majacas

PC problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu viena problema su savo pc ir nezinau ka daryti. Zodziu problema yra ta kad ant mano pc neveikia mano monitorius. Viskas prasidejo vakar vakare kai skaiciau viename forume, kad kompa reikia isvalyti kad jis neperskaistu nu tai ir pradejau daryti zodziu isvaliau kompa, procesoriu ir visa kita. na viska sujunginejau laimingas ir ijungti kompa. Na kaip ir aisku pasileido kompas bet monitoriu niekaip. Perjungiau i kita jungty monitoriaus tas pats. Nu td issemiau 1 plokste su ta jungtimi ir tada pajungineju. Tas pats. Tai dariau daug kartu ir vistiek tas pats.... Nebezinau ka daryti. Gal kas patarsite ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu turi dvi vaizdo plokstes, integruota ir ideta gal ant kokios agp arba pci-e, siulyciau isimk ideta plokste, isimk baterija ir trumpam ijuk jei isijunga monitorius isjunk idek batke atgal, ir isijunges ieskok bioso nustatymuose primary video ar kazko pan, turi buti ijungta tavo plokstes naudojama jungtis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau kaip sakei bet nieks nekinta :thumbsup4: . gal zinai kaip kitaip iseitu tai padaryti ?

kaip tu visa tai padarei jei pas tave monitorius neveikia? :thumbup:

gal pradek nuo to, kad paaiskinsi kur tau tas monitorius neveikia

ar visai ijungus kompa monikas nerodo nieko, ar tik kai pradeda krautis windowsai monikas issijungia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu monitorius visdar neveikia ir neinjungiu jo per tas jungtis ... gal zinai kaip kitaip tai padaryt ?

 

nu neveikia kai kompa injungiu tipo rodo Cannot find Connection ar kaska pan tas monikas rodo ... zodziu kaskas su pc cia yra...

 

aj va patikrinau rodo No Signal :thumbsup4: na zodziu nezinau ka daryt :thumbup: kompas veikia normaliai bet monikas neinsijungia kai kompas dirba ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu monitorius visdar neveikia ir neinjungiu jo per tas jungtis ... gal zinai kaip kitaip tai padaryt ?

 

nu neveikia kai kompa injungiu tipo rodo Cannot find Connection ar kaska pan tas monikas rodo ... zodziu kaskas su pc cia yra...

 

aj va patikrinau rodo No Signal :thumbsup4: na zodziu nezinau ka daryt :thumbup: kompas veikia normaliai bet monikas neinsijungia kai kompas dirba ;)

Pabandyk istraukti vaizdo plokste ir vel idet. Tik ziurek, kad gerai isidetu, tvirtai ir tiksliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk istraukti vaizdo plokste ir vel idet. Tik ziurek, kad gerai isidetu, tvirtai ir tiksliai.

 

Sitai dariau gal kokia 5 kartus ir nk panasaus ... Sita seniau zinojau, anksciau padejo kai sita monika tik nusipirkau o dbr niekaip ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitai dariau gal kokia 5 kartus ir nk panasaus ... Sita seniau zinojau, anksciau padejo kai sita monika tik nusipirkau o dbr niekaip ...

bandyk paieskot clier bios trumpiklio, ten trys kojukes bus ir ant dvieju uzmautas trumpiklis, perkelk ant kitu dvieju, pvz jei buvo an 1 ir 2, uzmauk ant 2 ir3, ijunk kompa, isjunk uzmauk kur buvo ir zek ar pades! jei nea kratyk visa motinine ieskok kazkur busi blogai surinkes!

o rasei kad visa kompa pasiberes buvai, gal ne i ta lizda ramus istatei, jei viena plokstele tai i pirma lizda reikia deti, jei tik i antra desi, nu nesakau del visu motininiu bet gali buti kad neisijugs motinine, arba gal procesoriaus maitinimo laido nepajunges, nedidele tikimybe bet gal biosa isemes buvai ir atbulai idejei, tada jau naujo bioso reikes!

sep pirmiausia siulyciau atjungti visas plokstes, palik tik motinine, ramus ir procesoriu, pasiskolink kita monitoriu del visa ko pasitikrint, ir tada bandyk, jei su skolintu moniku ir integruota video neis tada jau cia kazka rinciau busi pataises!

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huh nera galimybes pasiskolinti moniko :thumbup: ... ech anglijoje gyvenu tai znj bet bandysiu pasizeti kas ten yra ;) o seip as kompuose ten del laidu tikrai nesigaudau ;) sujungiu tik taip kaip kad turetu buti pvz kaip nurodyta ir uzrasyta ant laiduku ir motinines :) gal galetum apibudinti biski geriau man tuos laidukus ? ;)

 

aj wa gal galetum paaiskinti kas tas biosas nes taip ir nesuprantu kas tai :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

huh nera galimybes pasiskolinti moniko :thumbup: ... ech anglijoje gyvenu tai znj bet bandysiu pasizeti kas ten yra ;) o seip as kompuose ten del laidu tikrai nesigaudau ;) sujungiu tik taip kaip kad turetu buti pvz kaip nurodyta ir uzrasyta ant laiduku ir motinines :) gal galetum apibudinti biski geriau man tuos laidukus ? ;)

 

aj wa gal galetum paaiskinti kas tas biosas nes taip ir nesuprantu kas tai :thumbsup4:

nu is maitblokio placiausia fyske iseina 20 laiduku, dvi eiles po 10 laidu, ji i motinine pasijungia, paskui dar viena fyskute panasaus tipo tik keturi laidai, dvi eiles po du laidukus, du juodi ir du geltoni, sita ira procesoriaus maitinimas, jungtis netoli procesoriaus, arba tos placios jungties, bet jei senesnis kompas gali ir nebuti jo, ketvirtas pentiumas ir naujesni jungiasi procesoriaus maitinimas, kas del ramu lizdu pvz pas mane prie lizdu rasyta dimm1 ir dimm2, pas tave gali buti ir ddr parasyta, pasizek anetoli lizdu, tikrai rasi, beto ramus dedamas, spausk tol kol tie fiksatoriai sonuos patys beveik i savo vietas isoks!

kompe yra be pacios motinines keturios pagrindines dalys, pirmiausia jungiasi procesorius, paskui biosas ir tada biosas jau jungia kitas kompo dalis pradedamas nuo ramu ir vaizdo plokstes! bent viena is ju neveiks kompas nerodys gyvybes zenklu, isijungs maitinimas, ausintuvai, kietas diskas sudirbs, bet monitorius nieko neparodys!

biosas yra motinines plokstes pagrindine programa, be jo neisijungia kompas, jis valdo pagrindines sudedamasias dalis, vaizdo plokste, ramus, kieta diska, ausintuvus, netgi klaviatura, jis atrodo mazdaug tokia juoda plokstele kaip ant ramu sulituotos, tik storesne ir didesne kazkus apie 3.5cm ilgio, nors nemanau kad tokius dalykus butum islupes!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mmm... viskas vietoje ;) kaip ir viska esi parases viskas vietose zodziu cia as net nebezinau kas gi dar galetu buti negerai nes kaip ir viskas savose vietose. o tu gal turi kokia kita ideja ? nes kompas nera senas motenine irgi nera tokia labai sena :thumbup: wat kaip ir pasakiai kaip viskas pas tave pas mane panasiai. na gal susigaudysim kaip nors tarp savu kompu ;) . pas anglu kompiuteristus tikrai nenesiu nes jie tik isdurs ir pasiims pinigus taj znj... na geriau stengtis ir paciam bandyt sutwarkyti. :thumbsup4:

 

vat ziurek kompas dirba graziai viska, ausintuvai veikia kaip bitutes, na zodziu tik monikas nepasileidzia tipo ''No Signal'' tai va sitai man ir yra pagrindine problema ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mmm... viskas vietoje :) kaip ir viska esi parases viskas vietose zodziu cia as net nebezinau kas gi dar galetu buti negerai nes kaip ir viskas savose vietose. o tu gal turi kokia kita ideja ? nes kompas nera senas motenine irgi nera tokia labai sena :) wat kaip ir pasakiai kaip viskas pas tave pas mane panasiai. na gal susigaudysim kaip nors tarp savu kompu :) . pas anglu kompiuteristus tikrai nenesiu nes jie tik isdurs ir pasiims pinigus taj znj... na geriau stengtis ir paciam bandyt sutwarkyti. ;)

 

vat ziurek kompas dirba graziai viska, ausintuvai veikia kaip bitutes, na zodziu tik monikas nepasileidzia tipo ''No Signal'' tai va sitai man ir yra pagrindine problema :D

o kietas diskas sukasi, nu ta prasme sprendziant is klausos ir pagal lemtute ant pc kazin windows kraunasi? ar tik isijungia elektra ir pakimba?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kietas diskas sukasi, nu ta prasme sprendziant is klausos ir pagal lemtute ant pc kazin windows kraunasi? ar tik isijungia elektra ir pakimba?

nu ne nieko nepamatau nes monitorius visai i kompa nereguoja... Cia taip kad injungi kompa bet monitorius lieka isjungtas. Zodziu jokios reakcijos...

bet kompas duzgia kaip ir seniau lemputes ziba viskas graziai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai pas tave celeronas ar pentiumas gali gal but, kad uzlenkei CPU kojele, nes kaip minejai nerodo monitorius nk po tavo pc isrinkimo. Man taip buvo su mano senuku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai pas tave celeronas ar pentiumas gali gal but, kad uzlenkei CPU kojele, nes kaip minejai nerodo monitorius nk po tavo pc isrinkimo. Man taip buvo su mano senuku :)

tipo sakes kompui ?

as manau kad gali vaidzuske buti perdegusi ar seip kaskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.