G1edrius

Need for Speed: Hot Pursuit

Rekomenduojami pranešimai

tai spyglius meta sau uz nugaros?! facepalm.....

o trasa atrakina kai kas nors is friend listo palosia demo, tada tipo atrakina. as tai iskarto gavau nes vienas zmogus jau buvo loses... idomiai cia reklama sugalvojo. o super racerio nemaciau. seip kai masina uz taves tai jinai visada oranzine buna galiniame veidrodelyje. o seip tai jo, arba staciu kampu i sona, arba i gala pilti jeigu dmg norisi daryt.

nu jo spyglius meti tam kas uz taves varo,jei ismesi ne vietoj tai jis juos aplenks,bet siaip beveik visad nesunku pagaut,o tai ka spyglius prieki saves noretum mesti?.. :):) vaizdelis ne koks butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka... pazaidus tai ispudziai tikrai nekokie :D

stipriai jauciasi kad tai burnout zaidimo autoriu darbas.

o ir siaip zaidimas gryzta i tas vezes kurios visos serijo vos neprazude.

kam patiko ankstesni nfs underground ar dar senesni tiem sis zaidimas turetu buti pats tas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo paskutiniai sakiniai vienas kitam prieštarauja :D, nfs dalys prieš undergraund buvo NFS viršūnė, o tu kalbi kad grįžta į tas vėžes kurios vos nepražudė, tai apsispręsk apie ką kalbi, nes tai kas ėjo po undergraund buvo tikras Š

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad grynas Burnout. NEt perdazyt negalima, wtf? Pieva kazkokia, tikiuosi naujas vel bus geras nes kurs Black Box'as po ilgos pertraukos... O NFS Shift 2 tai will blow our balls away!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo paskutiniai sakiniai vienas kitam prieštarauja :D, nfs dalys prieš undergraund buvo NFS viršūnė, o tu kalbi kad grįžta į tas vėžes kurios vos nepražudė, tai apsispręsk apie ką kalbi, nes tai kas ėjo po undergraund buvo tikras Š

sorry :D underground sumaisiau su undercover.

taip underground 1 ir 2 buvo tikrai geri ir nauja kryptis nfs serijoj. bet tai teses iki undercover. kuris ir padejo taska. EA perorganizavo "Black Box" studija. (kuri ir kure underground nfs klonus). o pati nfs zaidima perdave "Slightly Mad Studios". kuri su Shift galima sakyti atgaivino tikejima visa serija. dabar "Criterion Games" paeme Hot Pursuit pavadinima ir isleido Burnout klona su nfs pavadinimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad grynas Burnout. NEt perdazyt negalima, wtf? Pieva kazkokia, tikiuosi naujas vel bus geras nes kurs Black Box'as po ilgos pertraukos... O NFS Shift 2 tai will blow our balls away!

tai kad Burnout Paradise tai ledas, o sitas is demo man visai nepatiko,net nepanasu i Burnout,juk nei openworld per daug nei ka.na demo man viska pasake kas mane domino. :D

o Shift 2 tai blowino totaly su nauju treileriu.ten tai isvis.

 

sorry :D underground sumaisiau su undercover.

taip underground 1 ir 2 buvo tikrai geri ir nauja kryptis nfs serijoj. bet tai teses iki undercover. kuris ir padejo taska. EA perorganizavo "Black Box" studija. (kuri ir kure underground nfs klonus). o pati nfs zaidima perdave "Slightly Mad Studios". kuri su Shift galima sakyti atgaivino tikejima visa serija. dabar "Criterion Games" paeme Hot Pursuit pavadinima ir isleido Burnout klona su nfs pavadinimu.

na Slightly Mad'ai kurs tik Shift ,daugiau nieko. Shiftas tapo atskira serija dabar kaip ir. na jie taip ir sake. kitus NFS tegu kuria kas nori del manes. nera ka lost ten. bet Shift tai eina teisingu keliu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Burnout'as tai jo ledinis geimas. Cia jo issigimes, atsilikes brolis, kurio niekas nezinojo, bet Ea sumaste ji isleist NFS vardu :D

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Burnout'as tai jo ledinis geimas. Cia jo issigimes, atsilikes brolis, kurio niekas nezinojo, bet Ea sumaste ji isleist NFS vardu :)

Cia ne atsilikes brolis, cia siektiek kuklesnis jo brolis su licenzijom :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi dar neturiu galimybes suzaisti, tai maitinuosi trailer'iais. Na, kai pamatai, kai kazkoki Porche lenkia policijos Crown Vic'as tai kazkaip.. Ehh. O tikejaus tikrai gero zaidimo. Aisku ilenkimai ir avarijos tikrai graziai atrodo.. Bet vis tiek. Criterion nekaltinu, jie prate prie Burnout, negali taip persilauzt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi dar neturiu galimybes suzaisti, tai maitinuosi trailer'iais. Na, kai pamatai, kai kazkoki Porche lenkia policijos Crown Vic'as tai kazkaip.. Ehh. O tikejaus tikrai gero zaidimo. Aisku ilenkimai ir avarijos tikrai graziai atrodo.. Bet vis tiek. Criterion nekaltinu, jie prate prie Burnout, negali taip persilauzt..

tik kad avarijos prastesnes nai Burnout Paradise. o kas trukdo lost demo. zinosi kas kaip.as suzinojau is demo ir to uzteko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad grynas Burnout. NEt perdazyt negalima, wtf? Pieva kazkokia, tikiuosi naujas vel bus geras nes kurs Black Box'as po ilgos pertraukos... O NFS Shift 2 tai will blow our balls away!

Hot pursuite pirmam nebuvo galima, tai ir čia negalima. Tik pasirinkt vieną iš standart spalvų. Man pvz žaidimas geriausias NFS per ilgą laiką, nes man ir pirmas Hot Pursuit vienas iš geriausių buvo man, gal net geriausias. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hot pursuite pirmam nebuvo galima, tai ir čia negalima. Tik pasirinkt vieną iš standart spalvų. Man pvz žaidimas geriausias NFS per ilgą laiką, nes man ir pirmas Hot Pursuit vienas iš geriausių buvo man, gal net geriausias. :thumbsup4:

man geriausias buvo mostwanted...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas isbandziau nedaug, bet man visai patiko. Masinos gan grazios, ypac policijos. Avarijos siek tiek nepatiko, galima sakyti jos prastos palyginus su Burnout Paradise. Na, negaliu sakyti kad nusivyliau, bet ir gavau ne tiek, kiek tikejausi. Palyginus su Hot Pursuit 2, tai nublanksta sis zaidimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.