majacas

PC problema

Rekomenduojami pranešimai

tipo sakes kompui ?

as manau kad gali vaidzuske buti perdegusi ar seip kaskas

jei pastave kompe integruota, ta prasme yra monitoriui lizdas pacioje motinineje ploksteje, ir dar ideta kita vaizduske, kazkaip nerealu kad abi iskarto susviltu! as pvz senuka pentiuma taip turbindavau, tiksliai nepamenu kuria kojele izojuodavau ir is 100mhz gaudavau 133mhz, paskui trecio pentiumo kojeles palankstes buvau, nieko neatsitinka, paprasciausiai patiesini ir veikia, matyt jei blogai pajungtas visai apkrovimo negauna, todel nesvyla!

o del kieto disko, tai yra aktyvumo lempute, tankiausiai raudomna buna, jei ijungi ir pastoviai ziba reiskiasi motinine plokste neisijungia, tei ijungiant uzsidega ir uzgesta, po kokiu 5sekundziu pradeda mirgseti reiskiasi windows kraunasi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai jai tik pasilenkia, tada su adata cpu kojele atstatai, o jai nuluzo, tada keisk procesoriu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai jai tik pasilenkia, tada su adata cpu kojele atstatai, o jai nuluzo, tada keisk procesoriu :D

tada jau jo, nebent auksa lituot moki! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

+skillai su mikroskopu uzkelti :)

B)

tik kazin ar daugkas supras apie ka cia... :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pastave kompe integruota, ta prasme yra monitoriui lizdas pacioje motinineje ploksteje, ir dar ideta kita vaizduske, kazkaip nerealu kad abi iskarto susviltu! as pvz senuka pentiuma taip turbindavau, tiksliai nepamenu kuria kojele izojuodavau ir is 100mhz gaudavau 133mhz, paskui trecio pentiumo kojeles palankstes buvau, nieko neatsitinka, paprasciausiai patiesini ir veikia, matyt jei blogai pajungtas visai apkrovimo negauna, todel nesvyla!

o del kieto disko, tai yra aktyvumo lempute, tankiausiai raudomna buna, jei ijungi ir pastoviai ziba reiskiasi motinine plokste neisijungia, tei ijungiant uzsidega ir uzgesta, po kokiu 5sekundziu pradeda mirgseti reiskiasi windows kraunasi!

vat zek pas mane kaip ir sakiai kaip turetu buti su lempute taip ir yra :D .... tai zodziu nezinau kaip dbr su moniku daryt. kompas kaip ir veikia bet nematyti per monika kad krautusi windausai ar pan ... nes monitorius kaskodel nereguoja i kompa :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat zek pas mane kaip ir sakiai kaip turetu buti su lempute taip ir yra :D .... tai zodziu nezinau kaip dbr su moniku daryt. kompas kaip ir veikia bet nematyti per monika kad krautusi windausai ar pan ... nes monitorius kaskodel nereguoja i kompa :D

jei windows kraunasi, tai reiskia kompas randa vaizdo plokste, jei nei su viena is dvieju ploksciu nerodo monikas vaizdo, arba monitoris sugedes, arba ne i ta lizda ikises, jei ideta vaizdo plokste tai tik per ja ir rodys, jei issimi nu viskas aisku, junk i lizda ant motinines plokstes?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ale jo cia darosi myslinga :) nu zodziu patikrinau monitoriu ant laptopo zodziu viskas puiku graziai veikia. na o ant kompo niekaip :D na zodziu kisu i lizda ta kuri reik bet vistiek tas pats... taj galvoju kad cia bus kaskokis myslingas gedimas :) o kita mano ideja gali buti kad vaizdo korta jau paejus... o tu taip nemanai ? nes gali buti ir kitas reikalas vaizdo korta veikia bet lizdas neveik... va sitai man labai neaiskiai :) nes galvoju pirkti nauja gera vaizduske 1gb atminties nes gana pigiai dbr tik 50 svaru uz ja :D... bet man ydymu ka kiti mano del sito nes pats nesu profesionalas prie kompu :) as dar tik studijuosiu apie kompus taj znj :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ale jo cia darosi myslinga :) nu zodziu patikrinau monitoriu ant laptopo zodziu viskas puiku graziai veikia. na o ant kompo niekaip :) na zodziu kisu i lizda ta kuri reik bet vistiek tas pats... taj galvoju kad cia bus kaskokis myslingas gedimas :) o kita mano ideja gali buti kad vaizdo korta jau paejus... o tu taip nemanai ? nes gali buti ir kitas reikalas vaizdo korta veikia bet lizdas neveik... va sitai man labai neaiskiai :) nes galvoju pirkti nauja gera vaizduske 1gb atminties nes gana pigiai dbr tik 50 svaru uz ja :)... bet man ydymu ka kiti mano del sito nes pats nesu profesionalas prie kompu :) as dar tik studijuosiu apie kompus taj znj :)

nu man panasiai nesenei buvo, ruosiausi monitoriu ardyti, nes pats kompas rasdavo vaizdo plokste, ir kraudavosi, bet nutariau bel visa ko ideti kita, nu ir veike!

kas del naujos vaizduskes, jei 1gb 50 svaru, tai imk, dek i kompa, sep sakyciau 85% kad veiks, bet tavo atvejis kazkoks myslingas nu tai 60%, jei jau ir sita nepades, nzn, arba dar kazka padares ir pamirsai parasyti, arba motinine turesi keist, net jei netaisytum ta vaizduske savikaina manyciau lietuvoj be problemu parduosi, nuostolio neturesi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zek o nemanai jai kartais perku ta 1gb vaizduske ar gali kompas jos nepriimti? nu tipo neveikti ji man . pvz jungtis kokia ir turi buti bet ta korta gali buti perdauk nauja ar seip kaskas. nes man cia toje pardeje knisa prota ti ir nepirkau dar :idea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

veike viskas pradzioj ?

 

valiai istraukei baterija ? manau taip resetavai biosa persijunge nustatymai ir tiek pabandyk pahimichint jei supranti, nzn koks biosas negaliu nk padet.

 

matai kai pajungi rodo vaizda ? ar visikai nk ?, nuputei nuo mocios ka nors,turbut. jei su siurbliu valei, tai gali but kad nusovei koki tilta, kisei prie ventiliatoriu siurbli i leidai suktis ? jei taip tai tikrai galejai nusaut. kiek proca ardei ? visiskai nuo mocios ar neimei jo tik nuvalei aplink ? viska aisqiai ka atjungei, ka valei, kas veike ? ka isemei, ka kaip ikisei isaiskink tuomet padet galesiu.

 

 

dar beto pfu pamirsau, ramus netaip isdescius pc nereguoja i nieka, jei biosas nemoka signaliniu erroru skleist tau nepranes, speakeris internal, siaip reik teisingai sudet jei ne viena plokste tada gerai gali but, proca pazeidus gali nesitartuot, hardai nekliuna siaip niekad, vaizdaske jei viena integruota kita ikista ir abi neveik tai cia ne ju kalte, nusovei koki komponenta nuo mocios arba netaip sujungei viska atgal.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip... as nesiulyciau dar pirkt...

 

 

Ar tu kai kompa ijungi tau jis supypcioja? ar bent balsa parodo koki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu monikas visiskai nereguoja :thumbsup4: kompas sudetas taip kaip reikia ir tas pats... zodziu gal ir reik naujos vaizduskes bet nezinau... beja su siurbliu niekad nevaliau ;) as geriau su popieriniais ranksluosciais (sausais ajsq) ;) ... beja istorija tokia: cia viena savaitgali sedziu prie pc ir skaitau viename forume, kad reik isvalyti kompa nuo dulkiu kad procas neperkaistinetu. Na isjungiau kompa, atjunginejau nuo elektros, kad nebutu jokiu nesamoniu ir viska. Na ir apvalau ten viska. Isemiau proca prapuciau apzejau ar nera jokiu dulkiu. Zodziu viska graziai sudejau kaip, kad ir turi but. Nu ir insijungineju pc. Ir ziuriu kompas insijungia graziai viskas nice, bet monikas nereguoja i nieka... Na tada as isemiau vaizduske ir td injungiu. Zodziu tas pats... Nu paskiau issiemiau proca dar karta apziurejau ar tikrai gerai idejau, na viskas graziai kaip ir turetu buti buvo... Na toliau vakare atjungiau visus laidukus issiemiau motinine be proco, be ramo, be vaizduske, na zodziu nuoga ir apziurejau kas gali buti blogai. Na kaip ir viskas ok. Zodziu viska sudejau atgal kaip ir turetu but ir insijungiu. Zodziu monitorius vel neregavo i nieka... Na isbandziau monika prie draugo laptopo, zodziu viskas graziai veikia... Na kas galetu blogai buti nebezinau :) o del vaizduskes tai taupau pinigeli ;) tai dar nenusipirkau :) . Va tokia ta istorija kaip taip pasidare ir nepagaunu kas galetu buti blogai :) ... Bet zinau viena kad su laidukais ten del lempuciu tai busiu blogai sujunges ir nerandu kur turetu but ;/ . Bet kompas veikia, burzgia kaip seniau. Bet va to pyptelejimo pasigedau. Gal kuri laiduka blogai sujungiau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.