sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

Aš GTA online lošiu, lietuvių tenka sutikti, bet retai. Pradžioje nelabai įdomus tas MP, bet vėliau nuo kokio 18 lvl atsirakina daug režimų, misijų ir pan., tai iškart įdomiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA Online visai nekabino, greit pajauciau kad, nera ka veikt. Smagiau Max Payne 3 online saudau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš GTA online lošiu, lietuvių tenka sutikti, bet retai. Pradžioje nelabai įdomus tas MP, bet vėliau nuo kokio 18 lvl atsirakina daug režimų, misijų ir pan., tai iškart įdomiau

Bet iki to 18 lvl reikia ilgokai pasedėt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka galiu pasakyt viskas tas pats,bet ant ps3 tai priprast reikia ant viso craftinimo ir bloku deliojimo o saip gerai zaidziasi patiko tikrai,tik kad mp nera :/

įdomu kodėl mp nėra, nes per ps3 mačiau kad kai tu žaidei rašė kad MP ? arba tiesiog klaida ten buvo, o gal man pasivaideno :)  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi mačiau vienas iš friendlisto žaidžia ir rašo Multiplayer. Yra ten tas Multi, iki 8 žaidėjų.

 

Minecraft: PlayStation 3 Edition comes packed with cool stuff: split-screen support for up to four players, online multiplayer for up to eight, Creative mode, Survival mode, and a bundle of Trophies.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomu kodėl mp nėra, nes per ps3 mačiau kad kai tu žaidei rašė kad MP ? arba tiesiog klaida ten buvo, o gal man pasivaideno :)

va del sito tai nzn as,nes as vienas praktiskai zaidziau visalaika ir pasirenki new game ten creatina world ir viskas zaidi,zinau kad draugam invite bet kuriuo metu gali siusti,Vis del to yra tas mp bet siaip nera taip kad su bet kuo zaist galetum,arba dar neiisigilinau i tai :D ai vat dar ka radau tai praktiskai kuriant world nauja tai tenais per options eina nusistatyt kur kuri onlne ar ne ar tik draugam, jauciu del to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant PC: DayZ( Moda, ne standalone (kolkas :) ) ) , CSS, ir Rust ruosiuos pirkt :D. Kolkas laukiu The wolf among us antro epizodo ir the walking dead.

Xbox360: Battlefield 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SP maigau dabar Persona 4 Golden (didelis gėris), toliau žaidžiu vis nesibaigiantį Skyrim: GOTY, MP fronte: FiFa 14 - 4 divizionas ir išbandžiau Killzone Mercenary MP - labai smagu : )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Antrą kartą pereidinėju The Walking Dead, tada reiks pereiti DLC ir antro sezono pirmą ep., o kai tingisi lošti TWD ir norisi pasišaudyti MP, įsijungiu seną gerą Bad Company 2. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau žaisti Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy (PS2). Žaidimas atrodo gan neblogai ir yra visai įdomus.

Dar bandžiau Fatal Frame II: Crimson Butterfly (PS2), bet tokie žaidimai turbūt ne man, truputį pažaidžiau ir padėjau į šalį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėl prasidėjau su Dragon Age: Origins. Tikiuosi, kad šį kartą normaliai užbaigsiu, nes vis kažko iki pabaigimo pritrūkdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.