sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Perėjau Alan Wake ir galiu pasakyt, kad žaidimas patenka į mano geriausių žaistų žaidimų Top-5.Labai patiko.Pradžioje nejauku buvo žaist, nes nežaidžiu panašaus stiliaus žaidimų, bet vėliau istorija įtraukė ir vsio :D .O soundtrack'as tai irgi 10/10.Žodžiu jei yra tokiu, kurie dar nežaidę tai būtinai pereikit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau Alan Wake ir galiu pasakyt, kad žaidimas patenka į mano geriausių žaistų žaidimų Top-5.Labai patiko.Pradžioje nejauku buvo žaist, nes nežaidžiu panašaus stiliaus žaidimų, bet vėliau istorija įtraukė ir vsio :D .O soundtrack'as tai irgi 10/10.Žodžiu jei yra tokiu, kurie dar nežaidę tai būtinai pereikit.

geimas tikras gėris, pabandyk ir Alan Wake american nightmare, ne ką prastesnis. Alan wake tai pc ir xbox šedevras man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai tinka man toks laikas :D

i data paziurek :D pavelavai pora savaiciu:DDD bet gal dar sumesim dar :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Just Cause 2, WRC 4 ir The Wolf Among Us. Pastarasis nustebino, gal net geresnis uz Walking Dead. Ziuresim kuo antras ir trecias epizodas nustebins  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i data paziurek :D pavelavai pora savaiciu:DDD bet gal dar sumesim dar :D

Kad tu per menesi laiko vos 2 ar 3 kartus normaliau prisijunges tebuvai, veluoja mat jam kaskas dar...  :D

Redagavo sliopis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad tu per menesi laiko vos 2 ar 3 kartus normaliau prisijunges tebuvai, veluoja mat jam kaskas dar...  :D

Nu čia kažkokia mistika jau :D nebėra laiko net pažaist :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teken 6 bandau...Nuo Tekken Revolution prie Teken 6 peršokau :D bet valdymas tai žymiai geresnis Rovolution versijoje,6 tai biski pravalas  :chan:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teken 6 bandau...Nuo Tekken Revolution prie Teken 6 peršokau :D bet valdymas tai žymiai geresnis Rovolution versijoje,6 tai biski pravalas  :chan:

Savaitę laiko duodu prie tekken 6 ir grysi prie revoliution ;DDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrinde šiuo metu tik prie Persona 4 Golden prisėdu. O PS3 dabar ilsisi, kažkaip laiko ir pasišventimo trūksta :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dark Souls 2. si kart bandysiu maga lipdyt. tik dar nesumasciau koki

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš šiuo metu žaidžiu Tomb Raider (PS4). Truputėli man nepatinka valdymas artimoje kovoje ir šaudymas tik priartinus (nusitaikius). O šiaip žaidimo vaizdai, peizažai įspudingi... :o Man patinka tokie žaidimai kur reikia ieškoti, galvoti, kombinuoti...

Kaip kažkur, kažkas minėjo:

"kaip Uncharted tik viskuom geresnis" :D

 

Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Redagavo ZenaLt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš šiuo metu žaidžiu Tomb Raider (PS4). Truputėli man nepatinka valdymas artimoje kovoje ir šaudymas tik priartinus (nusitaikius). O šiaip žaidimo vaizdai, peizažai įspudingi... :o Man patinka tokie žaidimai kur reikia ieškoti, galvoti, kombinuoti... Kaip kažkur, kažkas minėjo: "kaip Uncharted tik viskuom geresnis" :D Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

tai kad sioje dalyje nei per daug galvoti nei per daug kombinuoti kazka reikia palyginus su old school tomb raider ps1 laikais :)

 

Pats siuo metu losiu Infamous second son ir BF4 pakapoju karts nuo karto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palyginus su kitais žaidimais tai čia tikrai yra kur pagalvoti, o ne varyti tiesiai per galvas su automatu...

PS.: ps1 laikais gal tavo protas taip dar ne funkcionavo? Pabandyk dabar pažaisti. Bent jau aš ne prisimenu, kad ten kažkas sunkesnio buvo...

 

 

Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.