sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

ai nepastebėjau, kad Yakuza 6 dar tik pasirodys, dėl to ir susimaišiau nuo kurios dalies čia pradėti :D o čia tos istorijos visos siejasi ar nelabai? Kaip suprantu tas yakuza 1 remake'as, tai jis nebuvo skirtas ps4, ta prasme jis buv išleistas kažkada seniai seniai, ant ps3? kažkaip nelabai noriu žasti remake'us. o dėl yakuza 0, tai rimtai pagalvosiu, sugundė tikrai.

 

na Tu dėl šito esi visiškai teisus, tiesiog aš nežinau ar verta kiekvieną grajų bandyti. va su cod WWII žiauriai pasigailėjau. gerai, kad pirkau naudotą, o norėjau naują pirkti, nes campaign tikrai buvo trumpas ir toks ne visiškai įtraukiantis, dėl to kažkaip gailiuosi peržaidęs, ir dar kas yra, tai, kad kažkaip norisi man rinkti platiną ant kiekvieno game, tuomet tikrai žinau, kad žaidimą išnaudojau visiškai, už kurį sumokėjau pinigus. nekaupiu ir neperku žaidimų po kelis, nusiperku vieną, pereinu ir parduodu, todėl noriu kažkaip būti tikras ką perku :)

Yakuza 1(dabar vadinama Yakuza Kiwami) yra pati pirma dalis serijoje ant PS2, po to Yakuza 2 ant PS2 ir t.t. eina.

 

Yakuza 0 yra priesistore Yakuzos, todel geriau nuo jos pradeti, jei nori vientisumo, bet siaip is esmes turbut nera ziauraus skirtumo kur pradesi :)

 

o kas blogai su remake'ais? ypac jei nesi loses? remake'ai Yakuzos berods daromi ant naujo varikliuko, ant kurio sukasi ir Yakuza 6. plius ten maciau kad ant Yakuza Kiwami dar ten pack'us kazkokius nemokai isleido :) kaina Yakuza 0 ir Kiwami jau nukritusios ir tikrai nera brangus, bet content'o gauni tiek, kad uzteks ilgam :)

 

as tai nesuprantu, kas gali atsisakyt gero zaidimo vien todel kad platinos nesurinks ar ilgai uztruks :/ manau svarbiausia turetu buti geras zaidimas o platina kaip bonusas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neatsisakau gero žaidimo vien dėl to, kad nerinksiu platinos, tiesiog sakau, kad man patinka pereiti žaidimą visiškai, kai sumoki už jį pinigus :D nesu trophy hunteris, tiesiog noriu pirkti žaidimus tuos, kurie tikrai verti tų pinigų, nors ir yra daug gerų senų žaidimų, ypač geromis kainomis, tačiau norisi mėgautis tuo žaidimu, o ne taip kaip buvo su WWII, kad tik peržaist greičiau ir parduoti.

O dėl remake, tai kažkaip teko pabandyti uncharted collection ir nusivyliau, tikėjausi gal perdaug gražesnės grafikos ir visos tos fizikos, bet nebandęs kitų remake, tai gal todėl turiu susidaręs ne kokią nuomonę apie juos. Kaip sakoma nepabandęs nesužinosi.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tales of Xillia labai įdomus pasitaikė, nesigailiu pradėjęs. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pvž patinka surinkt 100% achievs tarkim ant xbox, kartais labai sudomina žaidimas, kaip dabar lošiu Assasins Creed unity, bet vien dėl to, kad jis senas sunku gaut visus achievmentus, nes nėra lošiančių online, tai reik dabar ieškot per užsienio forumus kas padės pereit, o gaila palikt du neatrakintus iki pilnumos:) tas pats ir su watch dogs buvo, main game 1 achievmentas liko kuris online ir savaitę reikėjo ieškot kas padėtų:) tai jeigu norint žaist senus žaidimus dėl pasiekimų reikia daug kantrybės turėt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neatsisakau gero žaidimo vien dėl to, kad nerinksiu platinos, tiesiog sakau, kad man patinka pereiti žaidimą visiškai, kai sumoki už jį pinigus :D nesu trophy hunteris, tiesiog noriu pirkti žaidimus tuos, kurie tikrai verti tų pinigų, nors ir yra daug gerų senų žaidimų, ypač geromis kainomis, tačiau norisi mėgautis tuo žaidimu, o ne taip kaip buvo su WWII, kad tik peržaist greičiau ir parduoti.

 

O dėl remake, tai kažkaip teko pabandyti uncharted collection ir nusivyliau, tikėjausi gal perdaug gražesnės grafikos ir visos tos fizikos, bet nebandęs kitų remake, tai gal todėl turiu susidaręs ne kokią nuomonę apie juos. Kaip sakoma nepabandęs nesužinosi.. :D

 

Pabandyk the order 1886 PS4 exclusive. Visu jau pamirstas, bet tikrai neblogas zaidimas :). O ir Platina labai lengva. Na ir grafika tikrai zavinti !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi Yakuza 0 nepavyko niekur gauti, o kiti kosmoso prašo už tą žaidimą, tai pasiėmiau Assassin's Creed Origins. Turėtų užtekti ilgam, kadangi bandysiu rinkti platiną  :acc:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik nuplatininau AC: Origins, o dabar vel pradejau Skyrim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik nuplatininau AC: Origins, o dabar vel pradejau Skyrim

Sunki platina?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunki platina?

Ne, uztrukau 40 valandu per daug nesistengdamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, uztrukau 40 valandu per daug nesistengdamas

O pirmiausia perėjai žaidimą: main ir side questus ir tada rinkai likusius trophy ar tiesiog pasižiūrėdavai ką reikia padaryti ir darydavai, kad nieko nepraleistum?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pirmiausia perėjai žaidimą: main ir side questus ir tada rinkai likusius trophy ar tiesiog pasižiūrėdavai ką reikia padaryti ir darydavai, kad nieko nepraleistum?

Perejau main story ir stengiaus, kuo daugiau vietu atrakint. Missables trofeju nelabai yra 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS425thEdition-Header.png

Kol kas perejau 2 ir 3 dalis, sitas neatrodo toks itraukiantis, kaip trecia dalis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Persona 5. Biškiuką jau užkniso man grindint kindness, nors noriu Futabą paimt. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.