkoki skaiciu,begti kad pesiek checkpoint, nu nzn man tokia durnyste..kaip jie taip pastoviai susivaro su tais sudetingumo lygiais. palyginus MW2 padorus zaidimas.ant sunkiausio lygio neveik viska galima pereit.o cia kas darosi. ;) MOH kaip pasaka pries miega,toks geras geras..o sitas kaip meslo kruva kuria vis nukasus vel daauga ir taip be sustojimo... o misijos istikro tokios geros pagal ideja,ir taip gerai viskas igyvendinta,bet kai kalba eina apie sudetingumo lygi,tai jau kazkas nerealaus. pries losdamas buni taip gerai nusiteikesmgalvoji jau kaip va losi ta ar aana misija ir bus cool..pasirodo ne velnio sugadina nuotaika, tie per snuki tiesiog teskinatys priesu begaliniai begimai.ten kur vien nusovei atbegs kitas,ta nusovei sekantis,ir vis itups ten pat,visi darys ta pati,taip pat.granata mesi jokio tolko.istaskysi 3,4 .tuoj atbegs kit iir uzims ju vietas,ziurek vel visi savo vietose,tau tai soviniai nebegaliniai siaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc, as gal puse zaidimo perejau ant Veteran, paskui pasidariau lengvesni lygi. Pirma kart zaidziant campaign norisi megautis, o ne keiktis. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krc, as gal puse zaidimo perejau ant Veteran, paskui pasidariau lengvesni lygi. Pirma kart zaidziant campaign norisi megautis, o ne keiktis. ;)

Man taspats buvo, ant vidurio jai kai i vietnama nuvykom su woodsu, ten nusimazinau, bet kai 2 karta zaidziau ant veterano tus kambariu nepereitus, is pirmo karto ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.