sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Prisikaupė noro palošti, tai nusprendžiau išbandyti Metro Last Light.

 

Tiek grafiškai, tiek žaidimo eiga šis kūrinys tikrai vertas dėmesio. Dar nebuvo nuobodžios akimirkos jame. Aplinkos nuostabios.

 

FPS ir fantastikos mėgėjams patiks. :thumbup:

 

4020628512217_l.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisikaupė noro palošti, tai nusprendžiau išbandyti Metro Last Light.

 

Tiek grafiškai, tiek žaidimo eiga šis kūrinys tikrai vertas dėmesio. Dar nebuvo nuobodžios akimirkos jame. Aplinkos nuostabios.

 

FPS ir fantastikos mėgėjams patiks. :thumbup:

 

Pries tave vos ne ta pati parasiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas: o žaidžiat su rusišku ar anglišku įgarsinimu? Nes pvz. man rusiškai žaidimas daug geriau skamba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas: o žaidžiat su rusišku ar anglišku įgarsinimu? Nes pvz. man rusiškai žaidimas daug geriau skamba.

Toki zaidima tik rusu igarsinimu reik zaist, nes ta visa atmosfera dar daugiau pagyvina. 

Pats dabar uzsikabliavau ant dotos 2

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas: o žaidžiat su rusišku ar anglišku įgarsinimu? Nes pvz. man rusiškai žaidimas daug geriau skamba.

Aišku, jog angliškai. Puikiai jaučiasi visi rusiški akcentai, tad negadina vaizdo. Be to, neturiu jokio noro gilintis į rusų kalbos pamokas. Geriau gilinuosi į anglų visada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas: o žaidžiat su rusišku ar anglišku įgarsinimu? Nes pvz. man rusiškai žaidimas daug geriau skamba.

Jei žaidime būna rusiškas įgarsinimas visada aš ji pasirenku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisikaupė noro palošti, tai nusprendžiau išbandyti Metro Last Light.

 

Tiek grafiškai, tiek žaidimo eiga šis kūrinys tikrai vertas dėmesio. Dar nebuvo nuobodžios akimirkos jame. Aplinkos nuostabios.

 

FPS ir fantastikos mėgėjams patiks. :thumbup:

 

4020628512217_l.jpg

 

DAT KOVER ARTWORK  :omg:  :omg:  :omg: 

 

Kas dėl kalbų, rinkčiausi rusų, lenkų žaidimuose (witcher) rinkčiausi lenkų, nes visada geresnis įgarsinimas yra ta kalba, kuria kalba kūrėjai. Bet kadangi moku tik anglų ir vokiečių, rusų minimalios žinios, tai tenka visada žaisti en.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dabar kibau į Assassin's Creed:Revelations ir Saints Row 3 po truputį bandau :)

P.S Iš Revelations man vienam Dezmondas į jauną Niko(iš gta 4) panašus? :D

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po truputi pradėjau įvaldyt Shift 2 unleashed, bet vietomis vistiek dar nesuprantu valdymo. Beje jo online mokamas? nes prašo redeem code, bet žaidima pirkau panaudota, tai kodas taip pat buvo panaudotas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei žaidime būna rusiškas įgarsinimas visada aš ji pasirenku

Ne į temą

Mačiau tavo video apie the Last of Us su rusišku įgarsinimu. Pats žaidimą perėjau kelis kartus skirtingomis kalbomis - iš pradžių angliškai, tada rusiškai ir dar lenkiškai, tai galiu pasakyti, kad būtent šitam žaidimui labiausiai tinka anglų. Profesionaliausia (tas turėtų būt aišku, nes buvo kuriama ta kalba). Rusiškai ne visada realistiškai uždubliavo, lenkiškai irgi nevisai sėkmingai. Na dubliažas toks nelabai blogas, bet ir geru nepavadinsi. Šiaip tai daugelyje žaidimų prarandama tikroji dvasia dėl kito įgarsinimo. Bet aš ir pats mėgstu kai kuriuos žaidimus kitomis kalbomis žaisti. Pvz. Metro labai rusų tinka, Point and Click irgi neblogai kita kalba žaidžiasi - Syberia, Longest Journey. Bet tokius kaip The Last of Us ar Uncharted, tai tik angliškai - daaaaaug geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po truputi pradėjau įvaldyt Shift 2 unleashed, bet vietomis vistiek dar nesuprantu valdymo. Beje jo online mokamas? nes prašo redeem code, bet žaidima pirkau panaudota, tai kodas taip pat buvo panaudotas

EA panaikino online pass tai nereik kodo, norint online lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai as irgi sita buvau girdejas, dabar duoda pasirinkti 2 days free mode, arba redeem code :) bet kolkas dar online nelosiu


Dar toks klausimas, ar eina nusipirkt redeem code, kad panaudot limited edition content, nes zaidimo kodas jau panaudotas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.