soxas

Kiek forumo lankytojams metų?

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

na nelabai, duok tu kokiam penkemeciui joistika tai tikrai nebus lygus su kokiu dvidesimtmeciu :)

Ne į temą

Ziurint kaip kas supranta lygus: Jei kaip tu, tai jo, bet kitu kampu ziurint, abu geimeriai, abu gali lost, abu ir losia.. :) (nerisliai pasakiau bet tiks) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uz menesio bus tricokas :D , mano nuomone amziaus ribos zaisti nera,

kaip sakoma "masterstvo niprapjosh" :) cia tipo rusiskai galima issireiksti ?? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uz menesio bus tricokas :D , mano nuomone amziaus ribos zaisti nera,

kaip sakoma "masterstvo niprapjosh" :) cia tipo rusiskai galima issireiksti ?? :)

Ne į temą

spėju, kad laaaaabai retas kuris supras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ahh, kiek cia galima ziuret i tema kurioje nera mano posto per pastarasias 3 savaites :angry: Pasirasau jau kas cia zino kelinta karta . man 16 :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 15 :( pradejau geimint nuo zeliton paskui psx buvo dar paskiau sega is draugelio nusipirkau isbandyt.......tai va o db ps2 kalu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo zaideju kartu cia ne viena matau,vieni visai jauni,kiti jau seni vilkai,bet kas lose ant pc irgi skaitosi juk geimeriai,aisku kas kaip supranta tikrus geimerius,as tu zhiliton geiminimo laiko visai nelaikau kad ten buvo geiminimai,nes zaidimai buvo tokie kad tik nervindavo ir nieko neprisimenu gero is tu zaidimu,va ZX-Spectrum tai buvo zaidimai,lose ir suauge ir vaikai,bet cia old school gemeriai nuo situ pradejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scal, cia rasai vos ne rasinius, bet savo amziaus nepasakai :P Gal laikas ir tau pasireikst i tema ? <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Scal, cia rasai vos ne rasinius, bet savo amziaus nepasakai :( Gal laikas ir tau pasireikst i tema ? :huh:

na ZX-Spectrumui jau daugiau kaip 25 metai,aisku tada kai jis isejo uzsieno mes jo neturejom,as pradejau nuo lietuviu "Santaka" kuri pasirode 1990 ,na tada buvau kokiu virs 10 metu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.