soxas

Kiek forumo lankytojams metų?

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Matai problema ta ,kad pazystu zmones kuriem yra pie 30 ir vis dar palosia koki wow arba ant xbox 360.Bet ju gyvenimas toks nuobodos tokio niekada nenoreciau.Man paciam yra 17 .Dar megstu palost bet jau ne be tas kas pries pora metu.Atsiranda kiti laisvalaikio praleidimo budai :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Matai problema ta ,kad pazystu zmones kuriem yra pie 30 ir vis dar palosia koki wow arba ant xbox 360.Bet ju gyvenimas toks nuobodos tokio niekada nenoreciau.Man paciam yra 17 .Dar megstu palost bet jau ne be tas kas pries pora metu.Atsiranda kiti laisvalaikio praleidimo budai :thumbsup4:

Ne į temą

matai kai su kazkuo susieji tuos zaidimus tai tau taip ir atrodo, as pvz uzaugau su joystiku rankoj, nors ir bus man 40 metu vistiek jie liks mano gyvenime.

tai nereiskia kad neturiu draugu ar neturiu ka veikt, tiesiog zaidimai neskirti vien tik vaikam.

labai keista tavo nuuomone, kai sulauksi 25 pamatysi kad joystikas vis dar rankose atsiranda kartais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

matai kai su kazkuo susieji tuos zaidimus tai tau taip ir atrodo, as pvz uzaugau su joystiku rankoj, nors ir bus man 40 metu vistiek jie liks mano gyvenime.

tai nereiskia kad neturiu draugu ar neturiu ka veikt, tiesiog zaidimai neskirti vien tik vaikam.

labai keista tavo nuuomone, kai sulauksi 25 pamatysi kad joystikas vis dar rankose atsiranda kartais.

Ne į temą

Visiškai pritariu :thumbsup4:

Man pačiam 15 :)

Redagavo narkase

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

17, nepavydžiu jei yra vyresnių, nes ir taip gerai :thumbsup4:, nors 18~ yra tam tikras "pliusas".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

pries kokius 3m kai dar pirkau ps2 zaidimus is turgaus,ten atejo toks klientas tuo paciu metu kaip ir as, ir jam metu tikrai buvo koki 50! is pradziu galvoju kad perka kokiom anukui paprasytas,bet po to kai pradejo bazarint apie ta zaidima,supratau, kad anukas neismokys tokios ilgos ir sudetingais,vyresniam zmogui, paremtais anglu zodziais kalbos. pirko sau manau geima 50 metis galima jau pavadint ir senukas :thumbsup4:
Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O jum taip atrodo normalu jei pvz 25 metu budamas prie konsoles sedi ;) ??

O tau ne?

lol pasakyk kas nenormalaus.

O, pvz filmus per TV ziuret normalu 25 metu?

 

Manau zaidimai nera vaikiskas dalykas, ir nera butinai isaugama is to, kaip kai kurie kiti dalykai. Gali zaisti bet kokio amziaus, taip pat kaip ir ziureti TV ir t.t.

Zodziu, nemanau kad yra amziaus riba kada butina sustoti game'inti ir rasti "rimtesni" hobi. Ir aisku pats tikriausiai zaisiu dar tikrai ilgai, kol bus salygos tol ir nepamirsiu zaidimu. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau zaidimai nera vaikiskas dalykas, ir nera butinai isaugama is to, kaip kai kurie kiti dalykai. Gali zaisti bet kokio amziaus, taip pat kaip ir ziureti TV ir t.t.

Zodziu, nemanau kad yra amziaus riba kada butina sustoti game'inti ir rasti "rimtesni" hobi. Ir aisku pats tikriausiai zaisiu dar tikrai ilgai, kol bus salygos tol ir nepamirsiu zaidimu. ;)

Noras zaisiti 100% nedingsta, tik laikui begant tam paprasciausiai pritruksta laiko, pasikeicia prioritetai, aplinkybes ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keistas to jaunimo poziuris i vyresnius geimerius,as pvz uz dauguma is cia 2x vyresnis ir kas,tie kas paima dzoistika i rankad porai metu tai cia net nevadinciau zaidejais,kaip ir dabartinis jaunimas ziuri tik i grafika daugiau nieko,zaidimai tikrai nera tik vaikam skirti,ir dauguma aplamai ne vaikam,labai klaidinga nuomone tu kurie galvoja kad jei vyresnis zaidzia tai jis neturi normalaus gyvenimo,tiesiog vietoj to kad telika ziuret mes losiame zaidimus,juk beveik visi suauge zmones sedi internete siaip laikais,ir sedi valandom,juk cia normalu,o filmus ziuret normalu? knyga skaityt ka irgi nenormalu? cia lygiai tas pats,kiekvienas leidzia laisva laika taip kaip jam patinka,taip kaip jis jauciasi gerai.

tiesiog reikia zinot ko nori,ir ne lakstyt paskui madas,kas madinga to ir as noriu,arba ka turi mano draugai,to ir man reikia,labai klaidingas toks poziuris,ir su tokiais apie zaidimus kalbet tas pats kas kalbetum apie visiskai skirtingus dalykus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kai sulauksiu pensijos, jei dar gerai matysiu ir girdesiu, tai keuras dienas pleksiu kokius tai zaidimus ;) (jei isvis pensijos sulauksiu) ;) Teliko labai retai ziuriu, tai daugiau laiko prie geimu praleidziu :) Ir manau nera skirtumo koks amzius, kad butent iki to galetum lost geimus. Pvz mano tevui jau ant nosies 50metu kabo ir ateina jis pas mane ir sako: nu pajunk koki su lenktynem zaidimuka, palenktyniausim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man paciam 25 bus ,nors isdales mazai praleidziu prie consoles ,bet kai prisedu tai prisedu prie jo ,nu aisku kai draugai ateina su kokiu aluciu ar dar stipruoju gerimu, tai aisku ir palosiam kanors, ziurim koki filma arba pasileidziam muzikos visko buna ,smagiausei buna kai merginos pradeda zaisti koki zaidima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.