EoX

xbox diskasuktis

Rekomenduojami pranešimai

Tai taip. Tada reikia akutę pravalyti. Man panašiai su PS1 buvo, bet pravaliau ir čiki piki ėjo. :oops:

nu as irgi turejes ps1 ten tikrai lengva ta akute nuvalyt atsidaro tas deklas kur diska dedi ir matosi ta akute o su xboxu daug darbo reike visas plasmases isimt veliau ta deze gelezine dar atsukinet veliau dar cd rooma reike atsukt .. ten ziurejau jei kazka prilieti su pirstu kazkoki suduka viskas ate nauja cd rooma

Redagavo EoX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as irgi turejes ps1 ten tikrai lengva ta akute nuvalyt atsidaro tas deklas kur diska dedi ir matosi ta akute o su xboxu daug darbo reike visas plasmases isimt veliau ta deze gelezine dar atsukinet veliau dar cd rooma reike atsukt .. ten ziurejau jei kazka prilieti su pirstu kazkoki suduka viskas ate nauja cd rooma

Pas meistriuką nunešk, išvalys tau akutę ir sudės x'ą atgal.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na is visu postu supratau kad cia susirinko vienas uz kita protingesni tai as pabusiu durniausias :oops: tai vat nusipirk cd kuris pravalo laseri ir nieko ardyt nereikes ir jei tas nepades tada verta susimastyti del laserio nes gali but kad diskas pazeide laserio lesi ir dabar jis nebegali nuskaityti neorginaliu zaidimu normaliai tad yra pora sios problemos sprendimo budu pirmas tai megint kalibruoti laseri kaip jau ir sake pastiprinti tik reikia tai daryti atsargiai nes gali taip ir sudeginti laseriuka o antras budas pasikeisti laseri gali nauja laseri uz 50lt nusipirkti is ebay ir pasikeisti pats tai nera sunku padaryti arba gali nesti pas meistra bet aisku kainuos nebe 50lt o daugiau bet jei skaito originalius zaidimus greiciausiai pades calibration

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zmones kuris dabar man suprantamai paaiskins kaip sakiau mano tas lazeriukas susibraize jau gal 2 ar 3 menesei praejo nuo tos dienos buciau vezes ji ardyt sestadieni tai isirasiau zaida ir ant bairio idejau i xboxa ir nesupratau ji nuskaite? kai man neskaitydavo kas ce buvo? gal del to kai karta idejau org zaida as ji rasiau i pati xboxa ir kazkaip gal kazka padare ? nzn kas atsitiko bet dabar veike rasau i xboxa db tai jau 56%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal zinosit kas atsitiko: isirasiau 2 naujus game " mx vs atv reflex, bioshock 2" Ir abu game man ustringa zaidimo pradzioje, neina nk daryti vazidas/garsas viskas ustrino, kas tai geltu buti?

Redagavo Psy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas numanote kiek panasei gali kainuoti konsoles dvdroom pakeitimas, kalbu apie pati irengini ir darbu kaina +-. Dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas numanote kiek panasei gali kainuoti konsoles dvdroom pakeitimas, kalbu apie pati irengini ir darbu kaina +-. Dekui

dvd romas apie 100lt + darbas kokiu 50lt nedaugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.