sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Dariausi mini maratoną

 

Resistance_Fall_of_Man.jpg

 

 

1-Resistance_2.jpg\

 

Pirmoje dalyje ryškiai jaučiasi žaidimo amžius, grafika, kuri kažkada rodė konsolės galimybes, dabar rodo tik žaidimo amžių, žaidimas, kuris buvo vadinamas geru tech demo nebeliko nei labai geru, nei tech demo. Bet visgi susižaidė visai smagiai, gal, todėl, kad šaudykliu beveik nelošiu ir toks run'n'gun pleškinimas gerai pravalė smegenis. O ir šiaip, norėjau susipažinti su serija, tai reikėjo tą daryti nuo pradžių.

Prabreezinus pro pirmą dalį, antra jau nei kiek nerodo savo amžiaus, jei pirmoje buvo clunky meniu, seni sprendimai su gyvybių atstatymu, minimalus kiekis checkpoint, tai čia jau viskas pagal dabartines tradicijas. Gameplay smagesnis ir tvirtesnis, siužetas geriau pasakojimas, o ir šiaip įdomu retrospektyviai pamatyti kaip per kelis metus patobulėja grafika.

 

Su antra dalimi pasimato ir koks blogis yra MP trofėjai, pirma, kad dažniausiai būna bukas grindas, antra, kad uždarius žaidimo serverius, kaip, kad su šia dalimi atsitiko, jų pabaigti neįmanoma. (nors abejoju kas pajėgtų sumerkti 60h mpp grindo į šaudyklę). Tikiuosi kažkada kūrėjai ateis į protą.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su antra dalimi pasimato ir koks blogis yra MP trofėjai, pirma, kad dažniausiai būna bukas grindas, antra, kad uždarius žaidimo serverius, kaip, kad su šia dalimi atsitiko, jų pabaigti neįmanoma. (nors abejoju kas pajėgtų sumerkti 60h mpp grindo į šaudyklę). Tikiuosi kažkada kūrėjai ateis į protą.

čia jau tavo problema yra o ne kūrėju, kad per vėlai nusiperki žaidimą, ir šiaip kaip sakoma "traukinys šikančiu nelaukia" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia jau tavo problema yra o ne kūrėju, kad per vėlai nusiperki žaidimą, ir šiaip kaip sakoma "traukinys šikančiu nelaukia" :)

griežtą frazę užmetei :D  na o į temą, dabar žaidžiu Dynasty warriors 8 su Ps4, kolkas įspūdis labai geras dėl muzikos,story ir kad nei biškį nelagina kaip su senesnėm konsolėm. puola krūva priešų ir konsolė puikiai susidoroja,išgydė frame dropo bėdas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip pats kaltas, bet cia kureju interesas turi buti, nes ju zaidimus galbut zais ir po 10metu. Tai jei darai kazka, tai daryk, kad tai nebutu trumpalaikis produktas ir zmones visapusiskai galetu juo dziaugtis ir ateityje.

 

Isvis multyplayer trofejai yra didziausias bullshitas. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pirma ir antra dalis kaip,ps žaidžiant ant 3d tai pastringa žaidimas,be 3d būna kad ant cinematics lagina nervina šitas dalykas

 

na 2 dalis ant ps3 man buvo labai gera savo laiku tik po 3 dalies atrodys jau kazkiek pasenus greiciausia. man kz3 su move labai patiko lost pamenu. del lago ..kazkas negerai su ps3  gal perkaista ar ka..arba cache prasivalyt reik ten uzsikiso visokiais ...

perejau Max Payne 3 tik dabar ant dienu ..amazing omg ... :gusta:  senai tokio gerio story prasme nelosiau..o muzika tai po zaidimo klausau is OST kelis gabalus atskirai ..awesome .. 

daba losiu  GTA 5 ..labai gers yr .. :megusta:  neitiketina kad xbox tokia grafika dar gali rodyt be akis badanciu downgreidu kaip kitu zaidimu.   

 

child of light...amazing fonai nupiesti ir siaip visas vizualas ... :omg:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2jb6t3.jpg

 

Užbaigiau Infamous: Second Son Good route'ą, tai sekantis žaidimas bus Knack.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yakuza 3,kiek laiko uzeme vien kol visa story praziurejau kapinese...bet turejau tai padaryti,nes nezaides pirmos ir antros dalies :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Back to the Future daugiau negu prieš du metus gavau nemokamai visus Episode 1-5
Tik dabar pradėjau žaisti visai užmiršęs buvau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yakuza 3,kiek laiko uzeme vien kol visa story praziurejau kapinese...bet turejau tai padaryti,nes nezaides pirmos ir antros dalies :)

pavydziu jakuzos,tik pirma ir antra zaides ant ps2, nuostabus geimas. gal kada su gaikai/playstation now sulauksim transliavimo galimybiu :D jau nepirksiu ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Visko gali buti,daug gerio gautumem su tuo gaikai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Unchained Blades  silent hilll orgins   sol trigger :) dauguma pamirso kad ps4  turi  

Yakuza: Ishin  Redagavo miria

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Unchained Blades  silent hilll orgins   sol trigger :) dauguma pamirso kad ps4  turi  

Yakuza: Ishin 

 

Bandziau yakuza ishin demo ps4,neblogas,bet tik heroglifai,ner anglu kalbos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inFamous. Patį patį patį pirmą.

 

Wow, nors randu daug panašumų į Prototype (kuris ant pc man šiaip nepatiko, čia gal tik mano bėda, kad prie pc netaip smagu), įspūdingai. Tikra atgaiva po GTAonline grindinimo. Gta tiesiogine to žodžio prasme užkniso. Esu per 6lvl nuo 100lvl ir dar vieno gold trophy, bet jame dar tiek daug visko padaryt.... Tiesiog palauksiu brolio ir abu rinksim Online trophies.

 

Ofcourse, reikės dar jo pakaulyti ir inFamous2.

 

Dar dvi savaite palijau Jetpack Joyride. Žinau, kad tai šiaip telefoninis geimas, bet ant PS3 jis man daug smagesnis. Dabar beliko tik nuskristi 5km viena gyvybe. Vienintelis trophy. Netgi tas, kuriam šiaip reikia 640k coins padarytas. Mano mediniai refleksai tame žaidime nepadeda :fuuu:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.