Rekomenduojami pranešimai

gera story tik kai kurios misijos labai jau non stop shooting,bet kitos labai netgi idomios.bendrai idomus zaidimas,kaip ir buvo MOH idomus,ar MW1,2,ar BC1,2. kiekvienas pasakoja savo story,ir tas svarbiausia.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man irgi buvo išpradžiu toks įspūdis oho-ho, bet ko toliau pradėjau lošti, tuo labiau man pradėjo lysti į galvą toks jausmas kad, black ops tai didelis venegretas padarytas iš visų paskutinių 4 metų COD dalių.

ALIARMA - SPOILAS:

visur randų kažkiek panašumų į World at War: tas pats Reznikov, kuris net kalbą ir atrodo kaip iš World at War. Vėliau vietnamiečiai kuriuos pamačiau, pagalvojau rask 2 skirtumus tarp japonų iš tos pačios dalies WaW. Misija Baikanure, kur reikia numušti raketą, savotiškas remiksas iš Modern Warfare pirmos dalies, kur deja mes nespėjam nutraukti paleidimą. Lenktynės motociklais identiškos MW2 kur reikėjo ant snowbike. Nekalbant jau apie visus herojus: Dragovič - klonas Makarovui, nu ir t.t...

Pačiam žaidimui tai jokio būdų nekenkia, jis atrodo tiesiog puikiai, bet tiesiog galvojau kad bus šiek tiek daugiau įvairovės. Tai tiek kol kas :)

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman kai ten is tu lauku isbegi,iskart varyk prie virves ir stenkis iskart leistis kai jau leidzia.As ir kelis kartus ten iskart miriau galvoju kas per nesamone,bet kazkaip pavyko gan greitai ta vieta pereit.O seip irgi losiu ant Veteran tai bent pirmos misijos tikrai bent man sunkesnes uz MW2,tikrai gan daznai uzsiknisi ten,nes tave lesa belenkaip ir is visu pusiu ir dar svarbiausia visada pataiko,bet noriu pereit ir sita ant sunkiausio,nes mw ir mw2 pavyko pereit ant sunkiausio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DEAD OPS ARCADE

"Dead Ops Arcade" - The third map is quite tricky to unlock. You will be looking at a TV in the Main Menu. With the RS Stick, move your head downward until you see your wrists. Pull and Press the Left and Right Triggers rapidly until you can stand up. Next, walk towards the back of the room until you find a computer. The computer will pull up a command prompt and ask for a password. The password is "RUSALKA" then press Enter. Next, type in "CD" and press Enter. Then, type in "DOA" and press Enter. Then play and it will be unlocked.

Description: "Step back through time with this retro arcade zombie adventure and do battle with the forces of the Cosmic Silverback".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

scalman kai ten is tu lauku isbegi,iskart varyk prie virves ir stenkis iskart leistis kai jau leidzia.As ir kelis kartus ten iskart miriau galvoju kas per nesamone,bet kazkaip pavyko gan greitai ta vieta pereit.O seip irgi losiu ant Veteran tai bent pirmos misijos tikrai bent man sunkesnes uz MW2,tikrai gan daznai uzsiknisi ten,nes tave lesa belenkaip ir is visu pusiu ir dar svarbiausia visada pataiko,bet noriu pereit ir sita ant sunkiausio,nes mw ir mw2 pavyko pereit ant sunkiausio.

Ne į temą

man prima misija ten pasidroe tokia vos ne pati sunkiausia.,po to veliau tampa tokia raslabuha jau,bet pradzia tai jooo.idomu laikmetis zaidimo,tie seni laikai tikrai idomu.juk ne vadinsi '65 metu modern warfare ane. :thumbup:

as tai busiu labai patenkintas ir ant normal perejas.biski toks nevienodas misiju sudetingumas.vienos gali buti extreme,o kitose kazkaip isvis laisvai gali.ta vietname kai antra karta grysti,po vandeniu ,nu b* ten tai buvo kol kas ispudingiausia misija.

bet as jau nuo pat pradziu zinojau kad tas ruskelis lievas,jau buciau ji senai pastyrines jei leistu.

Redagavo scalman
b*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po antros dienos žaidimo, aš vistiek manau, kad black ops yra kinda crap. Na gal tik singleplayer. Man šitoks istorijos pateikimas, misijų išmėtymas, tie prisiminimai ir tardymai yra.. na tiesiog visiškas chaosas. Toliau, su veiksmo kiekiu yra tiesiog persistengta. Nuo pat cod4 išėjimo kasmet eina klonai, kur veiksmas, veiksmas, veiksmas. Šitoj daly jo tiesiog sorry, per daug. Visi šaudo, bėga, žūna, sprogsta. Ir kaip jau patapo tradicija, jei neperžengsi checkpointo ribos, mano draugeliai vis bėgs ir bėgs iš kurio nors tai pastato, kaip iš kokio gausybės rago. Absurdas sakyčiau. Ai dar nustebino ginklai. M16, SPAS, AK-47 - ok sutinku, bet lazerinio taikymosi sistemą turintys raketsvaidžiai, kulkosvaidžiai,randami rusijos lageryje, turintys po 999 kulkų, užvadinti "death machine" ir nešantys viską belekaip(

To lagerio ar ko ten tokio misija

) ->> 196x metais ? Sorry, what?? Arba aš negabus, arba kažkur tai prifantazuota per daug.

Ai dar pridursiu. O kodėl paprasčiausiai Rusai, ir kiti užseniečiai negali kalbėti rusiškai, ir išverčiama būtų subuose ? Tai taip netikroviška.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po antros dienos žaidimo, aš vistiek manau, kad black ops yra kinda crap. Na gal tik singleplayer. Man šitoks istorijos pateikimas, misijų išmėtymas, tie prisiminimai ir tardymai yra.. na tiesiog visiškas chaosas. Toliau, su veiksmo kiekiu yra tiesiog persistengta. Nuo pat cod4 išėjimo kasmet eina klonai, kur veiksmas, veiksmas, veiksmas. Šitoj daly jo tiesiog sorry, per daug. Visi šaudo, bėga, žūna, sprogsta. Ir kaip jau patapo tradicija, jei neperžengsi checkpointo ribos, mano draugeliai vis bėgs ir bėgs iš kurio nors tai pastato, kaip iš kokio gausybės rago. Absurdas sakyčiau. Ai dar nustebino ginklai. M16, SPAS, AK-47 - ok sutinku, bet lazerinio taikymosi sistemą turintys raketsvaidžiai, kulkosvaidžiai,randami rusijos lageryje, turintys po 999 kulkų, užvadinti "death machine" ir nešantys viską belekaip(

To lagerio ar ko ten tokio misija

) ->> 196x metais ? Sorry, what?? Arba aš negabus, arba kažkur tai prifantazuota per daug.

Ai dar pridursiu. O kodėl paprasčiausiai Rusai, ir kiti užseniečiai negali kalbėti rusiškai, ir išverčiama būtų subuose ? Tai taip netikroviška.

ir rusus galetu tikri rusai igarsint o ne ten koks tai akcentas kai pavaro ,tipo rusas kalba kareivis...krc duokit as jau geriau igarsinsiu.ka jie neranda rusu igarsint normaliai?. jo butu ciotkai jei visi kalbetu savo kalba.irgi noreciau. del action kiekio tai sutinku.jeigu jau tau pasirode per daug.. :) bet yra misiju nu tokie labai geru,ir nemazai,bet yra tokiu kuriose nezinai kas darosi..omg veiksmo tiek kad atrodo kai per mesmale ten viskas. arba tokios vieto kai stovi woodsas ,prie jo uz 2 metru sedi patrulis prieso nusisuke i kita puse,..FTW,as prieinu,i mane pradeda iskart saudyt..jo matyt jie draugeliai ten ar ka..arba as noriu saudyt is uz kampo tai ne koks maniskis butinai atsistos prieki manes ir man neleis to daryt.jis juk nepersaunamas,gali stovet viduri musio lauko.kaip skydas koks nu pan :) arba pas juos problema matyt su kalbejimu tyliai kai priesas aplinkui,nes to tiesiog nemoka,rekia visa gerkle nesvarbu kur butu.aplink priesas tai ne zenklu jie nemoka,reikia man rekt ,kad as nesirodyciau is priedangos, kai prie jo pacio stovi priesas.velgi kai kas labai patiko,netgi nustebino ,tiek vizualiai,tiek ivairumu,bet kai kas taip uzkniso vietom. o tas kad neimanoma normaliai paslot kai kuriu vietu,ala visus issaudziau bet ju vel tiek pat,kol nenubegsiu iki spec vietos.tas tai zudo viskas.geriau isvis nesaudyt o tik nubegt iki ten tada. dazniausiai snaiperiavimas tokiose vietose praranda prasme.nes jie lenda ir lenda,ir lenda ir lenda.

del ginklu nzn...man jie kazkokie per geri tiem laikam irgi,nu bet siaip nieko ginklai gan.idomu is kur tiek modifikaciju vien AK ten ,su dual apkabom bei padidinta apkaba ,ar dar koks kitoks.atrodo kad buvo suskurta tam kad ginklu metytusi visur ir tau tik suadyt belieka i visas puses

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo.. Is pat pradziu nuvyle apti pradzia (kazkaip man pasirode nepanasu i CoD, tas tardymas toks.. eh..), bet paskui isivaziavus pradejo patikti. Siaip zaidimas visai fainas, tk kaip jau pries tai sake: Guided missle launchers 196x? Tas tai tikrai keista buvo.. Tas pats ir su red dot, wtf? IR recoilo tai viskiskai nebuvo, jeigu kiek ir buvo, tai vos vos ant kazkokio ginklo su vokieciais misijoje

Bet seip ivertinciau zaidima kokiais 8-9/10

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit ka norit bet SPAS-12 su dragon breath yra kazkas nerealaus :)

Ne į temą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaika pastebejau

Ne į temą Taigi zaidziau COD2 ant PC ir per ji buvo Captain Price. Negirdeta pavarde? Taigi jis buvo per MW,MW2, bei jis atrode toks pat su tais tokiais isskirtiniais savo usais. Ar jus tai pastebejot? :)
Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaika pastebejau

Ne į temą

Taigi zaidziau COD2 ant PC ir per ji buvo Captain Price. Negirdeta pavarde? Taigi jis buvo per MW,MW2, bei jis atrode toks pat su tais tokiais isskirtiniais savo usais. Ar jus tai pastebejot? :)

COD2

Nuotrauka

COD:MW2

Nuotrauka

Ne į temą

Ehm, jis visose dalyse buvo, apart cod3. P.S kaip tu losi cod serija, kad nuo cod2 persokai prie mw2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ehm, jis visose dalyse buvo, apart cod3. P.S kaip tu losi cod serija, kad nuo cod2 persokai prie mw2?
Ne į temą

As COD2 zaidu onlaine, dar ir siomis dienomis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakykit ka norit bet SPAS-12 su dragon breath yra kazkas nerealaus :)

jo tas tai buvo ten jega,po to prieini paziurai kaip nunestos kojos ,ar rankos ar dar kas.ir taip galima labai gerai sturmuot siaurus kolidorius,niekas neatsilaike.taip iskart ir 3,4 nuima be problemu.ir dar dega jie biski, krc cool. keliose misijose buvo nepakeiciamas ginklas,issoki is kampo kali pora suviu ir vel lendi atgal,ka tu ..pasaka..lesa visus kai tarakonus . :) beje tarakonai labai grazus buvo urvuose matet? pagalvojau wou...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo tas tai buvo ten jega,po to prieini paziurai kaip nunestos kojos ,ar rankos ar dar kas.ir taip galima labai gerai sturmuot siaurus kolidorius,niekas neatsilaike.taip iskart ir 3,4 nuima be problemu.ir dar dega jie biski, krc cool. keliose misijose buvo nepakeiciamas ginklas,issoki is kampo kali pora suviu ir vel lendi atgal,ka tu ..pasaka..lesa visus kai tarakonus . :) beje tarakonai labai grazus buvo urvuose matet? pagalvojau wou...

Ne į temą

Traileryje maciau kad ziurkes tam urve geriai atrode, netaip kaip per mafia2 kaciu dydzio ir tokios nedabaigtos man atrode jos :)
Redagavo mockus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Traileryje maciau kad ziurkes tam urve geriai atrode, netaip kaip per mafia2 kaciu dydzio ir tokios nedabaigtos man atrode jos :)

jo urvas buvo vienas is tokiu grazesniu vietu ten,i tarakonus tai ilgai atsistojes ziurejau,po to ziurkes jo buvo cool.gerai sukurtos ir animuotos.norejosi dar kokia taip 4 kart ilgesnio urvo..hmm buvo labai geras ten ejimas. nu matai cia buvo bepigu kai urvas tokio dydzio ir nieko daugiau nereikia varikliui daryt tik menka ploteli rodyt,tokiu tarakonu ant sienu tiktrai nebuvau dar mates...issikept taip...tokie traskus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.