sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

per viena diena perejai? negi toks trumpas? :)

Story perėjau,dėl pašalinių misijų tai nežinau ar pereidinėsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagrinde candy crush saga :( perejau praktiskai visus noretus ant curent gen,mazai kas kabina :(

Pavydžiu :D Pas mane tai toks milžiniškas backlog turimų žaidimų susidarė, o dar kiek tų, kurių net neturiu... Dabar Assassin's Creed Black Flag ir Liberation bandau pereiti, DMC pradėjau, Borderlands po biški, Persona 4, Soul Sacrifice, Oddworld: Stranger's Wrath. Visi savotiškai nuostabūs žaidimai, net nežinau ties kuriuo susikaupti  :wacko:

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagrinde candy crush saga :( perejau praktiskai visus noretus ant curent gen,mazai kas kabina :(

Same here. Kaip ir nebeturiu ką lošti - SP visus man įdomius perėjau, o iš MP žaidimų nelabai kas domina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavydžiu :D Pas mane tai toks milžiniškas backlog turimų žaidimų susidarė, o dar kiek tų, kurių net neturiu... Dabar Assassin's Creed Black Flag ir Liberation bandau pereiti, DMC pradėjau, Borderlands po biški, Persona 4, Soul Sacrifice, Oddworld: Stranger's Wrath. Visi savotiškai nuostabūs žaidimai, net nežinau ties kuriuo susikaupti  :wacko:

cia uzjausti reikia o ne pavydeti :D su ps4 bus kitaip,manau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia uzjausti reikia o ne pavydeti :Dsu ps4 bus kitaip,manau :)

Kad ir iš ateinančių žaidimų per daug kas nevilioja. Watch Dogs, The Division ir Titanfall tik mane kaip ir domina. Na, ir Telltale žaidimai. Jų laukiu labiausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir iš ateinančių žaidimų per daug kas nevilioja. Watch Dogs, The Division ir Titanfall tik mane kaip ir domina. Na, ir Telltale žaidimai. Jų laukiu labiausiai.

nu cia skonio ir isbandymo-isitikinimo reikalas :) man vien ps4 galimybes jau atrodo idomiai, o is geimu tai second son; watchdogs; carmageddon; drive club laukiu. Ir PS exclusive zaidimai Yakuza ziauriai patikdavo,dar nuo ps2 laiku. gal ir nex gen koki sumastys :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Soul sacrifice baisiai užkabino jau 25h įdėta į žaidimą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Watch Dogs, The Division ir Titanfall, Telltale žaidimai. 

second son; watchdogs; carmageddon; drive club laukiu. Ir PS exclusive zaidimai

O Witcher 3? :) Tas gi geriausiu pasaulyje žaidimu bus :D Ne nu, rimtai puikus žaidimas nusimato. Paskutinė dalis, istorijos užbaigimas, open world, combat, grafika - viskas kolkas neįtikėtinai atrodo. O Dragon Age: Inquisition, o Thief, o dar daug kitų? Gerų žaidimų tikrai netruks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.