sausainisLTU

Krepšinis

Rekomenduojami pranešimai

Kodel silpnai zaidzia?Kad praituose abejose rungtynese savo varzovus laisvai sutriuskino.O Brazilai siandien tikrai saunuoliai,sulose labai gerai,gaila kad nelaimejo.

Prastai todėl, nes pataikymas neįspūdingas. Čia jie kaip tik geriau turėtu mėtiti, nes linija tritaškio arčiau nei NBA, be to ir centrą vieną turi (Tysoną), o kai jis atsisėda ir vietoj jo Odomas žaidžia (dažniausiai), priešininkai baudos aikštelėje beveik bet ką daro, nes Odomas tiesiog nemoka taip gintis gerai. Mano nuomonė, kad jie tikrai nelaimės čempionato ir iki finalo nenueis, manau, kad kitam etape iškris. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prastai todėl, nes pataikymas neįspūdingas. Čia jie kaip tik geriau turėtu mėtiti, nes linija tritaškio arčiau nei NBA, be to ir centrą vieną turi (Tysoną), o kai jis atsisėda ir vietoj jo Odomas žaidžia (dažniausiai), priešininkai baudos aikštelėje beveik bet ką daro, nes Odomas tiesiog nemoka taip gintis gerai. Mano nuomonė, kad jie tikrai nelaimės čempionato ir iki finalo nenueis, manau, kad kitam etape iškris. :)

Aha, mačiau kaip jie su lietuviais pasiruošime žaidė, tai galiu pasakyt nieko įspūdingo nemačiau, nei ten jie labai taiklūs nepasirodė, daug klaidų daro, aišku lietuviai viską dar blogiau daro, todėl ir pralošė ~20 taškų, bet pagrindinių NBA žvaigždžių nėra ir manau jei susitiktų ispanai su amerikiečiais tai statyčiau už ispanus. O kaip bus taip bus, pamatysim. Tik viena aišku kad medalių mes tikriausiai nematysim...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ispanija su Amerika jau buvo susitikusios Ispanijoje, kur vyko parengiamasis čempionatas. Ir tada su dabartiniais JAV žaidėjais nugalėjo ispanus. Visiem būna blogų rungtynių, Lietuva - Kanada irgi prastai sulošė, bet neskuba visi po to sakyt, kad lietuviai kris kitam etape. JAV tikrai išeis į pusfinalį, nes 3 pergales jau turi, loš su Tunisu ir Iranu. Manau abi laimės. 1 vieta grupėj. Tai tikriausiai žais ketvirtfinalyje su tom prastesnėm komandom(Nes jie savo grupėj pirmi). Taip kad manau, pusfinalyje jau tikrai. O tas pasakymas, kad turi geriau mėtyti, nes tritaškis arčiau, tai nieko nepriduoda. Jei būtų toliau, per silpnai mestų, o dabar meta per stipriai.

Redagavo dudeperfect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia tai buvo rungtynės ,tiek laimes įvarė ,pirmai rugsejo savaitei uzteks ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visalaik tikejau, kad mes nugalesim ispanus siandien, net kai pralaiminejom 18 tasku, giliai viduje sakiau sau, mes laimesim !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mldc lietuviai pagaliau patvarke visokius gasolius rudzius ir panasiai

 

 

P.S zirafa gudruti reiktu ant ant lauzo iskept uz tai kad mane ispanu pergale bus!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mldc lietuviai pagaliau patvarke visokius gasolius rudzius ir panasiai

P.S zirafa gudruti reiktu ant ant lauzo iskept uz tai kad mane ispanu pergale bus!!!

Mane tai isvis uzknisa, tie visi "orakulai" prisigalvoja nesamoniu durneliai, as tuo asilu ilgu kaklu niekad netikejau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.