sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

as atsisiunciau ir perejau Old Blood,nes prisiziurejau Wolfenstein treilerio per E3 :D uzsinorejau nacius pazudyt.perejas ji,emiausi Mad Max nes buvau nedamuses :) dar ir Horizon nedamustas stovi :D plius pamates Metro Exodus uzsinirejau ir ta palosti,nes 2033 dar neperejas ir dar LAst Light laukia :D po to Witcheri damust iki galo reikes ir Bastion :D daug pradetu,niekas nepabaigta :D o zaidimu kolekcija tik dideja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai kai yra dar kas nebaigta. Pas mane gal tik mgs 5 nebaigtas story prasme dar tik per puse perkopes buvau taip ir palikes kazkaip. Belekiek side misiju ten buvo eita ir eita. As kai po ilgo laiko pasimu kazkada zaista zaidima tai man jis kazko nelimpa neprisimenu ten kas kaip tai losiu per nauja viska kad ir simta valandinius zaidimus.

 

Vakar pasemiau Division. Nu ledas ant pro atrodo. Smagios misijos , greit perprantamas valdymas. Geras coverinimasis, ne per daug lipnus bet gali per atstuma coverintis nepastebetas. Super. Laukia ilga kelione ginklu bandyme kas geriau kas idomiau, looto rinkime. Kaip tik pirma teritorija praejau su saidais plius story pakartojau ant hard. Jega zaidimas kaip ir online bet nereikia but online realiai. Kad pasigrozet vaizdais siaip basciausi gatvelemis plius looto deziu radau kampuose pasleptu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pamenu prisiskaiciau apie ta Division blogu daug atsiliepimu ir vengiau jo, bet pabandziau vistiek ir likau nustebes, nes zaidimas ziauriai geras :) Taip paciai buvo ir su Watch Dogs pirma dalim. Taip uzkabliavo, kad ir platina pasidariau ir season pass nusipirkau :) Dabar nebekreipiu demesio i tuos atsiliepimus. Siuo metu su drauge po darbu pakapojam Star Wars survival misijas split screen, savaitgaliais su draugais Playroom VR, o kartais uzsidedu antrus triusikus ir einu lost residenta 7 per VR akinius  :acc:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes pagrinde visi atsiliepimai apie division tai apie pvp puse. Story misijos tokiem tik greitas levelio pasikelimas kad patekt i tamsias zonas. Bet vistik tai labai geras ir solo zaidimas su idomiais igudziu kelimais. Plius dlc irgi solo lost dar galima bent jau pozemius tai veikt tikrai bus ka solo. Cia kaip ir the Crew . Man jame labai gera ir idomi story ir priezastis lenktyniauti aiski , tikrai idomiau nei nfs story koks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekad nežiūriu aš į tuos įvertinimus žaidimo, jei aš noriu jo tai ir perku, Šikau ir skambinau ant tų įvertinimų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man geriausias vertinimas sau paciam tai kazkiek gameplay paziuret ir man aisku. Kazkaip dar nesu prasoves su tuo. Division nuo pat pirmo treilerio senai senai dar suzavejo. Nesitikejau kad toks geras gameplay bus net.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pradžią buvo tokia bugova, bet žaisti buvo tikrai smagu ir neskaitau to kad jau buvo jis toks blogas, man tikrai jis buvo geras, tik dabar apleidau ji labai, bet dabar tiek fix padarė tai gavai sutvarkyta žaidimą dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent sufixinta su geru pro palaikymu ir uz 15 euru.

Tik va zaidimas savo meniu nesupranta kad as losiu jau full game, vis dar meniu raso unlock full game . Nes as losiau demo ir tuo metu nupirkau per psn o ne per zaidima. Nes is zaidimo menu tai neveike tas kazkokia tinklo klaida mete. Tai dabar losiu kaip full game bet zaidimo meniu vis dar meta unlock full game kaip kad trial versijoj buvo. Nejau reiks perinstalint zaidima per nauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia apzvalgas ziuret kada nori suzinot kaip zaidimas rieda tam tikroje platformoje,ypac ant pc,tai labai padeda.visa kita.gali ziuret gameplay per youtube ir susidaryt pats kas tau tinka.vis gi esam suauge vyrai,tai jau zinom savo pomegius tam tikriems zaidimams,tai gali buti kad gal bus ir blogi atsiliepimai,bet tu megausies :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip bet matyt ne visi is gameplay video susidaro tinkama nuomone nes poto tiek rage buna del kazkokiu dalyku ir kaltina devus tada kodel jis nusipirko zaidima :) juokinga ir tiek is tokiu. Tipo ooo zadejo devai tiek ir tiek o palosiau ilgiau ir nuobodu tapo.

Ir tikrai yra zmoniu kurie totaliai neturi savo nuomones arba nezino ko jie nori. Paskaito kokia apzvalga vieno zmogaus kuri paremta vieno zmogaus nuomone ir po to apsimauna konkreciai. :D

Devai aisku ant to bando islost kodel gi ne.ziu mes skaitem ten kazkieno atsiepimus ir padarem toki zaidima koki jus norejot. Rly? As to nenorejau niekad pvz.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau Grow up, 100% achievments, pradedu watch dogs, gal kas nors taip pat naudojatės xbox live dovanomis ir norit kartu pereit coop misijas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.