sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Kai davė PS Plus, iš karto siunčiausi, žaidžiau ir nelabai patiko, matyt, buvau pavargęs nuo atvirų pasaulių.

 

Dabar dedu iš peties. Toks įdomus su daug įvairių galimybių. 10 balų. :thumbup:

 

batman_arkham_city_ps3_final1.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau įpusėjau AC III - kol kas atrodo silpniausiai iš visos serijos, nors pasaulis įdomiausias. Dar laukiu kol ateis Sleeping Dogs

Tai ji tokia ir yra, siužetas nežino kur eiti, veikėjai, o ypač pagrindinis nuobodūs. Man išvis tų ateities sequence galėtų ir nenaudoti, užtektų, kad galėčiau pažaisti su skirtingu laimečiu assasinais.

 

Aš katik baigiau AC: brotherhood, tai kai lošiu nuo pirmos po truputį tai kiekviena kol kas vis geresnė nei prie šai ėjusi.

O dabar pradėjau God Of War 2, smagu pačiam žaisti, nes anksčiau pažiūrėdava tik kaip draugė žaisdavo, dabar ir pats džiaugiuosi, o ir platina šito bus. :)

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ji tokia ir yra, siužetas nežino kur eiti, veikėjai, o ypač pagrindinis nuobodūs. Man išvis tų ateities sequence galėtų ir nenaudoti, užtektų, kad galėčiau pažaisti su skirtingu laimečiu assasinais.

 

Pabaiga irgi WTF grynai, net nesupratau, kad žaidimas baigės, kol titrų nepamačiau. Berods dar epilogo misijos liko, bet kažkodėl įtariu, jog situacijos jos nepakeis.

 Reikės dėt į šalį AC III ir pradėt Sleeping Dogs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigiau Thief, dabar Castlevania Lords Of Shadow, po to imsiu antra dali, o tada galvosiu gal South Park :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal patarsit kokiu zaidimu ant pc? turiu BF4 originala thief metro call of juarez sniper ghost warrior 2 tai situ nesiulykit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Sveiki gal patarsit kokiu zaidimu ant pc? turiu BF4 originala thief metro call of juarez sniper ghost warrior 2 tai situ nesiulykit :)

Ne cia pataikei su situo klausimu paskaityk temos pavadinima........ .....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ponas gipsiuk neradau temos kur butu galima paklausti tai manau ir cia galima butu paklausti nes tie kas zaidzia gali ir pasiulyti zaidziamu...

Redagavo augustinas51

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Na ponas gipsiuk neradau temos kur butu galima paklausti tai manau ir cia galima butu paklausti nes tie kas zaidzia gali ir pasiulyti zaidziamu...

Tada naudok off topic.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baigiau AC:Revelations ir su kiek viena dalim man šis žaidimas tik gerėja.Istorija man labai patinka,gameplay irgi geras.Dabar eisiu AC 3 antrą kartą, kad prisimint, kas ten tiksliai vyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Baigiau AC:Revelations ir su kiek viena dalim man šis žaidimas tik gerėja.Istorija man labai patinka,gameplay irgi geras.Dabar eisiu AC 3 antrą kartą, kad prisimint, kas ten tiksliai vyko.

Man tai 3 bsk stabdis buvo, kazkaip naujas veikejas idomuma sustabde, bet is esmes tai game geras buvo. Po 3 dalies ketvirtosios piratu gyvenimas viska atgaivino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar pradėjau Brothers, tikrai įdomus ir išsiskiriantis žaidimas, ypač valdymu, trofėjai gana lengvi, pirma peresiu story be spoilu, tada surinksiu trofėjus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.