Shotgun

FreeBoot vs. XBReboot

Rekomenduojami pranešimai

Maciau 20gb po 50-60lt, tai man turetu pilnai istikro ir uztekt :D O jai ne nu tai ka, parduosim ir pirksim didesni :) Beto prisiminiau, kad sese planuoja savo laptopa keist, tai esant reikalui 120gb galesiu isidet :)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su problema formatuojant diska isorini.. Neleidzia man jo suformatuot i FAT32. Per win7 rodo, kad galima tik i exFAT, o per XP tik NTFS. Per dosus formatinau beveik 8h, bet suformatinus gale ismete: the volume is too big for FAT32... Kaip siulytumet man ji tada formatuot? HDD: WD 1TB My Book

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susiduriau su problema formatuojant diska isorini.. Neleidzia man jo suformatuot i FAT32. Per win7 rodo, kad galima tik i exFAT, o per XP tik NTFS. Per dosus formatinau beveik 8h, bet suformatinus gale ismete: the volume is too big for FAT32... Kaip siulytumet man ji tada formatuot? HDD: WD 1TB My Book

todel kad fat32 particiju maximumas lygtais 32GB

ir maximalus 1 failo dydis 4gb.

o kadangi xbox nesupranta ntfs tai is 1tb disko nelabai yra tolko.

kaip ir sakiau geriau detis dideli hdd i xbox ir nesukti galvos su isoriniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

todel kad fat32 particiju maximumas lygtais 32GB

ir maximalus 1 failo dydis 4gb.

o kadangi xbox nesupranta ntfs tai is 1tb disko nelabai yra tolko.

kaip ir sakiau geriau detis dideli hdd i xbox ir nesukti galvos su isoriniu

Sita kaip ir zinau, esme tame, kad kai pirkau jis buvo FAT32 gamyklinis, bet poto pakeiciau i NTFS ir dabar neiseina niekaip susigrazint, nors oficialiam puslapi radau programa susigrazint FAT32, bet ji isleista diskam iki 2007 o mano 2008-2009.. Dabar galvoju jai turiu as ta hdd su esata gal iseitu ji kaip pajungt vietoj pacio xbox360 hdd? Nes tas hdd yra su dezute maitinimas atskiras, o suconectint x'a ir hdd reik sata, betent toks hdd ir stovi dezei. Tai gal ka iseis sumakliuot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sita kaip ir zinau, esme tame, kad kai pirkau jis buvo FAT32 gamyklinis, bet poto pakeiciau i NTFS ir dabar neiseina niekaip susigrazint, nors oficialiam puslapi radau programa susigrazint FAT32, bet ji isleista diskam iki 2007 o mano 2008-2009.. Dabar galvoju jai turiu as ta hdd su esata gal iseitu ji kaip pajungt vietoj pacio xbox360 hdd? Nes tas hdd yra su dezute maitinimas atskiras, o suconectint x'a ir hdd reik sata, betent toks hdd ir stovi dezei. Tai gal ka iseis sumakliuot?

pasiskaitynek: http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=699024

tikrai rasi sprendima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent katik sita gida ir ziurejau. Man idomu ar butina lituot jai gauni matinima nuo rozetes, o dezuteje HDD yra esata jungtis, kuria gal butu galima jungt kabeliu i ta vieta kur jungiasi x'o hdd..

 

Edit: pastebejau, kad sata kabeli reik visdelto lituot.. Bus savanoriu kurie islituos man sata jungti?

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent katik sita gida ir ziurejau. Man idomu ar butina lituot jai gauni matinima nuo rozetes, o dezuteje HDD yra esata jungtis, kuria gal butu galima jungt kabeliu i ta vieta kur jungiasi x'o hdd..

 

Edit: pastebejau, kad sata kabeli reik visdelto lituot.. Bus savanoriu kurie islituos man sata jungti?

nebutina lituot.. pasiskaitynek ir pasiziurek ten foto viskas parodyta. tereikia 12v laiduka prilituot. daugiau galima issivers be papildomo litavimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutina lituot.. pasiskaitynek ir pasiziurek ten foto viskas parodyta. tereikia 12v laiduka prilituot. daugiau galima issivers be papildomo litavimo

Bet 12v reikia maitinimui ar paciam hdd? Nes SATA ten fotkese lituotas.. Nebent kaip minejau x'o viduj SATA jungti isvest i isore (atjungt SATA kabeliuka nuo ten kur x'as jungiasi su savo HDD ) ir prijungt isorini HDD SATA-->eSATA. Iseitu toks dalykas? Lituot moku tik minimaliai, todel prie plokstes krapstytis nu nezinau kaip man ten iseitu..

 

Idesiu nuotrauka, kad butu biski aiskiau:

 

Nuotrauka

 

Tai cia dar kazka reiktu lituot ar uztektu SATA vidini x'o kabeli isivest i isore ir pajungt per eSATA?

 

Beto visdelto suformatavau 1Tb i FAT32 :D tam pasitarnavo "Fat32formatter" :D

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet 12v reikia maitinimui ar paciam hdd? Nes SATA ten fotkese lituotas.. Nebent kaip minejau x'o viduj SATA jungti isvest i isore (atjungt SATA kabeliuka nuo ten kur x'as jungiasi su savo HDD ) ir prijungt isorini HDD SATA-->eSATA. Iseitu toks dalykas? Lituot moku tik minimaliai, todel prie plokstes krapstytis nu nezinau kaip man ten iseitu..

 

Idesiu nuotrauka, kad butu biski aiskiau:

 

Nuotrauka

 

Tai cia dar kazka reiktu lituot ar uztektu SATA vidini x'o kabeli isivest i isore ir pajungt per eSATA?

 

Beto visdelto suformatavau 1Tb i FAT32 :D tam pasitarnavo "Fat32formatter" :)

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nereiktu HDD ardyt is isorinio ir liktu su dezute tai darysiu taip:

 

Nuotrauka

 

Tik va sata 7pin kabeliu sunkoka rast..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.