sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

witcheris pereitas...tai lieka Forza 4 vel :yes: .

Jau perejai :o Kodel ispudziu nepasidalini?

 

P.s Nu laukiu savaitgalio damusiu batman ir gal bandysiu trofejus surinkti.. Po to vel jauciu grysiu prie raganiaus.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fallout New Vegas. Pc su kruva modu . Gaunasi remasteris. Visos teksturos, veidai, ginklai, rubai ir aplinkos aukstos kokybes.plius daugiau upgreidu ginklam. Ko daugiau ir reikia F4 belaukiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki nervų netekimo užstrigau vienoje vietoje su kontraktais Killzone: Mercenary (PS Vita), tai vakar atsisiunčiau ir pradėjau Batman: Arkham Origins Blackgate (PS Vita), pailsėti nuo Killzone :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

God of War 3 Remastered Ištikro jį ant ps3 buvau perėjas, bet pradėjus žaisti atrodo, kad lošiu nauja GoW žaidima, nės kai kuriu leveliu neatsimenu ir puzzliu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

God of War 3 Remastered Ištikro jį ant ps3 buvau perėjas, bet pradėjus žaisti atrodo, kad lošiu nauja GoW žaidima, nės kai kuriu leveliu neatsimenu ir puzzliu. :D

 

Sunku net pagalvoti kaip remastered versija atrodo, kai ps3 versija, kurią dar kartą prieš pusę metų perėjau ir grafikos vis dar pasakiškai atrodė.

Aš šiuo metu žaidžiu jau pereitą Beyond: Two Souls. Bandysim visas likusias 7-ias pabaigas pamatyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AC Unity side misijas. ir siaip pati zaidima is naujo darant kuo daugiau side stuff.

Fallout New Vegas + kruva modu

Forza 4

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vis kartas nuo karto prisėdu prie Witcher 3, Lovoje dažniausiai žaidžiu su N3DS, tai Shin Megami Tensei IV esu gerai įpusėjęs, žaidimas tamsus, bet labai geras (ypač JRPG mėgėjams).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau Watch Dogs - jaučiu pirmas ant tiek bugovas žaidimas, kad net žaist neįmanoma (net ir sukandus dantis). Nežinau, ar verta toliau juo užsiimti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau Watch Dogs - jaučiu pirmas ant tiek bugovas žaidimas, kad net žaist neįmanoma (net ir sukandus dantis). Nežinau, ar verta toliau juo užsiimti...

Kokia versija pc? As ant ps4 ir ne vieno bugo kol kas neradau. Gryzes damusiu ji, ir jau pereisiu 2 syk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia versija pc? As ant ps4 ir ne vieno bugo kol kas neradau. Gryzes damusiu ji, ir jau pereisiu 2 syk.

PS3 pas mane - tikrai daugiau negu kraupu, ten preprepreprepreprepreprealpha versija 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.