soxas

Kiek forumo lankytojams metų?

Rekomenduojami pranešimai

nu man 18metu. pradejau nuo zilitono, sega mega drive 2, ir priedai tai x32, sega cd, super nintendo, n64, ps one, pc , psp, xbox 360. pradejau lost lb anksti net neatsimenu kada :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as po 4 metu birzelio 16 diena ejsiu pirkti arielkos i maxima:D p.s jei dar tokia bus xD :D :D :D (taj man 14)

O pirma mano konole buvo kazkokia sega net neatsimenu kokia:D buvau gal kokiu 6metu.Poto gavau ps1 dede atsiunte is amerikos kai dar niekas lt neturejo buwau vierhas:D visi atvarydavo pas mane palosti.Poto rimtai losiau su pc (aisku kad cs) gal 3 metus o dabar neperseniausiai isigijau savo pupuli xbox360 :D

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1994-05-28.na kaip ir 13 metu.prie jauniesniu mane skaiciuokit :pirate2: .na as pradejau nuo Sega mega drive 2.beroc 1998 metais,oj kiek dziaugsmo buvo ,kapojau per naktis.Ypac Dune megau :),dar kazkur viena diskete uzsimetusia turiu.2001 sega iki galo sugedo ir net VISUS METUS neturejau konsoles ar net kompo,baisu buvo,reikej eit i kompines.paskui 2002 man nupirko PS one,va cia tai buvo geras dalykas.3d grafika,nerealu buvo.na o 2005 nusipirkau padeveta biski ps2 :lol: ir iki siol geiminu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

14 metu man.Kazkada seniai lygtais kai buvo 6 metai gimtadionio proga gavau zilitona,ach... mario,kontra ir kitigeri zaidimai.

Kazkiek veliau kaimynas nusipirko kompa,tai daugiausia turbut naudojau ji as - Driver,GTA,Quake ir t.t :pirate2:;)

2005 n. gavau savo komp'a (kiek velokai,bet geriau nei niekada) pirmus du metus "ejo" viskas,bet kadangi dabar siek tiek susidevejo :lol: ,nusipirkau Xbox 360 ,dar tik kokia savaite ji turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

1994-05-28.na kaip ir 13 metu

he he as uz tave 4 dienom vyresnis :pirate2:;):lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir 16

 

pradejau nuo ps ONE tuo storesnio ^^

db turiu pc ir ps2 (+ ps One spintoj kazkur)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.