sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Life is Strange. Vakar pabandžiau tą nemokamą episodą tai sugraudino ir šiandien steame atseikėjau eurus už likusius episodus :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
pastaruoju metu žaidžiu daug klasikų, kurias esu perėjęs arba nepabaigęs:

SH3

Stalker 1

Valkyria Chronicles

Lost Planet

Dragons Dogma

Deadly Premonition

Dark Souls II

Cold Fear

RE 4

dar mąstau ant PS3 pažaist Yakuza 5 nes iš šitos serijos žaidžiau tik Dead Souls, tai gan nekoks įspūdis, bet žinau, kad kiti geresni. :)

 

ir labai laukiua ni-oh, turėtų būt blast ir jaučiu vis tiek turėtų PC išleist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau Dark Souls seriją, kolkas nebuvau žaidęs nei vienos dalies, bet dabar nutariau užsimti su šia serija. Tikėjausi jog žaidimas bus beproto sunkus ir negailestingas, nes tokie komentarai dažniausiai lydėdavo šios serijos žaidimus, tačiau aplamai aš nieko ten baisaus nematau, visko ko reikia šiame žaidime tai kantrybės, jo nepažaisi kaip hack n slash. Tikrai galvojau jog bus daug daug sunkiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau batman arkham knight ir GTA5. Dabar bandysiu toliau žaisti Witcher 3 ir Alien isolation. Iš mp žaidžiu overwatch.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fallout Shelter PC dar teko app siųstis ir dar registruotis , kai ant android esu daugiau perėjas (ir nereikėjo registruotis Bethesda.net) bet ant PC geriau žaisti didesnis ekranas :)

O vakare laukia No Man's Sky

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia atsidžiaugti PS3 malonumais:
Bayonetta

Dante's Inferno

Ni No Kuni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cod advance warfare, kolkas visai nieko story ir gameplay (aišku žinau, kad bus trumpas sp režimas,bet už 9eurus sueis); ir the order 1886-bus matyt kaip toliau geimas,kolkas mažai bandžiau,duoda per daug qte,norisi laisvės . Grafiškai aišku wow, ir muzika, senovės atmosfera labai gera :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar žaidžiu free to play žaidimus su PS4, kol neturiu normalių, tenka tokiais tenkintis :D siunčiuosi, kaip tik Paragone, šiek tiek LOL'ą primena, gal visai patiks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.