scalman

Dragon Age II

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

The first details we saw about Dragon Age 2 were not shocking. New game, new hero. The second batch of details? Consider the eyes of Kotaku raised.

 

Over on the official Dragon Age 2 webpage, we've got ourselves some sequel details to ponder:

 

* Embark upon an all-new adventure that takes place across an entire decade and shapes itself around every decision you make.

* Determine your rise to power from a destitute refugee to the revered champion of the land.

* Think like a general and fight like a Spartan with dynamic new combat mechanics that put you right in the heart of battle whether you are a mage, rogue, or warrior.

* Go deeper into the world of Dragon Age with an entirely new cinematic experience that grabs hold of you from the beginning and never lets go.

* Discover a whole realm rendered in stunning detail with updated graphics and a new visual style.

 

"Updated graphics"? Cool. Graphics were not very good in Dragon Age 1.

 

"New visual style"? What's that mean? Probably not the 3D Dot Game Heroes visual style, at least.

 

"Dynamic new combat mechanics that put you right in the heart of the battle"? Hmm. The PC version of Dragon Age 1 (really called Dragon Age: Origins) allowed gamers to play from an overhead perspective, either pausing the action or playing in realtime. The console versions only allowed the game to be played from more of a behind-the-character perspective. The phrasing here implies a closer combat perspective, no?

 

Here are some plot details:

 

You are one of the few who escaped the destruction of your home. Now, forced to fight for survival in an ever-changing world, you must gather the deadliest of allies, amass fame and fortune, and seal your place in history. This is the story of how the world changed forever. The legend of your Rise to Power begins now.

 

EA's press release for the game, which was issued a few hours after this story was published, pegs the game for a March 2011 release.

Dragon Age II official site

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvirtau is kedes perskaites. superb naujiena :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš iškur tiek žaidimo fanų, pažaidžiau valandą, išėmiau DVD. Po mėnesio kokio vėl bandžiau, nu nekabina ir viskas. Kur šito žaidimo šarmas pasakykit? Reikės vėl bandyt žaisti :kryziukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš iškur tiek žaidimo fanų, pažaidžiau valandą, išėmiau DVD. Po mėnesio kokio vėl bandžiau, nu nekabina ir viskas. Kur šito žaidimo šarmas pasakykit? Reikės vėl bandyt žaisti :kryziukas:

tame kad tai tikras geras rpg. o ne eilinis konsolinis ale rpg.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš iškur tiek žaidimo fanų, pažaidžiau valandą, išėmiau DVD. Po mėnesio kokio vėl bandžiau, nu nekabina ir viskas. Kur šito žaidimo šarmas pasakykit? Reikės vėl bandyt žaisti :whistling:

o is kur tiek fanu turi zaidimai kurie tau patinka?? jie tipo geri ,o kiti blogi...nu sorry..nejuokink. kievienas zaidimas turi daugybe fanu..ir zaidimas sitas tikrai neblogas.kad tau nepatinka tai nieko nesako apie zaidima siaip visiskai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scalman, tu kažkaip priešiškai nusiteikęs prieš mane. Aš žaidimo nepeikiu, nesakau jis geras ar blogas, aš sakau, kad nesuprantu, nes manęs visai nekabino tai ir klausiu, tada galėsiu bandytį įžvelgti tą gėrį. Gal tu dar kartelį paskaityk mano post'ą, ten nė vieno blogo žodžio apie žaidimą. Niekas čia nieko nejuokina, prajuokino tik tai, kad po mūsų diskusijos Kinect temoje esi priešiškai nusiteikęs :whistling: hey, nebūkim maži vaikai ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu aš iškur tiek žaidimo fanų, pažaidžiau valandą, išėmiau DVD. Po mėnesio kokio vėl bandžiau, nu nekabina ir viskas. Kur šito žaidimo šarmas pasakykit? Reikės vėl bandyt žaisti :whistling:

šiaip buvo tas pats, palošęs gal kokius 30min, buvau labai nusivylęs, o ypač grafika kuri atrodo, khmm... ne ypač gerai, gal po mėnesio sugrįžęs prie žaidimo užkabino, tiesiog geras rpg kurio tikrai trūko konsolėms, o dar tai kad prie žaidimo dirbo žmonės iš Mass Effect komandos tai dar pridedą simpatijos žaidimui. Bet žaidimas ne kiekvienam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip buvo tas pats, palošęs gal kokius 30min, buvau labai nusivylęs, o ypač grafika kuri atrodo, khmm... ne ypač gerai, gal po mėnesio sugrįžęs prie žaidimo užkabino, tiesiog geras rpg kurio tikrai trūko konsolėms, o dar tai kad prie žaidimo dirbo žmonės iš Mass Effect komandos tai dar pridedą simpatijos žaidimui. Bet žaidimas ne kiekvienam

reikia pamineti ir tai kad dragon age kaip ir buldurs gate pasekejas. nes abu siuos zaidimus sukure tie patys zmones.

o kalbant apie konsoline versija tai nezinau. bet kiek teko ziureti tai ji neprilygsta pc versijai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikia pamineti ir tai kad dragon age kaip ir buldurs gate pasekejas. nes abu siuos zaidimus sukure tie patys zmones.

o kalbant apie konsoline versija tai nezinau. bet kiek teko ziureti tai ji neprilygsta pc versijai

grafiskai neprilygsta turi omeni? na siaip tokie zaidimai labiau ne i grafika sokoncentruoti,bet aisku turi but ir grazus,na atrodo graziai ir net labai ir palyginus su pc versija tik menki skirtumai ten yra.velgi,cia kaip auksciau kas rase kad pries zaidimo reikia prisesti tinkamu laiku.kiekvienas zaidimas turi cavo laika.kaip ir muzika kartais norisi vienokios,kartais visai kitos.taip ir zaidimai.netinkamu laiku paismk losti zaidima ir t ik nusivisli aisku..po to paimk po kiek laiko.kai jau laikas tinakams ir negalesi atsitraukti..aisku is shh nieko gero ten nerasi kas be ko.bet sitas nera toks jau blogas. o akd kurejai tie patys kaip ir baldurs gate nieko nesako siaip.neresikia kad visi ju zaidimai dabar bus kaip baldurs gate.

 

Dragon Age: Origins: PC vs. Xbox 360 - A graphic comparison

 

jei jau taip norisi palygint.tai vienas is tu zaidimu kur pc versija neturi beveik nieko ipatingo.o pc reikia gero tikrai kad tureti auksciausius nustatymus.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip virsuje plastiks klausei kom kabina sitas zaidimas, tai - Pradzioje zaidimas nuobodus atrodo nieko naujo begi, vygdai, bet kai prieini wardenu priemima tada zaidimas mano akyse pasikeite visu 180 laipsniu kampu tesiog atsitraukt nesinorejo :D

P.S. As tai pat pradzioje 30min zaides buvau numetes zaidima.

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grafiskai neprilygsta turi omeni? na siaip tokie zaidimai labiau ne i grafika sokoncentruoti,bet aisku turi but ir grazus,na atrodo graziai ir net labai ir palyginus su pc versija tik menki skirtumai ten yra.velgi,cia kaip auksciau kas rase kad pries zaidimo reikia prisesti tinkamu laiku.kiekvienas zaidimas turi cavo laika.kaip ir muzika kartais norisi vienokios,kartais visai kitos.taip ir zaidimai.netinkamu laiku paismk losti zaidima ir t ik nusivisli aisku..po to paimk po kiek laiko.kai jau laikas tinakams ir negalesi atsitraukti..aisku is shh nieko gero ten nerasi kas be ko.bet sitas nera toks jau blogas. o akd kurejai tie patys kaip ir baldurs gate nieko nesako siaip.neresikia kad visi ju zaidimai dabar bus kaip baldurs gate.

 

Dragon Age: Origins: PC vs. Xbox 360 - A graphic comparison

 

jei jau taip norisi palygint.tai vienas is tu zaidimu kur pc versija neturi beveik nieko ipatingo.o pc reikia gero tikrai kad tureti auksciausius nustatymus.

ne apie grafika snekejau :D esme ne grafikoj juk.

kalbejau apie tai kad konsolese valdymas 3 asmeniu. o pc versijoj gali pasirinkti ar 3 ar is virsaus.

matymo laukas didesnius na plius mouse ir klaviatura. neisivaizduoju kaip su gamepadu valdyti posionus ir magic shortcutus ant dirzo.

bet cia tik mano nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne apie grafika snekejau :D esme ne grafikoj juk.

kalbejau apie tai kad konsolese valdymas 3 asmeniu. o pc versijoj gali pasirinkti ar 3 ar is virsaus.

matymo laukas didesnius na plius mouse ir klaviatura. neisivaizduoju kaip su gamepadu valdyti posionus ir magic shortcutus ant dirzo.

bet cia tik mano nuomone.

kaip valdyt? lygiai taip pat kaip ir valdomi visi zaidimai. na kazkas gal neisivaizduoja kaip su pulteliu fps valdyt irgi..cia galima irgi sakyt omg..kaip galima lost fps be peles ir klavos. na galima.ir daug geriau ir maloniau,rankos nepaskausta bent jau nuo klavos bei peles.del matymo kampo?..ka konsoles versijoj blogas matymo kampas? ar nesimato kur reikia eiti ar kas ten blogai..na taip yra pasirinkt vaizdas ir ka?..tai keicia zaidima? ne. tai kuom tada pc versija geresne jei ji nekeicia pacio zaidimo ? ...as neisivaizduoju kaip visa ta laika buvo galima galvot kad mouse+ klava geriausias dalykas valdyt zaidimus...please.... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.